ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
OGŁOSZENIA >>> Praca domowa z fotografii

Praca domowa z fotografii

Drukuj

Wykonaj 4 fotografie, po jednej z każdego rodzaju zdjęć. Fotografie powinny być zrobione teraz (aktualnie), a nie wcześniej. Masz na to 2 tygodnie od dnia zadania pracy. Zdjęcia możesz przynieść na pendrivie, płycie CD, telefonie  komórkowym, na karcie pamięci z aparatu lub wysłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
W temacie listu koniecznie umieść imię i nazwisko autora oraz klasę, nie zapomnij załączyć zdjęć. Prace muszą być Twojego autorstwa. Fotografie powinny być w pliku jpg w rozdzielczości co najmniej 1024 X 768 pikseli.

Rodzaje fotografii:
1. Krajobraz.
2. Zdjęcie pokazujące głębię ostrości.
3. Portret.
4. Zdjęcie nocne.
5. Obiekt w ruchu.
6. Zdjęcie w trybie makro.
7. Architektura.
8. Inne zdjęcie, które Twoim zdaniem, jest wyjątkowe oryginalne.

Wykonując zdjęcia staraj się stosować do zasad zawartch w zamieszczonych poradnikach. Możesz do nich wrócić przed wykonaniem pracy.

 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.