ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SUKCESY >>> LISTA LAUREATÓW i FINALISTÓW – ROK SZKOLNY 2012/2013

LISTA LAUREATÓW i FINALISTÓW – ROK SZKOLNY 2012/2013

Drukuj

LISTA LAUREATÓW – ROK SZKOLNY 2012/2013

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Przedmiot

Nauczyciel przygotowujący

1.

Łukaszuk Aleksandra

I A

Historia

Mirosława Kalina

2.

Pietruczuk Paulina

III A

Historia

Mirosława Kalina

3.

Czajkowska Dominika

III A

Wiedza Obywatelska            i Ekonomiczna

Mirosława Kalina

4.

Bogdanowicz Klaudia

II A

Biologia

Bożena Sobolewska

5.

Sołowiej Natalia

II A

Biologia

Bożena Sobolewska

6.

Pietruczuk Paulina

III A

Biologia

Bożena Sobolewska

7.

Koćmierowski Maciej

III A

Język angielski

Regina Siemiończyk

8.

Maciejewska Urszula

III A

Język angielski

Elżbieta Bołbot

9.

Maliszewski Maciej

III A

Język angielski

Regina Siemiończyk

10.

Okońska Aleksandra

II A

Język angielski

Regina Siemiończyk

11.

Maciejewska Urszula

III A

Matematyka

Grażyna Brzostowska

12.

Zastocki Michał

II A

Informatyka

Krzysztof Klem

13.

Wnorowski Bartosz

III A

Informatyka

Dorota Burzyńska

14.

Klem Bartosz

III A

Informatyka

Krzysztof Klem

15.

Skrodzka Joanna

III A

Geografia

Anna Daniluk

LISTA FINALISTÓW – ROK SZKOLNY 2012/2013

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Przedmiot

Nauczyciel przygotowujący

Fiłończuk Izabela

III A

Język polski

Alina Wardowicz

Maciejewska Urszula

III A

Język polski

Alina Wardowicz

Maciejewska Urszula

III A

Język angielski

Elżbieta Bołbot

Maliszewski Maciej

III A

Język angielski

Regina Siemiończyk

Okońska Aleksandra

II A

Język angielski

Regina Siemiończyk

Wróbel Adrian

III B

Język angielski

Joanna Sołowianowicz

Sołowiej Natalia

II A

Język angielski

Elżbieta Bołbot

Wołejko Martyna

II A

Język angielski

Elżbieta Bołbot

Koćmierowski Maciej

III A

Język angielski

Regina Siemiończyk

Skrodzka Joanna

III A

Geografia

Anna Daniluk

Okońska Aleksandra

II A

Biologia

Bożena Sobolewska

Bogdanowicz Klaudia

II A

Biologia

Bożena Sobolewska

Kowieski Karol Juliusz

III A

Biologia

Bożena Sobolewska

Pietruczuk Paulina

III A

Biologia

Bożena Sobolewska

Sołowiej Natalia

II A

Biologia

Bożena Sobolewska

Zastocki Michał

II A

Informatyka

Krzysztof Klem

Wnorowski Bartosz

III A

Informatyka

Dorota Burzyńska

Klem Bartosz

III A

Informatyka

Krzysztof Klem

Łukaszuk Aleksandra

I A

Historia

Mirosława Kalina

Pietruczuk Paulina

III A

Historia

Mirosława Kalina

Jurczuk Aleksandra

III A

Historia

Mirosława Kalina

Maciejewska Urszula

III A

Matematyka

Grażyna Brzostowska

Maliszewski Maciej

III A

Matematyka

Grażyna Brzostowska

Czajkowska Dominika

III A

Wiedza obywatelska i Ekonomiczna

Mirosława Kalina