TRZYMAJ FORMĘ >>> Trzymaj Formę 2014 >>> „SMACZNIE I ZDROWO”

„SMACZNIE I ZDROWO”

frontDSC 7250

„SMACZNIE I ZDROWO…” Dnia 19 marca 2014r. w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z uczniami Zespołu Szkół Gastronomicznych w Białymstoku. W jego trakcie przedstawione zostały informacje dotyczące Zespołu Szkół Gastronomicznych. Dzięki współpracy z Agencją Rynku Rolnego uczniowie mogli zaprezentować przygotowane własnoręcznie, zdrowe i smaczne potrawy. Pokazane zostały również sposoby ozdabiania i serwowania potraw. Uczniowie naszej Szkoły mieli okazję spróbować własnych sił przy dekorowaniu stołu i przygotowywaniu serwowanych dań. Pięknie i suto nakryte stoły wzbudziły powszechny zachwyt.

Pokaz kulinarny cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, a przybyłe osoby mogły delektować się zaprezentowanymi smakołykami.

<<<<<galeria>>>>

Opiekunowie świetlicy