ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Plany i rozkłady >>> Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

Drukuj

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2013/2014

W ramach konsultacji nauczyciele prowadzą zajęcia mające na celu rozwijanie zainteresowań uczniów, przygotowanie do konkursów przedmiotowych oraz stwarzają możliwość wyrównywania zaległości w nauce oraz poprawy ocen.

 

 

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dni tygodnia

Godziny

(od – do)

Sala

1.

Artysiewicz Dorota

Samorząd Uczniowski

poniedziałek

11.30-12.50

205

2.

Bartoszuk Barbara

Konsultacje geograficzne

środa

czwartek

15.30-16.25

14.30-15.25

211

3

Bobka Bogusław

Zajęcia rekreacyjne na siłowni

czwartek

13.45-14.30

Siłownia szkolna

4

Bołbot Elżbieta

Konsultacje

z języka angielskiego

czwartek

piątek

14.40-15.25

10.45-11.30

112

5

Borek Elżbieta

Konsultacje z religii

środa

czwartek

13.45-14.30

15.35-16.20

065


6

Borek Brunon

Konsultacje sportowe

czwartek

16.20-17.10

Sala gimnastyczna

7

Brzezińska Barbara

Konsultacje

z języka polskiego

poniedziałek

16.20-17.10

106

8

Brzozowska Agnieszka

Konsultacje z matematyki

wtorek

środa

15.35-17.10

15.35-16.20

124

9

Cieśnielewska Danuta

Konsultacje matematyczne

czwartek

8.00-8.45

13.45-14.30

107

10

Daniluk Anna

Konsultacje z geografii

czwartek (co 2 tyg.)

piątek

14.40-15.25

123

11

Dobrzyńska Lucyna

Zajęcia

sportowo-rekreacyjne

poniedziałek

17.00-19.00

39

12

Ejsmont Grzegorz

Zajęcia

sportowo-rekreacyjne

sobota

11.00-12.30

Stadion

13

Fiłończuk Joanna

Samorząd Uczniowski

poniedziałek

11.30-12.50

205


14

Grygoruk Michał

Zajęcia sportowe

czwartek

17.00-18.00

Sala gimnastyczna

15

Grzegorek Jolanta

Zajęcia sportowe

poniedziałek

16.30-17.15

MS 41

16

Grzegorek Sebastian

Zajęcia sportowe

piątek

17.00-18.00

DS. 33

17

Harasimowicz Piotr

Koło Piosenki Religijnej

czwartek

15.35-17.10

21

18

Janczarska Ewa

Konsultacje matematyczne

poniedziałek

czwartek

15.35-16.25

8.00-8.45

207

19

Kalina Mirosława

Konsultacje historyczne

wtorek

15.35-17.10

103

20

Kalinowski Krzysztof

Zajęcia

sportowo-rekreacyjne

środa

16.15-17.15

Mała sala gimnastyczna, sala tenisowa

21

Klimaszewski Jacek

Piłka koszykowa dziewcząt

Piłka nożna dziewcząt

wtorek

18.00-20.00

DS. 33

22

Klem Krzysztof

Tworzenie strony www,
Konsultacje informatyczne.

środa

12.50-13.35

15.35-16.20

144

23

Lajdorf Barbara

Konsultacje z języka rosyjskiego i angielskiego

poniedziałek

wtorek

16.25-17.10

101

24

Leszkowicz Celina

Konsultacje chemiczne

środa

czwartek

14.40-15.25

15.25-16.20

217

25

Lewończuk Konrad

SKS Piłka nożna (futsal)

środa

sobota

17.00-18.30

14.00-15.30

Sala gimnastyczna

26

Lisowska Monika

Konsultacje matematyczne

poniedziałek

środa

8.00-8.45

14.40-15.25

108

27

Lis Magdalena

Konsultacje

środa

piątek

8.55-9.40

13.45-14.30

7

28

Lompart Maria

Konsultacje z języka polskiego

wtorek

czwartek

14.30-15.15

20

29

Łapiński Adam

Konsultacje

z języka niemieckiego

wtorek

środa

15.35-16.20

14.40-15.25

119

30

Maliszewski Krzysztof

Konsultacje z informatyki i techniki

poniedziałek

środa

12.50-13.35

15.35-16.20

142

31

Marczuk Andrzej

Unihokej dziewcząt

Unihokej chłopców

czwartek

sobota

16.30-20.00

15.30-17.00

Sala gimnastyczna

32

Mroziewska Ewa

Konsultacje historyczne

wtorek

16.25-18.00

208

33

Nieścior Grażyna

Konsultacje z języka angielskiego

środa

czwartek

14.30-15.15

9

34

Paszkowska Hanna

Konsultacje z fizyki

czwartek

8.55-9.40

14.30-15.15

218

35

Pawelska Mirosława

Konsultacje z języka polskiego

środa

poniedziałek

14.40-15.25

8.55-9.40

201

36

Rekść Piotr

Konsultacje sportowe

środa

sobota

17.10-18.30

14.00-15.30

Sala gimnastyczna

37

Rećko Joanna

Konsultacje z historii o wos

Koło filmowe

środa

14.40-16.20

102

38

Sepko Marzena

Zajęcia sportowe z koszykówki, basen

piątek

sobota

15.30-16.30

Sala gimnastyczna

39

Siemiończyk Regina

Koło Języka Angielskiego

Konsultacje językowe

środa

czwartek

14.40-15.25

8

40

Sobolewska Bożena

Konsultacje biologiczne

wtorek

15.35-17.10

129

41

Sołowianowicz Joanna

Konsultacje z języka angielskiego

Samorząd Uczniowski

środa

poniedziałek

15.30-16.15

11.50-12.50

4

42

Suproń Jarosław

Zajęcia sportowo-rekreacyjne

czwartek

16.20-17.50

39, 41

43

Śliżewska Maria

Konsultacje z fizyki

poniedziałek

8.00-8.45

218

44

Szymańska Hanna

Konsultacje z biologii

środa

czwartek

14.40-15.25

9.00-9.45

125

45

Szymańska Barbara

Koło Miłośników Biblioteki

poniedziałek

piątek

15.30-16.20

9.00-10.10

Biblioteka

46

Turowska - Kuzyka Bogusława

Warsztaty matematyczne

czwartek (kl.II)

poniedziałek (kl.I)

15.35-16.20

206

47

Tylicka Marzena

Konsultacje z chemii

czwartek

15.00-16.15

217

48

Wardowicz Alina

Konsultacje z języka polskiego

poniedziałek

czwartek

15.35-16.20

113

49

Waszkiewicz Joanna

Konsultacje z języka angielskiego

poniedziałek

środa

12.50-13.35

109

50

Zajko Zbigniew

Zajęcia sportowo-rekreacyjne

wtorek

sobota

9.00-10.35

17.00-18.30

Sala gimnastyczna

51

Zajkowska Barbara

Zajęcia sportowo-rekreacyjne

poniedziałek

16.17.30

Sala gimnastyczna