ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PRZEDSZKOLE >>> Grupy przedszkolne >>> GRUPA V JAGÓDKI
GRUPA V JAGÓDKI

bombka na choinkę teleespressu-2019-20

Drukuj

Dzieci z grupy Jagódki wykonały bombkę na choinkę Teleespressu. Ozdobiły ją pięknymi cekinami, brokatem oraz naklejkami. Jesteśmy pewni, że bombka będzie zdobiła tegoroczną choinkę.

 

IMG 5068 Copy

1

 

ubieranie choinki- 2019/20

Drukuj

Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania choinki. W naszej grupie nie mogło zabraknąć tego zwyczaju. Zabraliśmy się do ozdabiania świątecznego drzewka. Wspólnie zawieszaliśmy bombki, gwiazdki, łańcuchy i kolorowe światełka. Choinka wygląda prześlicznie, a dzięki niej w naszej sali od razu zrobiło się świątecznie i wyjątkowo!

 

IMG 4987 Copy

1   2   3

 

Dzień Misia w Jagódkach-2019-20

Drukuj

W dniu 25 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami.

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

 

IMG 4966 Copy

1

 

barwy patriotyczne w Jagódkach-2019/20

Drukuj

Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom za przygotowanie dzieci do organizacji obchodów Narodowego Święta Niepodległości w naszym przedszkolu. Grupa Jagódki prezentowała się w barwach patriotycznych. 

 

IMG 4873 Copy

1

 

konkurs Delmy „Extra szkolna stołówka z Delmą Extra”- 2019/20

Drukuj

Cała grupa Jagódki wzięła udział w konkursie Delmy „Extra szkolna stołówka z Delmą Extra”
Wygraną jest remont szkolnej stołówki, za co trzymamy kciuki.

 

1

1   2   3

 

sałatka owocowa- 2019/20

Drukuj

Na zakończenie tygodnia warzyw i owoców zrobiliśmy całą grupa sałatkę owocową.
Omawialiśmy wszystkie przyniesione owoce ich smak i konsystencję, a potem wszystkie połączyliśmy w sałatce. Była pyszna.

 

1

1   2   3

 

wycieczka na skrzyżowanie- 2019/20

Drukuj

Grupa Jagódki przez cały tydzień rozmawiała na temat bezpieczeństwa. Mówiliśmy o zasadach bezpiecznego przechodzenia przez ulicę oraz o niektórych znakach drogowych. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Kontynuując tematykę bezpieczeństwa, pani wraz z dziećmi udała się na najbliższe przejście dla pieszych. Dzieci ćwiczyły prawidłowe poruszanie się po przejściu. Podczas zajęć dydaktycznych  wykonały prace plastyczne m.in. sygnalizator świetlny, przejście dla pieszych i policyjne lizaki.

 

1

1   2

 


Strona 1 z 4

wyszukiwarka

logo akademia rodziny

 

ksz zaw

 

ksz og

 

logo unicef

logo sz r trakt

logosiatka

LOGO siatka

Batory 18 - Białystok

sos


Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.