TRZYMAJ FORMĘ >>> Trzymaj Formę 2014 >>> „JEDZ ZDROWO, KALORIE LICZ, UMYSŁ ĆWICZ”

„JEDZ ZDROWO, KALORIE LICZ, UMYSŁ ĆWICZ”

frontDSC02876

Jedz zdrowo, Kalorie licz, Umysł Ćwicz pod takim hasłem przebiegało spotkanie, które miało miejsce na parterze obok świetlicy. Można było tutaj degustować pyszne, świeżo wyciskane soki z owoców cytrusowych, jabłek i marchewek oraz zjeść owocowe i warzywne przekąski.

Dużą popularnością cieszył się quiz „CO WIESZ O ZDROWYM ŻYCIU?” Rozwiązując go, uczniowie dowiedzieli się, jak postępować, a także czego należy unikać, aby długo cieszyć się zdrowiem, kondycją i dobrym samopoczuciem.

Uczennice z kl. II L przygotowały zabawne, a przy tym zdrowe i smaczne kanapki. Chętne osoby uczestniczyły w konkursie „KALORIE OBLICZAJ, DOBRY TO ZWYCZAJ”. Wystarczyło użyć kalkulatora i tabeli wartości kalorycznej produktów, aby określić, jaką ilość kalorii zawiera każda z kolorowych kanapeczek.

W przygotowaniach udział wzięły uczennice z kl. II L – Julia Popko, Julia Rutkowska, Natalka Cimicka, Natalka Zimnowodzka, Ewelina Szpila i Weronika Świacka, uczeń z kl. III L – Mateusz Łapiński, uczniowie z kl. II b – Dariusz Basa, Jakub Wiechnik, Szymon Miron, Jakub Wabel, Karol Żędzian i Kamil Wołkowycki.

Każdy z uczestników spotkania otrzymał ulotkę informującą o korzyściach płynących ze spożywania zaproponowanych napojów i zdrowych smakołyków.

<<<<<galeria>>>>>>

Danuta Cieśnielewska