PRZEDSZKOLE >>> Aktualności

prze87 logo 300 male

witamy

Pani Magda gra na skrzypcach kolędy- 2018/19

Mama Zosi K. Pani Ania z grupy II ,,Jeżyki" wzięła udział w akcji ,,Cala Polska czyta dzieciom". Oprócz zaciekawienia dzieci pięknymi opowieściami o tradycji Świąt Bożego Narodzenia przygotowała niespodziankę. Pani Magda- ciocia Zosi grała dzieciom na skrzypcach kolędy. Zaprosiliśmy również wszystkie dzieci z przedszkola do wspólnego śpiewania kolędy.

1      2

Mikołajki 2018-19

W dniu 6.12.2018r w naszym przedszkolu do wszystkich dzieci zawitał Mikołaj. Oprócz słodkości i drobnych upominków dzieci otrzymały zabawki na grupę, którymi świetnie się bawiły. W tym dniu odwiedził nas również Pan Dyrektor w roli pomocnika Świętego Mikołaja i poczęstował dzieci oraz panie słodkim upominkiem.

4

1      2      3      4      5      6     7      8      9

Wycieczka do Teatru Lalek- Lampa Alladyna_ 2018/19

W dniu 5.12.2018 nasze Przedszkolaki jeździły do Białostockiego Teatru Lalek na spektakl ,,Lampa Aladyna".

Po obejrzeniu spektaklu mogliśmy zwiedzić muzeum rekwizytów z różnych bajek.

Dzieci w dobrych nastrojach wróciły do przedszkola.

1     2     3

Konkurs recytatorski- Przedszkolak małym patriotą- 2018/19

Natalka,Lilianka oraz Dawid wzięli udział w konkursie recytatorskim związanym z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.
Swoje umiejętności zaprezentowali w Przedszkolu Samorządowym nr 79 ul. Konwaliowa. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody.

1     2     3     4

Dzień pluszowego misia 2018/2019

26 listopada 2018 r w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. W tym roku świętowaliśmy pod hasłem „Z misiem bezpiecznie na drodze”. Z tej okazji rodzice z grupy „Sówki” wcielili się w rolę aktorów i wystąpili w przedstawieniu „O Misiu, który odważył się być mądrym”. „Miś” przygotował dla dzieci zagadki, wspólne śpiewanie piosenek oraz tańce z misiami. Na zakończenie imprezy wręczono dyplomy i upominki dzieciom biorącym udział w konkursie plastycznym „Z misiem bezpiecznie na drodze”. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, a rodzicom dziękujemy za pomoc w organizacji „Misiowego Święta”.

9

powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto

powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto

Prawa dziecka 2018/2019

Z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka w dniach 19- 23 listopada 2018 r. nasze przedszkolaki poznawały Prawa Dzieci i obowiązki.

1

powiększ foto     powiększ foto     powiększ foto

Teatr Conieco 2018/2019

Dnia 21.11.2018 Nasze Przedszkole odwiedził Teatr Conieco  ze spektaklem pt. Nie tylko o Brzydkim Kaczątku.

Spektakl opowiadał o marzeniach, miłości i uczuciach, nie tylko bohaterów baśni - również ich autora.

Przedstawienie bogate w różne formy teatralne i lalki ( lalki planszowe, stolikowe, marionetki, kukły, pacynki)

powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto

Konkurs recytatorski - Co w trawie piszczy 2018/2019

Dnia 15.11.2018 Hania z grupy " Jeżyki" wzięła  udział w konkursie recytatorskim pt. " Co w trawie piszczy" pod hasłem "Przyroda Polska w czterech porach roku",

organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 77. Została wyróżniona i odebrała nagrodę z rąk Pani dyrektor Departamentu Edukacji Pani Ewy Mituły.

1

powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto   powiększ foto