ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

LEKKOATLETKI W FINALE OGÓLNOPOLSKIM!!!

Drukuj

P1100192


W dniu 15 maja 2010 odbyła się

Gimnazjada Województwa Podlaskiego

w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców.

 

 

 

 

Wielki sukces odniosły dziewczęta naszej szkoły zajmując III miejsce  i awansując do Finału Ogólnopolskiego w Lidze Lekkoatletycznej, który odbędzie się 19 czerwca 2010r. na stadionie MOSiR w Białymstoku. Chłopcy, mimo dobrego występu, mieli mniej szczęścia i zajęli IV miejsce.

Miejsca i wyniki naszych zawodników na stronach:
www.pozla.eu
www.pwszs.bialystok.pl
www.pzla.pl

galeria

 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.