ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SIATKÓWKA S.O.S.
Siatkówka s.o.s.

"One Day More 4 Volleyball" 2016

Drukuj

logo4dayPolski Związek Piłki Siatkowej zaprosił wszystkich sympatyków siatkówki do udziału w akcji Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej (CEV) - "One Day More 4 Volleyball" (Jeden dzień Więcej dla Siatkówki).

Akcja polegała na zorganizowaniu w całej Europie jak największej ilości meczów siatkówki w tym szczególnym, bo przeżywanym tylko raz na cztery lata dniu 29 lutego.

Nasza szkoła też uczestniczyła w tej akcji, zachęcając inne szkoły do rozegrania meczy. Udział wzięły dziewczęta z PG 15, PG 19 oraz naszej szkoły. Mecze rozegrano na halach sportowych w SP 37, PG 15, PG 18.

Dziękujemy dziewczętom za wspaniałą zabawę i do zobaczenia za 4 lata, być może w większym gronie.

<<<<galeria>>>

 

Sukces siatkarek 2015!

Drukuj

frontbasTego jeszcze nie było - I i II miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Młodziczek!

Data 21-22 lutego 2015 r. długo zostanie w pamięci uczestników Finału Mistrzostw Województwa Młodziczek w Sejnach, a to za sprawą I i II miejsca uzyskanego przez dwa zespoły z jednej szkoły ( SOS przy Publicznego Gimnazjum Nr 18 w Białymstoku)

Aby wywalczyć awans do finałowej czwórki, należało zająć I miejsce w grupie. Dokonały tego dwa zespoły dziewcząt BAS z PG 18.

BAS I Białystok wygrał wszystkie swoje mecze i zdobył tytuł mistrza województwa podlaskiego w kategorii młodziczek.

Trzy pozostałe zespoły miały po jednej wygranej i dwie porażki. Stosunek setów był u wszystkich taki sam i trzeba było liczyć tzw. „małe punkty”, a te miał najlepsze zespół BAS II Białystok, który zajął drugie miejsce.

 

<<<galeria>>>

Więcej…
 

III Regionalny Turniej Talentów SOS

Drukuj

frontIII Regionalny Turniej Talentów SOS im. W.Gawłowskiego

W dniach 21-22.11.14 w Kętrzynie został rozegrany III Regionalny Turniej Talentów SOS im. W. Gawłowskiego. W rywalizacji uczestniczyły reprezentantki województw warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, podlaskiego i lubelskiego.

Mecze rozgrywane były w dwóch kategoriach: klasy I i II gimnazjum, klasy III gimnazjum i I liceum. Każdy z roczników rozgrywał jeden set, w przypadku remisu grano dodatkowego seta, w którym można było „mieszać” roczniki.  Wśród dziewcząt powołanych do kadry województwa podlaskiego nie zabrakło dziewcząt, które uczą się w klasach sportowych w PG 18 w Białymstoku (szkoła jest objęta ministerialnym projektem  Siatkarskich Ośrodków Szkolnych)

Klasy I – Dzedzej Emilia, Trusiewicz Anna, Szczesiul Gabriela, Jarmoc Weronika, Mikołajuk Gabriela – wszystkie dziewczęta uczą się w PG 18 w Białymstoku – trener kadry województwa Lucyna Dobrzyńska

Klasy II – Szymańska Aleksandra, Dec Aleksandra, Puciłowska Angelika, Kożuchowska Urszula – wszystkie PG 18 w Białymstoku – trener kadry województwa Brunon Borek

Klasy III – Łebkowska Milena – PG 18

 

Więcej…
 

Nasze siatkarki wygrywają!

Drukuj

front sosW dniach 26-28.09.2014 r. nasze siatkarki wzięły udział w XVI Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek o Puchar Burmistrza Miastka. Uczennice klasy I S i II S utworzyły dwa zespoły reprezentujące PG 18.
W trakcie turnieju każda drużyna rozegrała 8 spotkań, m.in. z zawodniczkami ze Słupska, Świnoujścia, Szczecina, Gdańska, Świecia i Miastka. Nasz zespół pod opieką trenera Brunona Borka bezapelacyjnie był najlepszy i zajął I miejsce w turnieju! Młodsza drużyna trenerki Lucyny Dobrzyńskiej uplasowała się na V pozycji. Naszym siatkarkom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych turniejach.

napisgoogle2

 

Dziewczęta na obozie siatkarskim w Rucianem - Nidzie! 2014

Drukuj

sosSAM 0048

Uczennice Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego z Publicznego Gimnazjum nr 18 w Białymstoku drugą połowę sierpnia spędziły na obozie sportowym w Rucianem - Nidzie (woj. warmińsko – mazurskie). Przez 10 dni dziewczęta ciężko pracowały, przygotowując się do nowego sezonu siatkarskiego. Pod okiem trenerów: Lucyny Dobrzyńskiej, Brunona Borka, Wojciecha Rodziewicza, Sebastiana Grzegorka nabywały, rozwijały i doskonaliły umiejętności techniczno-taktyczne, aby osiągać nowe sukcesy w roku szkolnym 2014/2015.
Pobyt w Rucianem - Nidzie przebiegał w bardzo pracowitej atmosferze, ale nie brakowało czasu na dobrą zabawę i aktywny wypoczynek, które dziewczętom zapewniały: Jezioro Nidzkie i lasy Puszczy Piskiej.
Obóz współfinansowali: Publiczne Gimnazjum nr 18 w Białymstoku, Kub Sportowy BAS oraz Rodzice uczestniczek wypoczynku.


Lucyna Dobrzyńska

Więcej…
 


Strona 1 z 2