PRZEDSZKOLE >>> Grupy przedszkolne >>> GRUPA V JAGÓDKI
GRUPA V JAGÓDKI

ubieranie choinki- 2019/20

Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania choinki. W naszej grupie nie mogło zabraknąć tego zwyczaju. Zabraliśmy się do ozdabiania świątecznego drzewka. Wspólnie zawieszaliśmy bombki, gwiazdki, łańcuchy i kolorowe światełka. Choinka wygląda prześlicznie, a dzięki niej w naszej sali od razu zrobiło się świątecznie i wyjątkowo!

IMG 4987 Copy

Dzień Misia w Jagódkach-2019-20

W dniu 25 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami.

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

IMG 4966 Copy

barwy patriotyczne w Jagódkach-2019/20

Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom za przygotowanie dzieci do organizacji obchodów Narodowego Święta Niepodległości w naszym przedszkolu. Grupa Jagódki prezentowała się w barwach patriotycznych.

IMG 4873 Copy

konkurs Delmy „Extra szkolna stołówka z Delmą Extra”- 2019/20

Cała grupa Jagódki wzięła udział w konkursie Delmy „Extra szkolna stołówka z Delmą Extra”
Wygraną jest remont szkolnej stołówki, za co trzymamy kciuki.

sałatka owocowa- 2019/20

Na zakończenie tygodnia warzyw i owoców zrobiliśmy całą grupa sałatkę owocową.
Omawialiśmy wszystkie przyniesione owoce ich smak i konsystencję, a potem wszystkie połączyliśmy w sałatce. Była pyszna.

wycieczka na skrzyżowanie- 2019/20

Grupa Jagódki przez cały tydzień rozmawiała na temat bezpieczeństwa. Mówiliśmy o zasadach bezpiecznego przechodzenia przez ulicę oraz o niektórych znakach drogowych. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Kontynuując tematykę bezpieczeństwa, pani wraz z dziećmi udała się na najbliższe przejście dla pieszych. Dzieci ćwiczyły prawidłowe poruszanie się po przejściu. Podczas zajęć dydaktycznych  wykonały prace plastyczne m.in. sygnalizator świetlny, przejście dla pieszych i policyjne lizaki.

1   2

Zakończenie roku szkolnego w Jagódkach-2018/19

Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, mija czas,
Teraz wakacje czekają nas.

19 czerwca 2019 r. odbyła się w naszej grupie uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnanie dwóch kolegów. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

Wesołych WAKACJI DZIECI !!!