ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SUKCESY
Sukcesy i osiągnięcia naszych uczniów
W podsumowaniu współzawodnictwa sportowego gimnazjów województwa podlaskiego za rok szkolny 2010/2011 zawodnicy Publicznego Gimnazjum nr 18 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku zajęli I miejsce zdobywając Puchar Podlaskiego Kuratora Oświaty.
Zobacz tabelę podsumowującą na stonie pwszs.
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas Wojewódzkiego Podsumowania Współzawodnictwa Sportowego 17 wrzesnia 2011 roku na Stadionie w Zwierzyńcu. Zapraszamy.

batory

W podsumowaniu współzawodnictwa sportowego gimnazjów województwa podlaskiego za rok szkolny 2010/2011 zawodnicy Publicznego Gimnazjum nr 18 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku zajęli I miejsce zdobywając Puchar Podlaskiego Kuratora Oświaty.

 

Zobacz tabelę podsumowującą na stonie pwszs.

17 września 2011 roku na Stadionie w Zwierzyńcu odbyło się uroczyste wręczenie nagród podsumowujące Wojewódzkie Współzawodnictwo Sportowe w roku szkolnym 2010/2011.

>> Galeria 1 <<  >>Galeria 2 <<


Wyniki współzawodnictwa sportowego gimnazjów województwa podlaskiego w latach 2007-2011

Miejsce Gimnazjum 2007/2008 2008/2009 2009/2010 2010/2011 Suma
1 PG 18 Białystok  1116,5
1055
1016
1088
4275,5
2 PGS 19 Białystok 1274,5 889 1040 1009 4212,5
3 PG 15 Białystok 1052,5 1086 1156,5 882 4177
4 PG 3 Suwałki 645 909,25 966 1051 3571,25
5 PG 12 Białystok 916 948 864 797 3525

>> Zdjęcia z XV Walnego Zjazdu Wojewódzkiego SZS - 11.02.2012 <<



Laureaci konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2005/2006

Drukuj

L. p. Imię i nazwisko ucznia Przedmiot Imię i nazwisko przygotowującego nauczyciela
1 Paulina Sobolewska
Język angielski
Regina Siemiończyk
2 Paulina Sobolewska Biologia
Hanna Szymańska, Bożena Sobolewska
3 Katarzyna Marcinkowska Język polski
Barbara Brzezińska
4 Katarzyna Marcinkowska Historia Mirosława Kalina
5 Andrzej Skrodzki Matematyka Grażyna Brzostowska
6 Andrzej Skrodzki Fizyka Maria Śliżewska
 

Laureaci konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2004/2005

Drukuj

L. p. Imię i nazwisko ucznia Przedmiot Imię i nazwisko przygotowującego nauczyciela
1 Katarzyna Jastrzębska Fizyka Maria Śliżewska, Maria Musiuk
2 Aleksanda Gorbacz Matematyka Ewa Janczarska
3 Urszula Wołos Język francuski Elżbieta Hanc-Łapińska
4 Tomasz Chrostowski Język angielski Regina Siemiończyk
5 Paweł Rusiłowicz Historia Joanna Rećko

Maria Śliżewska, Maria Musiuk

 

Laureaci konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2003/2004

Drukuj
L. p. Imię i nazwisko ucznia
Przedmiot Imię i nazwisko przygotowującego nauczyciela
1 Katarzyna Jastrzębska
Język polski
Jadwiga Chrostowska
2 Małgorzata Korzeniecka
Język angielski Zofia Kulikowska
3 Rafał Maksim
Biologia Bożena Sobolewska
4 Paulina Tomczuk
Biologia Bożena Sobolewska
 

Laureaci konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2002/2003

Drukuj
L. p. Imię i nazwisko ucznia - klasa
Przedmiot Imię i nazwisko przygotowującego nauczyciela
1 Sylwia Grygorowicz - III C
Język polski
Alina Wardowicz
2 Monika Jakubowska - III L
Język polski Barbara Brzezińska
3 Monika Janikowska - III K
Język polski Iwona Leszczyńska
4 Wojciech Kosowicz- III i
Język angielski Agnieszka Moczulska
5 Justyna Maciejczak - III O
Język angielski Iwona Borkowska
6
Ewelina Karwacka - II E
Język niemiecki Małgorzata Koziejko
7
Justyna Poniatowicz - III M
Język niemiecki Iwona Jurczuk
8
Małgorzta Gorbacz - III D
Historia
Maria Białasz
9 Karol Adamczuk - III N
Historia Ewa Mroziewska
10 Monika Lisowska - III i
Historia Mirosława Kalina
11
Monika Lisowska - III i Geografia
Barbara Bartoszuk
 

Laureaci konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2001/2002

Drukuj
L. p. Imię i nazwisko ucznia - klasa
Przedmiot Imię i nazwisko przygotowującego nauczyciela
1 Marek Błażewicz - III H Historia Ewa Mroziewska
2 Tomasz Cimoch - III D Historia Joanna Rećko
3 Joanna Nowik - III L Chemia Barbara Stankiewicz
4 Elżbieta Regulska - III M Chemia Barbara Stankiewicz
5 Adam Orłowski - III N Język angielski Hanna Orłowska
6
Barbara Dzierań - III N Język angielski Hanna Orłowska
7
Janusz Kuklo - III N Język angielski Hanna Orłowska
8
Natalia Stankiewicz - III A Język angielski Urszula Harasimowicz
9 Ewa Jakubowska - III G Język angielski Regina Siemiończyk
10 Magda Kamińska - III D Język angielski Regina Siemiończyk
11 Sylwia Piętka - III G Język angielski Regina Siemiończyk
12 Magda Kamińska - III D Język polski Maria Dąbrowska
13 Ewa Jakubowska - III G Biologia Bożena Sobolewska
14 Katarzyna Stróżyk - III N Biologia Bożena Sobolewska
15 Natalia Stankiewicz - III A Geografia Jolanta Lipińska
16 Katarzyna Stróżyk - III N Geografia Jolanta Lipińska
17 Janusz Kuklo - III N Geografia Jolanta Lipińska
18 Marek Błażewicz - III N Geografia Jolanta Lipińska
19 Aneta Kruk - III J Geografia Jolanta Lipińska
20 Katarzyna Bartoszuk - III K Geografia Ewa Jancewicz
21 Łukasz Pyliński - II i Geografia Barbara Bartoszuk
22 Emilia Zawadzka - III M Matematyka Elżbieta Łojewska
23 Anna Gryc - III i Matematyka Danuta Janik
24 Katarzyna Stróżyk - III N Matematyka Grażyna Brzostowska
 


Strona 4 z 4

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.