ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SIATKÓWKA S.O.S. >>> SUKCES NASZEJ WYCHOWANKI!

SUKCES NASZEJ WYCHOWANKI!

Drukuj

florczak

Publiczne Gimnazjum nr18 uczestniczy w „Programie upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowejrealizowanego przez Polski Związek Piłki Siatkowej wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Elementami programu są  Siatkarskie Ośrodki Szkolne, skupiające najzdolniejszą siatkarską młodzież. Niech przykładem będzie

Zuzanna Florczak

która po niespełna pół roku od ukończenia naszej szkoły została MVP (Most Valuable PlayerNajbardziej Wartościowym Graczem) Międzynarodowego Turnieju w Barcelonie ( 27-30.12.2013r.)  Poza polskim klubem MUKS Sparta Warszawa (obecny klub Zuzi) w Torneig Internacional de voleibol feminino ciutat D'Esplugues wzięły udział zespoły: Ala Gondomar (Portugalia), V. Arago de Sete (Francja), Montpellier Croix D'Argent (Francja), RTC Alkmar (Holandia), CV Sant Cugat, CV Vilassar, CV Barcelona, CV Esplugues A i CV Esplugues B (wszystkie Hiszpania).
Zuzannie gratulujemy i jesteśmy dumni, iż praca trenerów naszego gimnazjum Wojtka Rodziewicza i Lucyny Dobrzyńskiej przynosi efekty.

 

 

wyszukiwarka

logo akademia rodziny

 

ksz zaw

 

ksz og

 

logo unicef

logo sz r trakt

logosiatka

LOGO siatka

Batory 18 - Białystok

sos


Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.