SIATKÓWKA S.O.S. >>> Turniej siatkarski 2014

Turniej siatkarski 2014

s0swpg18frontTURNIEJ SOS W PUBLICZNYM GIMNAZJUM NR 18 IM. KRÓLA STEFANA BATOREGO W BIAŁYMSTOKU

25.02.2014 r. w Gimnazjum nr 18 w Białymstoku, uczestniczącym w programie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych odbył się Turniej trójek dla szóstoklasistek. Celem cyklicznego turnieju jest wyłonienie najzdolniejszej młodzieży, która będzie kontynuować naukę w I klasie SOS w naszej szkole.

I miejsce zajęły dziewczęta z SP 21 prowadzone przez Iwonę Speichler Wybrano też najlepszą zawodniczkę turnieju, została nią Weronika Jarmoc. Organizatorem i inicjatorem turniejów jest trener SOS Lucyna Dobrzyńska. Każda uczestniczka otrzymała dyplom i słodką niespodziankę, a zwyciężczynie dodatkowo koszulki treningowe. <<zobacz galerię forografi z turnieju>>>