PRZEDSZKOLE >>> Grupy przedszkolne >>> GRUPA IV SÓWKI
GRUPA IV SÓWKI

wycieczka do muzeum Kultury Ludowej- sówki-2019/20

W dniu 19.09.2019r.dzieci z grupy IV Sówek odwiedziły Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej. W trakcie wycieczki przedszkolaki poznały etapy tradycyjnych sposobów uprawy zbóż i przetwarzania ziarna, miały możliwość zobaczenia jak wyglądały dawniej wiejskie chałupy, stodoły, spichlerze. Największą frajdą była degustacja własnoręcznie przygotowanych przez dzieci podpłomyków.

Warsztaty z rodzicami "Pola Nadziei"- 2018-19

Dnia 28.03.2019r w grupie Sówek odbyły się warsztaty dla rodziców. Robiliśmy żonkile z bibuły, które są uznane za międzynarodowy symbol nadziei. Są one również znakiem rozpoznawczym kampanii społecznej Pola Nadziei na rzecz podopiecznych DOMOWEGO HOSPICJUM DLA DZIEI .Dziękujemy za przybycie, i aktywnie spędzony czas ze swoimi dziećmi.

Spotkanie z Panią Martą ze Stowarzyszenia Pomocy Szansa- Sówki- 2018/19

Dnia 15.03.2019 Nasze Przedszkole odwiedziła Pani Marta Chruściel ze Stowarzyszenia Pomocy Szansa, która w zabawny i przystępny sposób pokazała dzieciom czym jest wolontariat i w jaki sposób można zostać wolontariuszem. Dzieci na warsztatach wykonały własnoręcznie przytulankę - słonia, którego późnej zabrały do domu. Cały dochód z warsztatów został przekazany na opłacenie kosztów remontu ośrodka dla dzieci z niepełnosprawnościami sprzężonymi i autyzmem w Kostrach Noskach.

Spotkanie z Panią z Nadleśnictwa Dojlidy- Sówki- 2018/19

28.02.2019 r grupę „Sówki” odwiedziła Pani Iwona z Nadleśnictwa Dojlidy. Opowiedziała dzieciom o lesie, jego znaczeniu dla środowiska. A także o zwierzętach- mieszkańcach lasów, warunkach ich życia i zwyczajach. Ciekawie przekazane informacje dotyczące natury na długo zostaną w pamięci naszych przedszkolaków.

1   2   3

Słoik Nadziei- 2018/19

7.02.2019r dzieci z grupy "Sówek" zakończyły zbiórkę pieniędzy "Słoik Nadziei".

Cały dochód ze słoika zostanie przekazany na leczenie podopiecznych Domowego Hospicjum dla Dzieci Fundacji "Pomóż Im".

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym nasz słoik zapełnił się kwotą 182 zł.

Spotkanie z Mikołajem- 2018/19

Wycieczka do Białostockiego Teatru Lalek- 2018/19

4.12.2018 r. dzieci z gr. „Sówki” z wielką radością i zainteresowaniem

obejrzały przedstawienie pt. „Misiaczek” wystawiane w Białostockim Teatrze Lalek.