ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
TRZYMAJ FORMĘ >>> Trzymaj Formę 2014 >>> Pokaz reportaży i filmów

Pokaz reportaży i filmów

Drukuj

W ramach Dnia Otwartego PG nr 18 w dniu 19 marca młodzież klas szóstych SP nr 44 i SP nr 49 wzięła udział w pokazie reportaży i filmów nagranych przez uczniów naszego gimnazjum. Były to nagrodzone w ubiegłych latach reportaże „Król puszczy”, „Ostatni koń” i „Jabłka tolerancji” oraz wyprodukowany ostatnio „Tok szoł lajf”. W ramach pokazów chętni uczniowie klas szóstych uczestniczyli w pierwszym etapie „oswajania” z kamerą HD.

W drugiej części dnia młodzież z klasy II K i III B wzięła udział w warsztatach reportażu prowadzonych przez znanego białostockiego reżysera i operatora kamery pana Romana Wasiluka, który przybliżył młodzieży tajniki pracy operatora oraz korygował najczęściej występujące błędy.

Joanna Rećko

Mirosława Kalina

formaIMG 2718

formaIMG 2720

formaIMG 2725

formaIMG 2727

 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.