PRZEDSZKOLE >>> Grupy przedszkolne >>> GRUPA I BIEDRONECZKI
GRUPA I BIEDRONECZKI

Wycieczka do sali edukacyjnej Ognik Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej Nr 4 w Białymstoku - Biedronki

21 września 2018 r odwiedziliśmy strażaków z Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej nr 4 w Białymstoku. Mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda remiza strażacka, samochody i sprzęt strażacki. Dzieci miały okazję przymierzyć hełm, zobaczyć pokaz zjazdu po rurze do akcji ratunkowej, zwiedzić wóz strażacki. Strażacy zaprezentowali dzieciom próbny alarm, wyświetlili filmy edukacyjne na temat zachowania w sytuacji zagrożenia oraz zaprezentowali właściwe sposoby zachowania w sytuacji pożaru w Sali edukacyjnej „Ognik”.

konwert

konwert1