TRZYMAJ FORMĘ >>> Trzymaj Formę 2014 >>> KONKURS INTERDYSCYPLINARNY DLA KLAS VI

KONKURS INTERDYSCYPLINARNY DLA KLAS VI

frontDSC 0019

KURS INTERDYSCYPLINARNY DLA KLAS VI w tym roku konkurs również przebiegł pod hasłem „Ekologiczny tryb życia – czyli „Trzymaj formę” we współczesnym świecie”. i zgromadził uczniów z 6 szkół podstawowych z Białegostoku i Powiatu Białostockiego. Konkurencje, które dla nich przygotowaliśmy, obejmowały różne dziedziny wiedzy: z matematyki, języka polskiego, przyrody, historii. Na zakończenie uczestnicy zmagali się z zadaniem sportowym, czyli sprawdzali swoją umiejętność rzucania do celu.

Udało się nam przygotować cenne nagrody dzięki pomocy finansowej SM „Słoneczny Stok”, Urzędu Miasta Białystok oraz Rady Rodziców przy PG nr 18.

Wyniki:

I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 50,

II miejsce: Prywatna Szkoła Katolicka,

III miejsce: Szkoła Podstawowa w Kleosinie,

Wyróżnienie: Szkoła Podstawowa nr 49,

Wyróżnienie: Szkoła Podstawowa nr 44.

napisgoogle2