ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Plany i rozkłady >>> Konsultacje nauczycieli

Konsultacje nauczycieli

Drukuj

konsultacje

 

 

Konsultacje nauczycieli dla rodziców

 
  rok.szk. 2016/2017

TERMINY KONSULTACJI NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW
Nazwisko i imię nauczyciela Dzień Godzina Sala
Bartoszuk Barbara wtorek 11.50-12.25 211
Białasz Maria środa 12.50-13.35 p. naucz.
Bołbot Elżbieta piątek 10.45-11.30 112
Borek Brunon poniedziałek 15.35-16.20 46
Borek Elżbieta wtorek 11.45-12.50 212
Brzezińska Barbara poniedziałek 8.55-9.40 106
Brzostowska Grażyna środa 9.50-10.35 p. naucz.
Brzuzy Wojciech poniedziałek 13.45-14.30 46
Burzyńska Dorota poniedziałek 8.55-9.40 142
Ks. Chajter Krzysztof piątek 12.50-13.35 21
Cybulińska Elżbieta czwartek 11.50-12.35 217
Dobrzyńska Lucyna środa 10.45-11.30 46
Fiłończuk Joanna czwartek 10.45-11.30 biblioteka
Grzegorek Jolanta wtorek 13.00-13.45 46
Grzegorek Sebastian wtorek 13.00-13.45 46
Janczarska Ewa środa 9.50-10.35 p.naucz.
Kalina Mirosława czwartek 16.25-17.10 103
Klem Krzysztof wtorek 13.45-14.30 144
Klimaszewski Jacek wtorek 8.45-9.30 46
Kotyńska Ewa czwartek 9.40-10.25 p.naucz.
Lajdorf Barbara środa 9.50-10.35 101
Leszkowicz Celina piątek 9.50-10.35 p.naucz.
Lewończuk Konrad środa 11.30-12.30 46
Lisowska Monika czwartek 8.55-9.40 108
Lompart Maria czwartek 11.50-12.35 p.naucz./20
Łapiński Adam poniedziałek 9.50-10.35 p.naucz.
Łempicki Daniel poniedziałek 15.35-16.20 46
Marczuk Andrzej czwartek 16.00-16.45 46
Misiejuk Iwona poniedziałek 11.50-12.35 202/p.naucz.
Molska Małgorzata środa 10.45-11.30 203
Nieścior Grażyna czwartek 11.50-12.35 208
Paszkowska Hanna piątek 10.45-11.30 218
Pawelska Mirosława wtorek 11.50-12.35 201
Rećko Joanna piątek 9.50-10.35 p.naucz.
Rekść Piotr wtorek 11.50-12.35 46
Rodziewicz Katarzyna poniedziałek 9.50-10.35 świetlica
Ks. Romanczuk Mariusz środa 14.00-14.30 223
Sepko Marzena czwartek 9.40-10.25 46
Siemiończyk Regina wtorek 12.50-13.35 107/p.naucz.
Sobolewska Bożena wtorek 8.00-8.45 129
Sołowianowicz Joanna czwartek 12.50-13.35 109
Suproń Jarosław czwartek 12.50-13.35 47
Śliżewska Maria poniedziałek 9.50-10.35 p.naucz.
Turowska-Kuzyka Bogusława środa 9.50-10.35 p.naucz.
Wardowicz Alina poniedziałek 11.50-12.35 113
Waszkiewicz Joanna piątek 8.45-9.30 p.naucz.
Zajko Zbigniew środa 16.00-17.05 46
Zajkowska Barbara piątek 8.55-9.40 46
Zarzecki Andrzej poniedziałek 9.40-10.10 46