Kulig w Kiermusach

W dniu 19 lutego 2010 r. klasy 2p, 2s i 2l, wraz z wychowawczyniami, paniami: Elżbietą Bołbot, Ewą Janczarską i Joanną Sołowianowicz wybrały się na kulig do Kiermus.

Przed kuligiem udaliśmy się na krótki spacer z przewodnikiem po Tykocinie. Uczniowie zapoznali się z bogatą historią tego podlaskiego miasteczka. Później ruszyliśmy na kulig do lasu w Kiermusach. Długi przejazd przez zasypany śniegiem las zaostrzył wszystkim apetyty, więc po powrocie raczyliśmy się kiełbaskami upieczonymi w ognisku i gorącą herbatą.

Joanna Sołowianowicz