Aktualności_przedszkolne

prze87 logo 300 male

witamy

Konkurs "Najpiękniejsza pisanka wielkanocna"- 2019/20

pt. "Najpiękniejsza pisanka wielkanocna".

Technika i forma prac jest dowolna. Ocenimy samodzielność wykonania pracy, oryginalność oraz nawiązanie do tradycyjnych metod ozdabiania jajek wielkanocnych. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody, każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom. Prosimy o wysyłanie zdjęć wykonanych prac konkursowych na podane adresy do kontaktu z nauczycielkami  swojej grupy przedszkolnej, z dopiskiem- praca konkursowa, imieniem i pierwszą literą nazwiska dziecka. Zdjęcia prac umieścimy w galerii na stronie przedszkola. Na wasze prace czekamy do 14 kwietnia 2020 r.

Rozstrzygnięcie konkursu "Witaj wiosno"

Wyniki konkursu "Witaj wiosno"

I miejsce- Lena gr. VI

II miejsce- Ola gr. II

III miejsce- Natalia D. gr. I

wyróżnienia: Zuzia J. gr. III, Zosia gr. IV, Dominik gr V.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za udział w konkursie i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

alan gr 6 Copy błażej gr 6 Copy dominik s gr v Copy lena gr 6 Copy

Alan gr VI                              Błażej gr VI                                        Dominik S gr V                              Lena gr VI

Alex gr I Copy Antonina gr I Copy Zuzia J. gr III Copy

Alex gr I                                          Antosia gr I                                           Zuzia J. gr III

Damian gr I Copy Hania gr II Copy Natalia D gr. I Copy

Damian gr I                                                Hania gr II                                                             Natalia D gr I

Natalia R gr. I Copy Ola S. gr II Copy Lena S gr II Copy

Natalia R gr I                                                              Ola S. gr II                                                                  Lena Sz. gr II

Tomek gr IV Copy Zosia gr IV Copy Gabrysia gr II Copy

Tomek gr IV                                                   Zosia gr IV                                         Gabrysia gr II

Nina S. gr II Copy Szymon gr I Copy Nela Sówki Copy

Nina Sz. gr II                               Szymon gr I                                       Nela gr IV

Emila K gr III Copy

Emilia K gr III

Multibook- Mac Edukacja

Zachęcamy Państwa do korzystania z multibooka wydawnictwa Mac.

Do pobrania i instalacji pod linkiem:

Uwaga- 2019/20

Uwaga

• Od dnia 23 marca 2020r w przedsionku od wejścia do szkoły ustawione są kartony z kartami pracy- książkami. Prosimy o odebranie książek Państwa dzieci.
  • W zakładkach grupowych będziemy umieszczać propozycje aktywności do realizacji z dziećmi w domu na czas kwarantanny.
  • W razie pytań do nauczycielek prosimy o kontakt poprzez utworzone konta email lub facebook, adresy podane będą w zakładkach grupowych.
  • Zachęcamy Państwa do przesyłania nam zdjęć z aktywności dzieci (np. wykonanych zielonych ogródków lub prac plastycznych) na podane emaile lub konta, zdjęcia umieścimy w galerii na stronie przedszkola.
  • W zakładce specjaliści umieszczane będą propozycje ćwiczeń i karty pracy dla dzieci objętych pomocą psychologiczno- pedagogiczną w Przedszkolu.

Zapraszamy do konkursu- 2019/20

Zapraszamy chętne dzieci i rodziców do udziału w przedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Witaj wiosno".

Technika i forma prac jest dowolna. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody, każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom. Prosimy o wysyłanie zdjęć wykonanych prac konkursowych na podane adresy do kontaktu z nauczycielkami  swojej grupy przedszkolnej, z dopiskiem- praca konkursowa, imieniem i pierwszą literą nazwiska dziecka. Zdjęcia prac umieścimy w galerii na stronie przedszkola. Na wasze prace czekamy do 5 kwietnia 2020 r.

Nowa zakładka ---> DL@ PRZEDSZKOLAKA

Zapraszam rodziców do przeglądania materiałów
w nowo powstałej zakładce
DL@ PRZEDSZKOLAKA

nowa zakładka

Komunikat w sprawie zmian w rekrutacji do przedszkoli...15.03.2020

Komunikat UM w sprawie zmian w rekrutacji do przedszkoli i oddziałów
przedszkolnych w szkołach podstawowych w Białymstoku

Uwzględniając prośby mieszkańców i po dokonaniu sobotnio-niedzielnej analizy prawnej podjęliśmy decyzję o zmianie sposobu składania dokumentów w rekrutacji do przedszkoli w Białymstoku w związku z koronawirusem. Możliwe będzie wysłanie skanu wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową.

rekrutacja do przedszkola

Zgodnie z postanowieniem Prezydenta Miasta informujemy, że rekrutacja do przedszkoli rozpoczyna się
16 marca 2020 r. zgodnie z rozporządzeniem.
W związku z koniecznością zminimalizowania zagrożenia epidemiologicznego -
w celu ograniczenia kontaktu osobistego, wnioski o przyjęcie do przedszkola proszę
zapakować do zamkniętej koperty i umieścić w kartonie znajdującym się przy wejściu do placówki.
W przypadku wątpliwości, pytań i ewentualnych braków w dokumentacji prosimy o kontakt telefoniczny
z sekretariatem szkoły w godz. 8.00 – 15.00 pod nr tel. 85 66-15-134

UWAGA !!!

W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów wszystkie

szkoły, przedszkola i inne placówki oświatowe zostają zamknięte w terminie

od 12 marca 2020r. do 25 marca 2020r.

W dniach 12, 13 marca 2020r.

szkoła i przedszkole zapewniają opiekę i posiłki zgodnie z przyjętym planem.

Od 16 marca 2020r. wszystkie dzieci muszą zostać w domu.