PRZEDSZKOLE >>> Aktualności

witamy

Uwaga- 2019/20

Uwaga

• Od dnia 23 marca 2020r w przedsionku od wejścia do szkoły ustawione są kartony z kartami pracy- książkami. Prosimy o odebranie książek Państwa dzieci.
  • W zakładkach grupowych będziemy umieszczać propozycje aktywności do realizacji z dziećmi w domu na czas kwarantanny.
  • W razie pytań do nauczycielek prosimy o kontakt poprzez utworzone konta email lub facebook, adresy podane będą w zakładkach grupowych.
  • Zachęcamy Państwa do przesyłania nam zdjęć z aktywności dzieci (np. wykonanych zielonych ogródków lub prac plastycznych) na podane emaile lub konta, zdjęcia umieścimy w galerii na stronie przedszkola.
  • W zakładce specjaliści umieszczane będą propozycje ćwiczeń i karty pracy dla dzieci objętych pomocą psychologiczno- pedagogiczną w Przedszkolu.

Zapraszamy do konkursu- 2019/20

Zapraszamy chętne dzieci i rodziców do udziału w przedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Witaj wiosno".

Technika i forma prac jest dowolna. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody, każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom. Prosimy o wysyłanie zdjęć wykonanych prac konkursowych na podane adresy do kontaktu z nauczycielkami  swojej grupy przedszkolnej, z dopiskiem- praca konkursowa, imieniem i pierwszą literą nazwiska dziecka. Zdjęcia prac umieścimy w galerii na stronie przedszkola. Na wasze prace czekamy do 5 kwietnia 2020 r.

Nowa zakładka ---> DL@ PRZEDSZKOLAKA

Zapraszam rodziców do przeglądania materiałów
w nowo powstałej zakładce
DL@ PRZEDSZKOLAKA

nowa zakładka

Komunikat w sprawie zmian w rekrutacji do przedszkoli...15.03.2020

Komunikat UM w sprawie zmian w rekrutacji do przedszkoli i oddziałów
przedszkolnych w szkołach podstawowych w Białymstoku

Uwzględniając prośby mieszkańców i po dokonaniu sobotnio-niedzielnej analizy prawnej podjęliśmy decyzję o zmianie sposobu składania dokumentów w rekrutacji do przedszkoli w Białymstoku w związku z koronawirusem. Możliwe będzie wysłanie skanu wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową.

rekrutacja do przedszkola

Zgodnie z postanowieniem Prezydenta Miasta informujemy, że rekrutacja do przedszkoli rozpoczyna się
16 marca 2020 r. zgodnie z rozporządzeniem.
W związku z koniecznością zminimalizowania zagrożenia epidemiologicznego -
w celu ograniczenia kontaktu osobistego, wnioski o przyjęcie do przedszkola proszę
zapakować do zamkniętej koperty i umieścić w kartonie znajdującym się przy wejściu do placówki.
W przypadku wątpliwości, pytań i ewentualnych braków w dokumentacji prosimy o kontakt telefoniczny
z sekretariatem szkoły w godz. 8.00 – 15.00 pod nr tel. 85 66-15-134

UWAGA !!!

W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów wszystkie

szkoły, przedszkola i inne placówki oświatowe zostają zamknięte w terminie

od 12 marca 2020r. do 25 marca 2020r.

W dniach 12, 13 marca 2020r.

szkoła i przedszkole zapewniają opiekę i posiłki zgodnie z przyjętym planem.

Od 16 marca 2020r. wszystkie dzieci muszą zostać w domu.

„Bajki uczą, bajki bawią” – konkurs miejski

frontDSC 9607 front DSC 9835

5 marca 2020 r. w naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs miejski dotyczący znajomości bajek „Bajki uczą, bajki bawią”.

Konkurs został przeprowadzony w formie turnieju, w którym rywalizowało 6 drużyn z różnych przedszkoli z naszego miasta. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością bajek, wśród których znalazły się m. in. tytuły takie jak: „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, „Trzy małe świnki”, „Jaś i Małgosia”, „O rybaku i złotej rybce”, „Kopciuszek”, „Czerwony Kapturek”, „Calineczka”, „Pinokio”, „Brzydkie kaczątko”. Dzieci miały okazję wykazać się także zręcznością i refleksem.

Oto wyniki turnieju i fotogalerie z konkursu i przedstawienia:

certyfikat-2019-20

IMG 20191206 094046726 BURST000 COVER TOP Copy

Akcje organizowane w Przedszkolu- 2019-20

Zachęcamy Państwa do udziału w akcjach organizowanych w naszym Przedszkolu:

zbiórka używanych telefonów komórkowych; zbiórka baterii; zbiórka maskotek i materiałów plastycznych dla dzieci z oddziałów szpitalnych; zbiórka karmy i rzeczy dla zwierząt ze schroniska; środków higienicznych, słodyczy i zabawek dla dzieci w Hospicjum.

1 2 3 IMG 20191128 125747819 Copy IMG 20191128 125810556 Copy

1   2   3   4   5