Nasze MOTTO

Z wszystkich ludzkich rzeczy tylko wiedza jest nieśmiertelna. Plutarch

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Plany i rozkłady >>> Plan sal

Plan sal

Drukuj

plan sal sem II 2016-2017

 

20 21 101 102 103 106
107 108 109 112 113 119
124 125 129 201 202 203
205 206 207 208 211 212
216 217 218 141 142 144
MS30 MS41 DS1 DS2 DS3 silownia
tenisowa basen boisko boisko boisko boisko
SP21 SP21 004

20

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 c
Język polski
Lompart
- 2 d
Język polski
Lompart
- 1 a
Język polski
Lompart
2.
8.55-9.40
3 a
Język polski
Lompart
- 2 d
Język polski
Lompart
- 3 a
Język polski
Lompart
3.
9.50-10.35
3 a
Język polski
Lompart
- 3 a
Język polski
Lompart
- 2 c
Język polski
Lompart
4.
10.45-11.30
2 d
Język polski
Lompart
- - 2 d
Język polski
Lompart
-
5.
11.50-12.35
- 2 d
Język polski
Lompart
- - -
6.
12.50-13.35
1 a
Język polski
Lompart
2 c
Język polski
Lompart
- 2 c
Język polski
Lompart
-
7.
13.45-14.30
1 a
Język polski
Lompart
2 c
Język polski
Lompart
- 1 a
Język polski
Lompart
-
8.
14.40-15.25
- 3 a
Język polski
Lompart
- 3 a
Godzina wychowawcza
Lompart
-
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

21

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- 2 a
Religia kat.
KS Chajter
- 2 d
Religia kat.
KS Chajter
-
2.
8.55-9.40
- 1 k
Religia kat.
KS Chajter
- 1 b
Religia kat.
KS Chajter
-
3.
9.50-10.35
- 2 p
Religia kat.
KS Chajter
- 3 a
Religia kat.
KS Chajter
-
4.
10.45-11.30
- - - - -
5.
11.50-12.35
1 k
Religia kat.
KS Chajter
- - - 2 d
Religia kat.
KS Chajter
6.
12.50-13.35
2 p
Religia kat.
KS Chajter
- - - -
7.
13.45-14.30
2 a
Religia kat.
KS Chajter
- - - 3 a
Religia kat.
KS Chajter
8.
14.40-15.25
1 a
Religia kat.
KS Chajter
- - - 1 a
Religia kat.
KS Chajter
9.
15.35-16.20
- - - - 1 b
Religia kat.
KS Chajter
10.
16.25-17.10
- - - - -

101

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - 1 k
Język angielski
Lajdorf
- 3 l
Język angielski1
Waszkiewicz
2.
8.55-9.40
2 a
Język rosyjski1
Lajdorf
3 l
Język angielski1
Waszkiewicz
3 b
Język rosyjski2
Lajdorf
- -
3.
9.50-10.35
2 d
Język angielski1
Lajdorf
2 b
Język angielski2
Waszkiewicz
3 l
Język angielski1
Waszkiewicz
- 2 b
Język angielski2
Waszkiewicz
4.
10.45-11.30
- - 2 d
Język angielski1
Lajdorf
- -
5.
11.50-12.35
3 b
Język rosyjski2
Lajdorf
2 a
Język rosyjski1
Lajdorf
- 2 d
Język angielski1
Lajdorf
-
6.
12.50-13.35
1 k
Język angielski
Lajdorf
3 a
Język rosyjski2
Lajdorf
3 a
Język angielski2
Siemiończyk
3 a
Język rosyjski2
Lajdorf
2 p
Język rosyjski1
Lajdorf
7.
13.45-14.30
1 k
Język angielski
Lajdorf
3 a
Język rosyjski1
Lajdorf
- 3 a
Język rosyjski1
Lajdorf
1 a
Język rosyjski1
Lajdorf
8.
14.40-15.25
1 l
Język angielski
Lajdorf
2 p
Język rosyjski1
Lajdorf
- 1 l
Język angielski
Lajdorf
1 l
Język angielski
Lajdorf
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

102

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 b
Historia
Rećko
1 s
WDŻWR
Kotyńska
2 b
Historia
Rećko
2 a
WDŻWR
Kotyńska
2 d
WDŻWR
Kotyńska
2.
8.55-9.40
2 k
Historia
Rećko
3 s
WDŻWR
Kotyńska
3 a
Historia
Rećko
3 l
WDŻWR
Kotyńska
1 l
Historia
Rećko
3.
9.50-10.35
1 l
Historia
Rećko
3 a
WOS
Rećko
1 a
WOS
Rećko
1 k
WOS
Rećko
-
4.
10.45-11.30
- 1 b
WOS
Rećko
3 l
Historia
Białasz
2 k
Godzina wychowawcza
Rećko
3 a
Historia
Rećko
5.
11.50-12.35
- 2 k
Historia
Rećko
1 s
Historia
Kalina
3 s
WOS
Rećko
1 l
WOS
Rećko
6.
12.50-13.35
- 2 a
Historia
Białasz
3 b
WOS
Kalina
3 s
WOS
Rećko
1 a
Historia
Kalina
7.
13.45-14.30
1 p
WDŻWR
Kotyńska
3 b
Historia
Rećko
1 k
Historia
Kalina
1 l
WOS
Rećko
1 p
Historia
Kalina
8.
14.40-15.25
2 k
WDŻWR
Kotyńska
- 1 p
Historia
Kalina
3 b
Historia
Rećko
-
9.
15.35-16.20
1 a
WDŻWR
Kotyńska
- 3 p
WDŻWR
Zajkowska
- -
10.
16.25-17.10
- - - - -

103

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 s
Historia
Białasz
- - - 3 k
WOS
Kalina
2.
8.55-9.40
2 c
Historia
Białasz
- - 2 c
Historia
Białasz
2 d
Historia
Kalina
3.
9.50-10.35
- - - 1 b
Historia
Białasz
1 s
WOS
Kalina
4.
10.45-11.30
3 l
WOS
Kalina
1 a
Historia
Kalina
3 k
WOS
Kalina
- 1 s
WOS
Kalina
5.
11.50-12.35
- 1 p
WOS
Kalina
3 l
EdB
Białasz
3 p
EdB
Białasz
-
6.
12.50-13.35
- 2 d
Godzina wychowawcza
Kalina
- 3 k
Historia
Białasz
3 b
EdB
Białasz
7.
13.45-14.30
- 3 l
Historia
Białasz
3 a
EdB
Białasz
3 p
WOS
Kalina
1 b
Historia
Białasz
8.
14.40-15.25
- 3 k
Historia
Białasz
3 s
EdB
Białasz
1 s
Historia
Kalina
3 k
EdB
Białasz
9.
15.35-16.20
- 3 k
Godzina wychowawcza
Białasz
- - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

106

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1 k
Język polski
Brzezińska
2 b
Język polski
Brzezińska
- - -
2.
8.55-9.40
2 d
Historia
Kalina
3 b
Język polski
Brzezińska
- - -
3.
9.50-10.35
2 b
Język polski
Brzezińska
- - - -
4.
10.45-11.30
1 b
Język polski
Brzezińska
- - - 3 b
Język polski
Brzezińska
5.
11.50-12.35
1 b
Język polski
Brzezińska
3 s
Historia
Białasz
1 k
Język polski
Brzezińska
2 b
Język polski
Brzezińska
2 b
Język polski
Brzezińska
6.
12.50-13.35
3 b
Język polski
Brzezińska
- 1 k
Język polski
Brzezińska
3 b
Język polski
Brzezińska
2 b
Język polski
Brzezińska
7.
13.45-14.30
3 b
Język polski
Brzezińska
1 k
Historia
Kalina
1 b
Język polski
Brzezińska
1 b
Język polski
Brzezińska
3 b
Godzina wychowawcza
Brzezińska
8.
14.40-15.25
- - - 1 k
Język polski
Brzezińska
-
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

107

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - - - -
2.
8.55-9.40
- - - 2 d
Język angielski2
Siemiończyk
-
3.
9.50-10.35
2 d
Język angielski2
Siemiończyk
2 a
Język angielski2
Siemiończyk
- 2 a
Język angielski2
Siemiończyk
2 a
Język angielski2
Siemiończyk
4.
10.45-11.30
2 a
Język angielski2
Siemiończyk
3 p
Język angielski2
Siemiończyk
2 d
Język angielski2
Siemiończyk
3 p
Język angielski2
Siemiończyk
1 a
Język angielski1
Siemiończyk
5.
11.50-12.35
1 a
Język angielski1
Siemiończyk
1 a
Język angielski1
Siemiończyk
2 a
Język angielski2
Siemiończyk
1 a
Język angielski1
Siemiończyk
3 a
Język angielski2
Siemiończyk
6.
12.50-13.35
3 a
Język angielski2
Siemiończyk
- - - -
7.
13.45-14.30
- 3 a
Język angielski2
Siemiończyk
1 a
Język angielski1
Siemiończyk
3 a
Język angielski2
Siemiończyk
-
8.
14.40-15.25
- - 3 p
Język angielski2
Siemiończyk
- -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

108

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - - 1 l
Matematyka
Lisowska
-
2.
8.55-9.40
2 b
Matematyka
Lisowska
2 c
Matematyka
Lisowska
3 l
Matematyka
Lisowska
- 3 l
Matematyka
Lisowska
3.
9.50-10.35
3 l
Matematyka
Lisowska
2 d
Matematyka
Lisowska
2 b
Matematyka
Lisowska
2 b
Matematyka
Lisowska
2 d
Matematyka
Lisowska
4.
10.45-11.30
1 l
Matematyka
Lisowska
1 l
Matematyka
Lisowska
2 c
Matematyka
Lisowska
2 c
Matematyka
Lisowska
2 c
Matematyka
Lisowska
5.
11.50-12.35
- 3 l
Matematyka
Lisowska
2 d
Matematyka
Lisowska
3 l
Matematyka
Lisowska
-
6.
12.50-13.35
- 2 b
Matematyka
Lisowska
- 2 d
Matematyka
Lisowska
1 l
Matematyka
Lisowska
7.
13.45-14.30
- 2 b
Godzina wychowawcza
Lisowska
- 2 a
Historia
Białasz
-
8.
14.40-15.25
- - - - -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

109

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - 2 p
Język angielski
Sołowianowicz
- -
2.
8.55-9.40
- 1 s
Język angielski
Sołowianowicz
2 b
Język angielski1
Sołowianowicz
2 b
Język angielski1
Sołowianowicz
-
3.
9.50-10.35
- 1 b
Język angielski2
Sołowianowicz
2 k
Język angielski
Sołowianowicz
3 s
Język angielski
Sołowianowicz
2 b
Język angielski1
Sołowianowicz
4.
10.45-11.30
- - - 1 b
Język angielski2
Sołowianowicz
2 k
Język angielski
Sołowianowicz
5.
11.50-12.35
- - 3 b
Język angielski2
Sołowianowicz
2 k
Język angielski
Sołowianowicz
1 b
Język angielski2
Sołowianowicz
6.
12.50-13.35
1 s
Język angielski
Sołowianowicz
- 1 s
Język angielski
Sołowianowicz
- -
7.
13.45-14.30
2 p
Język angielski
Sołowianowicz
- 3 s
Język angielski
Sołowianowicz
3 b
Język angielski2
Sołowianowicz
2 p
Język angielski
Sołowianowicz
8.
14.40-15.25
3 b
Język angielski2
Sołowianowicz
- - - -
9.
15.35-16.20
3 s
Język angielski
Sołowianowicz
- - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

112

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - - - -
2.
8.55-9.40
- 3 k
Język angielski
Bołbot
- - 1 a
Godzina wychowawcza
Bołbot
3.
9.50-10.35
- 2 a
Język angielski1
Bołbot
- 2 a
Język angielski1
Bołbot
2 a
Język angielski1
Bołbot
4.
10.45-11.30
2 a
Język angielski1
Bołbot
3 p
Język angielski1
Bołbot
- 3 p
Język angielski1
Bołbot
1 a
Język angielski2
Bołbot
5.
11.50-12.35
1 a
Język angielski2
Bołbot
1 a
Język angielski2
Bołbot
2 a
Język angielski1
Bołbot
1 a
Język angielski2
Bołbot
3 a
Język angielski1
Bołbot
6.
12.50-13.35
3 a
Język angielski1
Bołbot
3 a
Język angielski1
Bołbot
3 a
Język angielski1
Bołbot
3 a
Język angielski1
Bołbot
-
7.
13.45-14.30
3 k
Język angielski
Bołbot
- 1 a
Język angielski2
Bołbot
- -
8.
14.40-15.25
- - 3 p
Język angielski1
Bołbot
3 k
Język angielski
Bołbot
-
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

113

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1 s
Język polski
Wardowicz
- - 3 s
Język polski
Wardowicz
-
2.
8.55-9.40
2 p
Język polski
Wardowicz
- - 3 s
Język polski
Wardowicz
-
3.
9.50-10.35
2 a
Język polski
Wardowicz
- - 1 s
Język polski
Wardowicz
-
4.
10.45-11.30
3 s
Język polski
Wardowicz
2 p
Język polski
Wardowicz
- 1 s
Język polski
Wardowicz
2 p
Język polski
Wardowicz
5.
11.50-12.35
- 2 p
Język polski
Wardowicz
- 2 a
Język polski
Wardowicz
2 p
Język polski
Wardowicz
6.
12.50-13.35
- - 2 a
Język polski
Wardowicz
- 2 a
Język polski
Wardowicz
7.
13.45-14.30
- - 2 a
Godzina wychowawcza
Wardowicz
2 p
Historia
Mierzyński
2 a
Język polski
Wardowicz
8.
14.40-15.25
- - 1 s
Język polski
Wardowicz
3 p
Historia
Mierzyński
3 s
Język polski
Wardowicz
9.
15.35-16.20
- - 3 s
Język polski
Wardowicz
- -
10.
16.25-17.10
- - - - -

119

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 p
Historia
Mierzyński
- - 2 b
Język niemiecki1
Łapiński
-
2.
8.55-9.40
2 a
Język niemiecki2
Łapiński
2 d
Język niemiecki1
Łapiński
3 b
Język niemiecki1
Łapiński
2 d
Język niemiecki1
Łapiński
-
3.
9.50-10.35
3 p
Historia
Mierzyński
2 b
Język niemiecki1
Łapiński
3 s
Język niemiecki
Łapiński
- -
4.
10.45-11.30
3 p
Język niemiecki2
Łapiński
- - - -
5.
11.50-12.35
3 b
Język niemiecki1
Łapiński
2 a
Język niemiecki2
Łapiński
1 p
Język niemiecki
Łapiński
- 1 p
Godzina wychowawcza
Łapiński
6.
12.50-13.35
2 c
Język niemiecki1
Łapiński
3 l
Język niemiecki1
Łapiński
- - 2 c
Język niemiecki1
Łapiński
7.
13.45-14.30
2 k
Język niemiecki
Łapiński
3 p
Język niemiecki2
Łapiński
- - 3 l
Język niemiecki1
Łapiński
8.
14.40-15.25
3 s
Język niemiecki
Łapiński
2 k
Język niemiecki
Łapiński
- - 1 s
Język niemiecki
Łapiński
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

124

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - 3 s
Matematyka
Brzostowska
- -
2.
8.55-9.40
- - 2 a
Matematyka
Brzostowska
- 3 s
Matematyka
Brzostowska
3.
9.50-10.35
3 s
Matematyka
Brzostowska
- - - 3 a
Matematyka
Brzostowska
4.
10.45-11.30
3 a
Matematyka
Brzostowska
3 s
Matematyka
Brzostowska
3 a
Matematyka
Brzostowska
3 s
Matematyka
Brzostowska
1 p
Matematyka
Brzostowska
5.
11.50-12.35
1 p
Matematyka
Brzostowska
3 a
Matematyka
Brzostowska
- 3 a
Matematyka
Brzostowska
2 a
Matematyka
Brzostowska
6.
12.50-13.35
2 a
Matematyka
Brzostowska
1 p
Matematyka
Brzostowska
- 2 a
Matematyka
Brzostowska
-
7.
13.45-14.30
- - - 1 p
Matematyka
Brzostowska
3 s
Godzina wychowawcza
Brzostowska
8.
14.40-15.25
- - - - -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

125

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- 2 d
Biologia
Szymańska
- - -
2.
8.55-9.40
- 2 b
Biologia
Szymańska
- 2 a
Biologia
Szymańska
-
3.
9.50-10.35
- - - 2 d
Biologia
Szymańska
2 k
Biologia
Szymańska
4.
10.45-11.30
2 b
Biologia
Szymańska
2 a
Biologia
Szymańska
- - -
5.
11.50-12.35
- - - - -
6.
12.50-13.35
- - 2 k
Biologia
Szymańska
- -
7.
13.45-14.30
- - - - -
8.
14.40-15.25
- - - - -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

129

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1 b
Biologia
Sobolewska
- - - 3 s
Biologia
Sobolewska
2.
8.55-9.40
1 k
Biologia
Sobolewska
3 a
Biologia
Sobolewska
- - 1 k
Biologia
Sobolewska
3.
9.50-10.35
- 1 a
Biologia
Sobolewska
3 b
Biologia
Sobolewska
1 p
Biologia
Sobolewska
2 p
Biologia
Sobolewska
4.
10.45-11.30
1 a
Biologia
Sobolewska
- - - 3 l
Biologia
Sobolewska
5.
11.50-12.35
2 c
Biologia
Sobolewska
- 2 p
Biologia
Sobolewska
2 c
Biologia
Sobolewska
-
6.
12.50-13.35
3 k
Biologia
Sobolewska
- 1 b
Biologia
Sobolewska
1 l
Biologia
Sobolewska
-
7.
13.45-14.30
- - 3 p
Biologia
Sobolewska
1 s
Biologia
Sobolewska
-
8.
14.40-15.25
- - 1 k
Godzina wychowawcza
Sobolewska
- -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

201

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1 l
Język polski
Pawelska
- 3 l
Język polski
Pawelska
3 k
Język polski
Pawelska
-
2.
8.55-9.40
3 l
Język polski
Pawelska
1 l
Język polski
Pawelska
1 l
Godzina wychowawcza
Pawelska
3 k
Język polski
Pawelska
-
3.
9.50-10.35
- 1 l
Język polski
Pawelska
1 l
Język polski
Pawelska
3 l
Język polski
Pawelska
-
4.
10.45-11.30
3 k
Język polski
Pawelska
3 k
Język polski
Pawelska
2 k
Język polski
Pawelska
3 l
Język polski
Pawelska
-
5.
11.50-12.35
- - - - 2 k
Język polski
Pawelska
6.
12.50-13.35
- 2 k
Język polski
Pawelska
- - 2 k
Język polski
Pawelska
7.
13.45-14.30
- 2 k
Język polski
Pawelska
- - 3 k
Język polski
Pawelska
8.
14.40-15.25
- - - - 3 l
Język polski
Pawelska
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

202

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - 3 k
Język niemiecki
Misiejuk
2 b
Język niemiecki2
Misiejuk
-
2.
8.55-9.40
- 2 d
Język niemiecki2
Misiejuk
2 c
Język niemiecki2
Misiejuk
2 b
Język niemiecki2
Misiejuk
-
3.
9.50-10.35
3 k
Język niemiecki
Misiejuk
1 b
Język niemiecki1
Misiejuk
3 l
Język niemiecki2
Misiejuk
1 l
Język niemiecki
Misiejuk
-
4.
10.45-11.30
3 p
Język niemiecki1
Misiejuk
- - 1 k
Język niemiecki
Misiejuk
-
5.
11.50-12.35
- 1 b
Język niemiecki2
Misiejuk
- 2 d
Język niemiecki2
Misiejuk
-
6.
12.50-13.35
2 c
Język niemiecki2
Misiejuk
3 l
Język niemiecki2
Misiejuk
- - 2 p
Język niemiecki2
Misiejuk
7.
13.45-14.30
- 3 p
Język niemiecki1
Misiejuk
- - 1 a
Język niemiecki2
Misiejuk
8.
14.40-15.25
- 2 p
Język niemiecki2
Misiejuk
- - 1 b
Godzina wychowawcza
Misiejuk
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

203

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - - - 2 c
Plastyka
Molska
2.
8.55-9.40
- - 2 k
Zajęcia artystyczne
Molska
- 2 c
Zajęcia artystyczne
Molska
3.
9.50-10.35
- - 2 d
Zajęcia artystyczne
Molska
- 3 s
Zajęcia artystyczne
Molska
4.
10.45-11.30
- 3 a
Zajęcia artystyczne
Molska
- - 3 p
Zajęcia artystyczne
Molska
5.
11.50-12.35
2 p
Plastyka
Molska
2 b
Zajęcia artystyczne
Molska
2 k
Plastyka
Molska
- -
6.
12.50-13.35
3 l
Zajęcia artystyczne
Molska
3 b
Zajęcia artystyczne
Molska
2 d
Plastyka
Molska
- -
7.
13.45-14.30
2 b
Plastyka
Molska
2 a
Plastyka
Molska
3 k
Zajęcia artystyczne
Molska
- -
8.
14.40-15.25
- - - - -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

205

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 p
Język polski
Fiłończuk
1 p
Język polski
Fiłończuk
- - -
2.
8.55-9.40
3 p
Język polski
Fiłończuk
1 p
Język polski
Fiłończuk
3 p
Język polski
Fiłończuk
- -
3.
9.50-10.35
1 p
Język polski
Fiłończuk
3 p
Język polski
Fiłończuk
1 p
Język polski
Fiłończuk
- -
4.
10.45-11.30
- - - - -
5.
11.50-12.35
- - - - -
6.
12.50-13.35
- - - - 3 p
Język polski
Fiłończuk
7.
13.45-14.30
- - - - -
8.
14.40-15.25
- - - - -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

206

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- 1 a
Matematyka
Turowska-Kuzyka
1 s
Matematyka
Turowska-Kuzyka
- -
2.
8.55-9.40
1 b
Matematyka
Janczarska
- 3 k
Matematyka
Turowska-Kuzyka
1 s
Matematyka
Turowska-Kuzyka
-
3.
9.50-10.35
- 3 k
Matematyka
Turowska-Kuzyka
- 3 p
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 p
Matematyka
Turowska-Kuzyka
4.
10.45-11.30
- 1 s
Matematyka
Turowska-Kuzyka
1 a
Matematyka
Turowska-Kuzyka
1 a
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 k
Matematyka
Turowska-Kuzyka
5.
11.50-12.35
3 k
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 p
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 p
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 k
Matematyka
Turowska-Kuzyka
1 a
Matematyka
Turowska-Kuzyka
6.
12.50-13.35
3 p
Matematyka
Turowska-Kuzyka
- - - 1 s
Matematyka
Turowska-Kuzyka
7.
13.45-14.30
- - - - 1 s
Godzina wychowawcza
Turowska-Kuzyka
8.
14.40-15.25
- - - - -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

207

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 k
Matematyka
Janczarska
1 b
Matematyka
Janczarska
- - -
2.
8.55-9.40
- - 1 k
Matematyka
Janczarska
- -
3.
9.50-10.35
3 b
Matematyka
Janczarska
2 k
Matematyka
Janczarska
2 a
Fizyka
Śliżewska
2 k
Matematyka
Janczarska
-
4.
10.45-11.30
2 p
Matematyka
Janczarska
3 b
Matematyka
Janczarska
3 b
Matematyka
Janczarska
3 b
Matematyka
Janczarska
-
5.
11.50-12.35
- 1 k
Matematyka
Janczarska
1 b
Matematyka
Janczarska
2 p
Matematyka
Janczarska
3 b
Matematyka
Janczarska
6.
12.50-13.35
- 2 p
Matematyka
Janczarska
2 p
Matematyka
Janczarska
1 b
Matematyka
Janczarska
1 k
Matematyka
Janczarska
7.
13.45-14.30
- - 2 k
Matematyka
Janczarska
1 k
Matematyka
Janczarska
-
8.
14.40-15.25
- - - - -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

208

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - - - -
2.
8.55-9.40
- 3 l
Język angielski2
Nieścior
2 b
Język angielski2
Waszkiewicz
- -
3.
9.50-10.35
- 2 c
Język angielski2
Nieścior
- - -
4.
10.45-11.30
- 2 c
Język angielski2
Nieścior
1 p
Język angielski
Nieścior
1 b
Język angielski1
Nieścior
-
5.
11.50-12.35
- 1 b
Język angielski1
Nieścior
3 b
Język angielski1
Nieścior
- 1 b
Język angielski1
Nieścior
6.
12.50-13.35
- - 2 c
Godzina wychowawcza
Nieścior
1 p
Język angielski
Nieścior
2 c
Język angielski2
Nieścior
7.
13.45-14.30
2 c
Język angielski1
Nieścior
1 p
Język angielski
Nieścior
2 c
Język angielski1
Nieścior
3 b
Język angielski1
Nieścior
3 l
Język angielski2
Nieścior
8.
14.40-15.25
3 b
Język angielski1
Nieścior
- 2 c
Język angielski1
Nieścior
3 l
Język angielski2
Nieścior
-
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

211

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - 2 a
Geografia
Bartoszuk
1 k
Geografia
Bartoszuk
1 l
Geografia
Bartoszuk
2.
8.55-9.40
1 s
Geografia
Bartoszuk
- 3 s
Geografia
Bartoszuk
1 l
Geografia
Bartoszuk
2 k
Geografia
Bartoszuk
3.
9.50-10.35
2 p
Geografia
Bartoszuk
1 s
Geografia
Bartoszuk
1 b
Geografia
Bartoszuk
1 a
Geografia
Bartoszuk
1 p
Geografia
Bartoszuk
4.
10.45-11.30
3 b
Geografia
Bartoszuk
2 b
Geografia
Bartoszuk
- 1 p
Geografia
Bartoszuk
2 d
Geografia
Bartoszuk
5.
11.50-12.35
3 p
Geografia
Bartoszuk
- - - 1 k
Geografia
Bartoszuk
6.
12.50-13.35
1 b
Geografia
Bartoszuk
1 a
Geografia
Bartoszuk
- 3 p
Godzina wychowawcza
Bartoszuk
3 a
Geografia
Bartoszuk
7.
13.45-14.30
- 3 k
Geografia
Bartoszuk
- 2 c
Geografia
Bartoszuk
-
8.
14.40-15.25
- 3 l
Geografia
Bartoszuk
- - -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

212

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - - - -
2.
8.55-9.40
- - - - 2 b
Religia kat.
Borek E.
3.
9.50-10.35
- - - - 3 b
Religia kat.
Borek E.
4.
10.45-11.30
- - - - -
5.
11.50-12.35
1 s
Religia kat.
Borek E.
- - 1 p
Religia kat.
Borek E.
2 c
Religia kat.
Borek E.
6.
12.50-13.35
1 p
Religia kat.
Borek E.
3 p
Religia kat.
Borek E.
1 l
Religia kat.
Borek E.
2 k
Religia kat.
Borek E.
3 s
Religia kat.
Borek E.
7.
13.45-14.30
3 s
Religia kat.
Borek E.
1 s
Religia kat.
Borek E.
2 b
Religia kat.
Borek E.
2 k
Religia kat.
Borek E.
3 p
Religia kat.
Borek E.
8.
14.40-15.25
3 k
Religia kat.
Borek E.
1 l
Religia kat.
Borek E.
3 k
Religia kat.
Borek E.
2 c
Religia kat.
Borek E.
-
9.
15.35-16.20
3 l
Religia kat.
Borek E.
- 3 l
Religia kat.
Borek E.
3 b
Religia kat.
Borek E.
-
10.
16.25-17.10
- - - - -

216

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 a
Zajęcia artystyczne
Rodziewicz
- - - -
2.
8.55-9.40
1 l
Muzyka
Rodziewicz
- - - -
3.
9.50-10.35
- - - - -
4.
10.45-11.30
1 s
Muzyka
Rodziewicz
- - - -
5.
11.50-12.35
- - 1 a
Muzyka
Rodziewicz
- -
6.
12.50-13.35
- - 1 p
Muzyka
Rodziewicz
- 1 b
Muzyka
Rodziewicz
7.
13.45-14.30
- 2 p
Godzina wychowawcza
Rodziewicz
2 p
Zajęcia artystyczne
Rodziewicz
- 1 k
Muzyka
Rodziewicz
8.
14.40-15.25
- - - - -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

217

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- 3 l
Chemia
Leszkowicz
1 l
Chemia
Leszkowicz
1 s
Chemia
Leszkowicz
1 k
Chemia
Leszkowicz
2.
8.55-9.40
- 1 a
Chemia
Leszkowicz
1 a
Chemia
Leszkowicz
1 k
Chemia
Leszkowicz
1 p
Chemia
Leszkowicz
3.
9.50-10.35
1 s
Fizyka
Śliżewska
3 b
Chemia
Leszkowicz
2 c
Chemia
Leszkowicz
- -
4.
10.45-11.30
- 2 k
Chemia
Leszkowicz
1 b
Chemia
Leszkowicz
3 a
Chemia
Cybulińska
1 b
Chemia
Leszkowicz
5.
11.50-12.35
3 l
Fizyka
Paszkowska
- - - 1 s
Chemia
Leszkowicz
6.
12.50-13.35
2 b
Chemia
Leszkowicz
- 3 p
Chemia
Leszkowicz
2 p
Chemia
Cybulińska
-
7.
13.45-14.30
1 l
Chemia
Leszkowicz
- 1 p
Chemia
Leszkowicz
3 k
Chemia
Cybulińska
-
8.
14.40-15.25
- - - - -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

218

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 d
Fizyka
Śliżewska
- 3 p
Fizyka
Paszkowska
- 2 k
Fizyka
Paszkowska
2.
8.55-9.40
3 s
Fizyka
Śliżewska
2 a
Chemia
Cybulińska
2 p
Fizyka
Paszkowska
- 3 k
Fizyka
Paszkowska
3.
9.50-10.35
2 c
Fizyka
Paszkowska
3 s
Chemia
Cybulińska
3 k
Fizyka
Paszkowska
3 b
Fizyka
Paszkowska
3 l
Fizyka
Paszkowska
4.
10.45-11.30
1 p
Fizyka
Paszkowska
2 d
Chemia
Cybulińska
3 s
Fizyka
Śliżewska
- -
5.
11.50-12.35
3 a
Fizyka
Śliżewska
3 b
Fizyka
Paszkowska
3 a
Fizyka
Śliżewska
1 b
Fizyka
Paszkowska
3 p
Fizyka
Paszkowska
6.
12.50-13.35
- 1 k
Fizyka
Paszkowska
1 a
Fizyka
Śliżewska
2 b
Fizyka
Paszkowska
1 p
Fizyka
Paszkowska
7.
13.45-14.30
- 1 l
Fizyka
Paszkowska
1 s
Fizyka
Śliżewska
- 1 l
Fizyka
Paszkowska
8.
14.40-15.25
- - - - -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

141

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 l
Godzina wychowawcza
Burzyńska
1 k
Zajęcia techniczne
Burzyńska
- - -
2.
8.55-9.40
- 1 b
Zajęcia techniczne
Burzyńska
- 1 p
Zajęcia techniczne
Burzyńska
-
3.
9.50-10.35
- - - - 3 k
Zajęcia techniczne
Klem
4.
10.45-11.30
- - 1 s
Zajęcia techniczne
Burzyńska
- -
5.
11.50-12.35
- - - 3 b
Zajęcia techniczne
Klem
-
6.
12.50-13.35
- 3 s
Zajęcia techniczne
Klem
- 1 a
Zajęcia techniczne
Klem
-
7.
13.45-14.30
3 a
Zajęcia techniczne
Klem
- 1 l
Zajęcia techniczne
Burzyńska
- -
8.
14.40-15.25
- 3 p
Zajęcia techniczne
Klem
3 l
Zajęcia techniczne
Burzyńska
- -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

142

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - - - 2 a
Informatyka1
Burzyńska
2.
8.55-9.40
- - - - 2 a
Informatyka1
Burzyńska
3.
9.50-10.35
2 k
Informatyka1
Burzyńska
2 c
Informatyka1
Burzyńska
- 2 p
Informatyka1
Burzyńska
-
4.
10.45-11.30
2 k
Informatyka1
Burzyńska
2 c
Informatyka1
Burzyńska
- 2 p
Informatyka1
Burzyńska
-
5.
11.50-12.35
2 d
Informatyka1
Burzyńska
- 2 b
Informatyka1
Burzyńska
- -
6.
12.50-13.35
2 d
Informatyka1
Burzyńska
- 2 b
Informatyka1
Burzyńska
- -
7.
13.45-14.30
- - - - -
8.
14.40-15.25
- - - - -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

144

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - - - 2 a
Informatyka2
Klem
2.
8.55-9.40
- - - - 2 a
Informatyka2
Klem
3.
9.50-10.35
2 k
Informatyka2
Klem
- - 2 p
Informatyka2
Klem
-
4.
10.45-11.30
2 k
Informatyka2
Klem
- - 2 p
Informatyka2
Klem
-
5.
11.50-12.35
2 d
Informatyka2
Klem
- 2 b
Informatyka2
Klem
- -
6.
12.50-13.35
2 d
Informatyka2
Klem
- 2 b
Informatyka2
Klem
- -
7.
13.45-14.30
- - 2 c
Informatyka2
Klem
- -
8.
14.40-15.25
- - 2 c
Informatyka2
Klem
- -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

MS30

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- 2 k
WFch1
Zajko
- - 1 s
WF ch
Dobrzyńska
2.
8.55-9.40
- 2 k
WFch1
Zajko
- - 1 s
WF ch
Dobrzyńska
3.
9.50-10.35
- 1 k
WF dz
Klimaszewski
1 k
WF ch
Zajko
- 1 a
WF ch
Marczuk
1 b
WF ch
Marczuk
4.
10.45-11.30
2 c
WF ch
Marczuk
1 k
WF dz
Klimaszewski
1 k
WF dz
Klimaszewski
2 a
WF ch
Marczuk
2 b
WF ch
Marczuk
1 k
WF dz
Klimaszewski
5.
11.50-12.35
2 k
WF ch
Brzuzy
3 k
WF dz
Klimaszewski
3 k
WF ch
Zajko
1 k
WF dz
Klimaszewski
3 s
WF ch
GRZEGOREK J.
6.
12.50-13.35
2 k
WF ch
Brzuzy
3 k
WF dz
Klimaszewski
3 k
WF dz
Klimaszewski
1 k
WF dz
Klimaszewski
3 k
WF dz
Klimaszewski
7.
13.45-14.30
2 d
WF ch
Suproń
2 d
WF ch
Suproń
3 l
WF ch
Marczuk
2 d
WF ch
Suproń
2 d
WF ch
Suproń
8.
14.40-15.25
2 d
WF ch
Suproń
2 d
WF ch
Suproń
1 a
WF ch
Marczuk
1 b
WF ch
Marczuk
2 d
WF ch
Suproń
-
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

MS41

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 a
WF dz
Chyża
3 a
WF ch
Klimaszewski
3 b
WF ch
Klimaszewski
1 a
WF dz
Chyża
- 3 a
WF dz
Chyża
2.
8.55-9.40
3 b
WF dz
Chyża
2 p
WFch1
Rekść
1 b
WF dz
Chyża
3 a
WF ch
Klimaszewski
3 b
WF ch
Klimaszewski
3 b
WF dz
Chyża
3.
9.50-10.35
1 b
WF dz
Chyża
3 l
WF dz
Zajkowska
1 s
WF ch
Dobrzyńska
2 c
WF dz
Chyża
1 a
WF dz
Chyża
4.
10.45-11.30
2 c
WF dz
Chyża
3 l
WF dz
Zajkowska
2 a
WF ch
Marczuk
2 b
WF ch
Marczuk
2 a
WF dz
Chyża
2 b
WF dz
Chyża
2 a
WF dz
Chyża
2 b
WF dz
Chyża
5.
11.50-12.35
2 a
WF ch
Marczuk
2 b
WF ch
Marczuk
1 l
WF dz
Suproń
3 k
WF dz
Klimaszewski
1 s
WF ch
Dobrzyńska
3 l
WF dz
Zajkowska
6.
12.50-13.35
1 l
WF dz
Suproń
1 l
WF ch
Zajkowska
3 l
WF dz
Zajkowska
1 s
WF ch
Dobrzyńska
3 l
WF ch
Marczuk
7.
13.45-14.30
3 l
WF dz
Zajkowska
1 a
WF dz
Chyża
3 b
WF dz
Chyża
3 l
WF dz
Zajkowska
-
8.
14.40-15.25
3 l
WF dz
Zajkowska
3 b
WF dz
Chyża
3 a
WF dz
Chyża
1 a
WF ch
Marczuk
1 b
WF ch
Marczuk
3 a
WF ch
Klimaszewski
3 b
WF ch
Klimaszewski
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

DS1

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 k
WF dz
Klimaszewski
- 3 a
WF ch
Klimaszewski
3 b
WF ch
Klimaszewski
3 p
WF ch
Łempicki
2 p
WF ch
Lewończuk
2.
8.55-9.40
3 k
WF dz
Klimaszewski
- 1 s
WF ch
Dobrzyńska
3 p
WF ch
Łempicki
2 p
WF ch
Lewończuk
3.
9.50-10.35
1 k
WF dz
Klimaszewski
1 k
WF ch
Zajko
1 s
WF dz
BOREK B.
3 k
WF ch
Zajko
1 l
WF dz
Suproń
4.
10.45-11.30
1 k
WF dz
Klimaszewski
1 k
WF ch
Zajko
1 l
WF ch
Zajkowska
3 k
WF dz
Klimaszewski
3 s
WF dz
Dobrzyńska
5.
11.50-12.35
3 s
WF dz
Dobrzyńska
1 s
WF dz
BOREK B.
3 s
WF dz
Dobrzyńska
1 k
WF ch
Zajko
3 s
WF dz
Dobrzyńska
6.
12.50-13.35
3 s
WF ch
GRZEGOREK J.
1 s
WF dz
BOREK B.
3 s
WF ch
GRZEGOREK J.
1 k
WF ch
Zajko
2 d
WF ch
Suproń
7.
13.45-14.30
1 s
WF dz
BOREK B.
3 s
WF dz
Dobrzyńska
2 d
WF dz
Grzegorek S.
3 s
WF dz
Dobrzyńska
2 k
WF ch
Brzuzy
8.
14.40-15.25
1 s
WF dz
BOREK B.
3 s
WF dz
Dobrzyńska
2 d
WF dz
Grzegorek S.
3 s
WF dz
Dobrzyńska
2 k
WF ch
Brzuzy
9.
15.35-16.20
- 3 a
WF dz
Chyża
2 k
WF dz
Zajko
- -
10.
16.25-17.10
- - - - -

DS2

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 k
WFch1
Zarzecki
3 p
WF ch
Łempicki
1 p
WF ch
Rekść
2 k
WFch1
Zajko
3 p
WF ch
Łempicki
2.
8.55-9.40
3 k
WFch1
Zarzecki
3 p
WF ch
Łempicki
1 p
WF ch
Rekść
2 k
WFch1
Zajko
3 p
WF ch
Łempicki
3.
9.50-10.35
1 k
WF ch
Zajko
3 l
WF ch
Marczuk
3 p
WF ch
Łempicki
2 c
WF ch
Marczuk
1 k
WF dz
Klimaszewski
4.
10.45-11.30
1 k
WF ch
Zajko
3 l
WF ch
Marczuk
3 p
WF ch
Łempicki
3 k
WF ch
Zajko
1 l
WF dz
Suproń
5.
11.50-12.35
2 k
WF dz
Zajko
1 s
WF ch
Dobrzyńska
3 s
WF ch
GRZEGOREK J.
1 s
WF dz
BOREK B.
3 k
WF dz
Klimaszewski
6.
12.50-13.35
2 k
WF dz
Zajko
1 s
WF ch
Dobrzyńska
3 s
WF dz
Dobrzyńska
3 l
WF dz
Zajkowska
3 k
WF ch
Zajko
7.
13.45-14.30
1 s
WF ch
Dobrzyńska
3 s
WF ch
GRZEGOREK J.
2 d
WF ch
Suproń
3 s
WF ch
GRZEGOREK J.
2 k
WF dz
Zajko
8.
14.40-15.25
1 s
WF ch
Dobrzyńska
3 s
WF ch
GRZEGOREK J.
2 d
WF ch
Suproń
3 s
WF ch
GRZEGOREK J.
2 k
WF dz
Zajko
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

DS3

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1 p
WF ch
Rekść
2 k
WF dz1
Sepko
- 2 k
WF dz1
Sepko
1 s
WF dz
BOREK B.
2.
8.55-9.40
1 p
WF ch
Rekść
2 k
WF dz1
Sepko
1 s
WF dz
BOREK B.
2 k
WF dz1
Sepko
1 s
WF dz
BOREK B.
3.
9.50-10.35
1 b
WF ch
Marczuk
1 a
WF ch
Marczuk
1 p
WF ch
Rekść
2 p
WF ch
Lewończuk
3 k
WF dz
Klimaszewski
1 k
WF ch
Zajko
4.
10.45-11.30
- 1 p
WF ch
Rekść
2 p
WF ch
Lewończuk
1 l
WF dz
Suproń
3 s
WF ch
GRZEGOREK J.
5.
11.50-12.35
2 a
WF dz
Chyża
2 b
WF dz
Chyża
3 k
WFch1
Zarzecki
1 l
WF dz
Suproń
1 l
WF dz
Suproń
3 k
WF ch
Zajko
6.
12.50-13.35
3 s
WF dz
Dobrzyńska
3 k
WFch1
Zarzecki
3 k
WF ch
Zajko
1 s
WF dz
BOREK B.
2 d
WF dz1
GRZEGOREK J.
7.
13.45-14.30
3 p
WF ch
Łempicki
2 d
WF dz
Grzegorek S.
3 l
WF dz
Zajkowska
2 d
WF dz
Grzegorek S.
2 d
WF dz1
GRZEGOREK J.
8.
14.40-15.25
3 p
WF ch
Łempicki
2 d
WF dz
Grzegorek S.
2 k
WF ch
Brzuzy
2 d
WF dz
Grzegorek S.
1 p
WF ch
Rekść
9.
15.35-16.20
- - 2 k
WF ch
Brzuzy
- 1 p
WF ch
Rekść
10.
16.25-17.10
- - - - -

silownia

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- 2 p
WFch1
Rekść
- - -
2.
8.55-9.40
- - - - -
3.
9.50-10.35
- - - - -
4.
10.45-11.30
- - 1 k
WF ch
Zajko
1 l
WF ch
Zajkowska
2 a
WF ch
Marczuk
2 b
WF ch
Marczuk
5.
11.50-12.35
3 s
WF ch
GRZEGOREK J.
2 c
WF ch
Marczuk
2 c
WF ch
Marczuk
1 l
WF ch
Zajkowska
3 l
WF ch
Marczuk
6.
12.50-13.35
1 l
WF ch
Zajkowska
1 l
WF dz
Suproń
3 l
WF ch
Marczuk
3 l
WF ch
Marczuk
-
7.
13.45-14.30
3 l
WF ch
Marczuk
- - 3 l
WF ch
Marczuk
-
8.
14.40-15.25
3 l
WF ch
Marczuk
- - - -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

tenisowa

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - - - -
2.
8.55-9.40
- - - - -
3.
9.50-10.35
- - 1 k
WF dz
Klimaszewski
- -
4.
10.45-11.30
- - 2 a
WF dz
Chyża
2 b
WF dz
Chyża
- 1 k
WF ch
Zajko
5.
11.50-12.35
1 l
WF dz
Suproń
1 l
WF ch
Zajkowska
2 c
WF dz
Chyża
- -
6.
12.50-13.35
- 1 b
WF dz
Chyża
- - 3 l
WF dz
Zajkowska
7.
13.45-14.30
- - - - -
8.
14.40-15.25
2 d
WF dz1
GRZEGOREK J.
- 2 k
WF dz
Zajko
- -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

basen

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - - - -
2.
8.55-9.40
- - - - -
3.
9.50-10.35
- - - - -
4.
10.45-11.30
- - - - -
5.
11.50-12.35
- - - - -
6.
12.50-13.35
- - - - -
7.
13.45-14.30
- - - - -
8.
14.40-15.25
- - - - -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

boisko

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - - - -
2.
8.55-9.40
- - - - -
3.
9.50-10.35
- - - - 1 l
WF ch
Zajkowska
4.
10.45-11.30
- - 1 l
WF dz
Suproń
- 1 l
WF ch
Zajkowska
5.
11.50-12.35
1 l
WF ch
Zajkowska
- 1 l
WF ch
Zajkowska
- -
6.
12.50-13.35
- - - - -
7.
13.45-14.30
- - - - -
8.
14.40-15.25
- - - - -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

boisko

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - - - -
2.
8.55-9.40
- - - - -
3.
9.50-10.35
- - - - -
4.
10.45-11.30
- - - - -
5.
11.50-12.35
- - - - -
6.
12.50-13.35
- - - - -
7.
13.45-14.30
- - - - -
8.
14.40-15.25
- - - - -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

boisko

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - - - -
2.
8.55-9.40
- - - - -
3.
9.50-10.35
- - - - -
4.
10.45-11.30
- - - - -
5.
11.50-12.35
- - - - -
6.
12.50-13.35
- - - - -
7.
13.45-14.30
- - - - -
8.
14.40-15.25
- - - - -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

boisko

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - - - -
2.
8.55-9.40
- - - - -
3.
9.50-10.35
- - - - -
4.
10.45-11.30
- - - - -
5.
11.50-12.35
- - - - -
6.
12.50-13.35
- - - - -
7.
13.45-14.30
- - - - -
8.
14.40-15.25
- - - - -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -

SP21

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - - - -
2.
8.55-9.40
- - - - -
3.
9.50-10.35
- - - - -
4.
10.45-11.30
- - - - -
5.
11.50-12.35
- - - - -
6.
12.50-13.35
- - - - -
7.
13.45-14.30
- - - - -
8.
14.40-15.25
2 p
WF ch
Lewończuk
- - 2 p
WF ch
Lewończuk
-
9.
15.35-16.20
2 p
WF ch
Lewończuk
- - 2 p
WF ch
Lewończuk
-
10.
16.25-17.10
- - - - -

SP21

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - - - -
2.
8.55-9.40
- - - - -
3.
9.50-10.35
- - - - -
4.
10.45-11.30
- - - - -
5.
11.50-12.35
- - - - -
6.
12.50-13.35
- - - - -
7.
13.45-14.30
- - - - -
8.
14.40-15.25
- - - 1 p
WF ch
Rekść
-
9.
15.35-16.20
- - - 1 p
WF ch
Rekść
-
10.
16.25-17.10
- - - - -

004

- Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
- - - 1 b
WF dz
Chyża
-
2.
8.55-9.40
- - - 1 a
WF dz
Chyża
-
3.
9.50-10.35
- - - - -
4.
10.45-11.30
- - - - -
5.
11.50-12.35
- 2 c
WF dz
Chyża
- - -
6.
12.50-13.35
- - - - -
7.
13.45-14.30
2 d
WF dz1
GRZEGOREK J.
- - - -
8.
14.40-15.25
- - - - -
9.
15.35-16.20
- - - - -
10.
16.25-17.10
- - - - -
  Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl
 
 
 
 
Ulti Clocks content

wyszukiwarka

 

ksz zaw

 

ksz og

logo ster

 

logo unicef

logo sz r trakt

logosiatka

LOGO siatka

Batory 18 - Białystok

sos