TRZYMAJ FORMĘ >>> Trzymaj Formę 2014 >>> Pokaz reportaży i filmów

Pokaz reportaży i filmów

W ramach Dnia Otwartego PG nr 18 w dniu 19 marca młodzież klas szóstych SP nr 44 i SP nr 49 wzięła udział w pokazie reportaży i filmów nagranych przez uczniów naszego gimnazjum. Były to nagrodzone w ubiegłych latach reportaże „Król puszczy”, „Ostatni koń” i „Jabłka tolerancji” oraz wyprodukowany ostatnio „Tok szoł lajf”. W ramach pokazów chętni uczniowie klas szóstych uczestniczyli w pierwszym etapie „oswajania” z kamerą HD.

W drugiej części dnia młodzież z klasy II K i III B wzięła udział w warsztatach reportażu prowadzonych przez znanego białostockiego reżysera i operatora kamery pana Romana Wasiluka, który przybliżył młodzieży tajniki pracy operatora oraz korygował najczęściej występujące błędy.

Joanna Rećko

Mirosława Kalina