ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PODLASKIE TALENTY 2010

PODLASKIE TALENTY 2010

Drukuj
11 lutego w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku odbyła się, już po raz piąty, uroczystość wręczenia certyfikatów dla młodych stypendystów Marszałka – uczniów uzdolnionych artystycznie na rok 2010.
Reprezentantem naszej szkoły była Paulina Mierzwińska kl. 3a. GRATULACJE.

W roku 2009 ogółem złożono 177 wniosków o stypendia. Wnioski opiniowała siedmioosobowa komisja, w skład której wchodziły cztery osoby wskazane przez Komisję Edukacji, Kultury, Turystyki i Sportu Sejmiku Województwa Podlaskiego oraz trzy osoby wskazane przez Zarząd Województwa Podlaskiego.

Na podstawie opinii komisji, następnie Zarząd Województwa Podlaskiego przyznał, 26 stycznia 2010 roku, stypendium w wysokości po 250 zł miesięcznie na 2010 rok,  45 uczniom uzdolnionym artystycznie, czyli o 15 więcej niż dotychczas.

Paulina Mierzwińska jest wybitnie utalentowana plastycznie. Ma na swoim koncie następujące osiągnięcia, m.innymi: III m-ce w kat. batik na XIX Międzynarodowym Festiwalu Dziecięcej Twórczości Plastycznej, jest laureatką Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Plastycznej pod patronatem polskiego komitetu do spraw UNESCO.

 

 

Zobacz występ wideo

Więcej na stronie Wrota Podlasia 

wyszukiwarka

logo akademia rodziny

 

ksz zaw

 

ksz og

 

logo unicef

logo sz r trakt

KTO JEST Online

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 
logosiatka

LOGO siatka

Batory 18 - Białystok

sos