TRZYMAJ FORMĘ >>> Trzymaj Formę 2014 >>> Żyj aktywnie – szkolny konkurs plastyczny

Żyj aktywnie – szkolny konkurs plastyczny

front

Przygotowania do Dnia Otwartego rozpoczęliśmy 18 kwietnia 2014r. od konkursu plastycznego, który objął swym zasięgiem wszystkie klasy naszego gimnazjum. Uczniowie mieli za zadanie namalować Działanie, które kojarzyło im się z szeroko rozumianą aktywnością. Następnego dnia te prace zostały wykorzystane do dekoracji dużej sali gimnastycznej, co dało możliwość obejrzenia ich przez wszystkich uczestników Dnia Otwartego naszej szkoły. Najładniejszy plakat przygotowali uczniowie z klasy I L: Beata Rymkiewicz i Kuba Kobosko.

<<<<<<<galeria>>>>>>

?>