ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Plany i rozkłady >>> Plan sal

Plan sal

Drukuj
ZSP5 PLAN SAL ZSP5 Białystok PLAN KLAS
Data publikacji: 29.08.2018 ...


2021102106107108109
112113119123124125129
201202203205206207208
211212216217218223141
142144MS30MS41DS1DS2DS3
silowniatenisowabasenbasenboiskoboiskoboisko
boisko004

20


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 P
Język polski
Lompart
2.
8.55-9.40
3 A
Język polski
Lompart
3 P
Język polski
Lompart
3.
9.50-10.35
3 K
Język polski
Lompart
3 A
Godz. wychowawcza
Lompart
4.
10.45-11.30
3 K
Język polski
Lompart
3 L
Język polski
Lompart
3 K
Język polski
Lompart
5.
11.50-12.35
3 P
Język polski
Lompart
3 K
Język polski
Lompart
3 L
Język polski
Lompart
6.
12.55-13.40
3 L
Język polski
Lompart
3 P
Język polski
Lompart
3 A
Język polski
Lompart
3 L
Język polski
Lompart
7.
13.50-14.35
3 A
Język polski
Lompart
3 P
Język polski
Lompart
3 K
Język polski
Lompart
8.
14.45-15.30
3 A
Język polski
Lompart
3 A
Język polski
Lompart
9.
15.40-16.25
3 L
Język polski
Lompart
10.
16.30-17.15
.....
...



21


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
4 A
Religia kat.
Borek
2.
8.55-9.40
5 A
Religia kat.
Borek
3.
9.50-10.35
3 A
Religia kat.
Harasimowicz
4.
10.45-11.30
3 B
Religia kat.
Harasimowicz
5.
11.50-12.35
3 A
Religia kat.
Harasimowicz
6.
12.55-13.40
5 A
Religia kat.
Borek
7.
13.50-14.35
4 A
Religia kat.
Borek
3 B
Religia kat.
Harasimowicz
8.
14.45-15.30
3 K
Religia kat.
Harasimowicz
9.
15.40-16.25
3 K
Religia kat.
Harasimowicz
10.
16.30-17.15
.....
...



102


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 C
KZ
Dąbrowska
2.
8.55-9.40
2 C
Język angielski
Sołowianowicz
2 C
KZ
Dąbrowska
2 C
KZ
Dąbrowska
3.
9.50-10.35
2 C
KZ
Dąbrowska
2 C
KZ
Dąbrowska
2 C
KZ
Dąbrowska
2 C
KZ
Dąbrowska
4.
10.45-11.30
2 C
KZ
Dąbrowska
2 C
KZ
Dąbrowska
2 C
KZ
Dąbrowska
2 C
KZ
Dąbrowska
5.
11.50-12.35
2 A
Religia pr.
Romańczuk
2 C
Religia pr.
Romańczuk
2 C
KZ
Dąbrowska
2 C
Religia kat.
Borek
2 C
Język angielski
Sołowianowicz
2 C
KZ
Dąbrowska
6.
12.55-13.40
2 C
KZ
Dąbrowska
2 C
KZ
Dąbrowska
7.
13.50-14.35
2 C
Religia kat.
Borek
2 C
KZ
Dąbrowska
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



106


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 B
KZ
Nieścior
2 B
KZ
Nieścior
2.
8.55-9.40
2 B
KZ
Nieścior
2 B
KZ
Nieścior
2 B
KZ
Nieścior
3.
9.50-10.35
2 B
Język angielski
Nieścior
2 B
KZ
Nieścior
4.
10.45-11.30
2 B
KZ
Nieścior
2 B
KZ
Nieścior
2 B
Religia kat.
Borek
2 B
KZ
Nieścior
2 B
KZ
Nieścior
5.
11.50-12.35
2 B
KZ
Nieścior
2 B
KZ
Nieścior
2 B
KZ
Nieścior
2 B
Język angielski
Nieścior
6.
12.55-13.40
2 B
Religia kat.
Borek
2 B
KZ
Nieścior
2 B
KZ
Nieścior
7.
13.50-14.35
2 B
Język angielski
Nieścior
8.
14.45-15.30
2 B
KZ
Nieścior
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



107


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 A
Język angielski
Sołowianowicz
2.
8.55-9.40
2 A
KZ
Zajkowska
2 A
KZ
Zajkowska
3.
9.50-10.35
2 A
KZ
Zajkowska
2 A
KZ
Zajkowska
2 A
KZ
Zajkowska
2 A
Język angielski
Sołowianowicz
4.
10.45-11.30
2 A
KZ
Zajkowska
2 A
KZ
Zajkowska
2 A
KZ
Zajkowska
2 A
KZ
Zajkowska
2 A
KZ
Zajkowska
5.
11.50-12.35
2 A
Religia kat.
Borek
2 A
Religia kat.
Borek
2 C
Religia pr.
Romańczuk
2 A
Religia pr.
Romańczuk
2 A
KZ
Zajkowska
2 A
KZ
Zajkowska
6.
12.55-13.40
2 A
KZ
Zajkowska
7.
13.50-14.35
2 A
KZ
Zajkowska
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



108


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1 C
KZ
Sasinowska
2.
8.55-9.40
1 C
KZ
Sasinowska
1 C
KZ
Sasinowska
3.
9.50-10.35
1 C
Język angielski
Sołowianowicz
1 C
KZ
Sasinowska
1 C
KZ
Sasinowska
1 C
KZ
Sasinowska
4.
10.45-11.30
1 C
Religia kat.
Harasimowicz
1 C
KZ
Sasinowska
1 C
KZ
Sasinowska
1 C
KZ
Sasinowska
1 C
KZ
Sasinowska
5.
11.50-12.35
1 C
KZ
Sasinowska
1 C
KZ
Sasinowska
1 C
Język angielski
Sołowianowicz
1 C
KZ
Sasinowska
6.
12.55-13.40
1 C
KZ
Sasinowska
1 C
KZ
Sasinowska
1 B
Religia pr.
Romańczuk
1 C
Religia pr.
Romańczuk
1 C
Religia kat.
Harasimowicz
7.
13.50-14.35
1 C
KZ
Sasinowska
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



109


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1 B
KZ
Misiejuk
1 B
KZ
Misiejuk
2.
8.55-9.40
1 B
KZ
Misiejuk
1 B
KZ
Misiejuk
3.
9.50-10.35
1 B
KZ
Misiejuk
1 B
Język angielski
Sołowianowicz
1 B
KZ
Misiejuk
4.
10.45-11.30
1 C
Religia pr.
Romańczuk
1 B
Religia pr.
Romańczuk
1 B
KZ
Misiejuk
1 B
KZ
Misiejuk
1 B
KZ
Misiejuk
5.
11.50-12.35
1 B
KZ
Misiejuk
1 B
Język angielski
Sołowianowicz
1 B
KZ
Misiejuk
1 B
KZ
Misiejuk
1 B
Religia kat.
Harasimowicz
6.
12.55-13.40
1 B
KZ
Misiejuk
1 B
Religia kat.
Harasimowicz
1 B
KZ
Misiejuk
7.
13.50-14.35
1 B
KZ
Misiejuk
1 B
KZ
Misiejuk
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



112


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1 A
KZ
Lajdorf
1 A
KZ
Lajdorf
1 A
KZ
Lajdorf
2.
8.55-9.40
1 A
KZ
Lajdorf
1 A
KZ
Lajdorf
1 A
KZ
Lajdorf
3.
9.50-10.35
1 A
Język angielski
Lajdorf
1 A
KZ
Lajdorf
1 A
KZ
Lajdorf
4.
10.45-11.30
1 A
Język angielski
Lajdorf
1 A
KZ
Lajdorf
1 A
KZ
Lajdorf
1 A
KZ
Lajdorf
5.
11.50-12.35
1 A
Religia kat.
Harasimowicz
1 A
KZ
Lajdorf
6.
12.55-13.40
1 A
KZ
Lajdorf
1 A
KZ
Lajdorf
2 A
KZ
Zajkowska
7.
13.50-14.35
1 A
KZ
Lajdorf
1 A
KZ
Lajdorf
2 A
KZ
Zajkowska
8.
14.45-15.30
1 A
Religia kat.
Harasimowicz
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



113


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
4 A
Język polski
Wardowicz
3.
9.50-10.35
3 S
Język polski
Wardowicz
4 A
Język polski
Wardowicz
4.
10.45-11.30
4 A
Język polski
Wardowicz
5.
11.50-12.35
4 A
Godz. wychowawcza
Wardowicz
6.
12.55-13.40
4 A
Język polski
Wardowicz
4 A
Język polski
Wardowicz
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



119


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3 A
Język niemiecki2
Łapiński
3.
9.50-10.35
3 B
Język niemiecki2
Łapiński
4.
10.45-11.30
3 B
Język niemiecki1
Łapiński
3 S
Język niemiecki
Łapiński
5.
11.50-12.35
3 P
Język niemiecki
Łapiński
3 A
Język niemiecki2
Łapiński
6.
12.55-13.40
3 P
Godz. wychowawcza
Łapiński
3 P
Język niemiecki
Łapiński
7.
13.50-14.35
3 L
Język niemiecki
Łapiński
3 L
Język niemiecki
Łapiński
3 K
Język niemiecki
Łapiński
8.
14.45-15.30
3 S
Język niemiecki
Łapiński
3 B
Język niemiecki2
Łapiński
3 B
Język niemiecki1
Łapiński
9.
15.40-16.25
3 K
Język niemiecki
Łapiński
10.
16.30-17.15
.....
...



123


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 K
WDŻWR
Kotyńska
5 A
Język polski
Brzezińska
2.
8.55-9.40
5 A
Język polski
Brzezińska
3.
9.50-10.35
3 B
Język polski
Brzezińska
4.
10.45-11.30
5 A
Język polski
Brzezińska
3 B
Język polski
Brzezińska
5.
11.50-12.35
5 A
Język polski
Brzezińska
3 B
Język polski
Brzezińska
6.
12.55-13.40
3 B
Język polski
Brzezińska
5 A
Język polski
Brzezińska
7.
13.50-14.35
3 B
Język polski
Brzezińska
4 A
WDŻWR
Kotyńska
3 S
Język polski
Wardowicz
8.
14.45-15.30
3 B
WDŻWR
Kotyńska
9.
15.40-16.25
3 A
WDŻWR
Kotyńska
10.
16.30-17.15
.....
...



124


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 K
EdB
Białasz
3 P
EdB
Białasz
2.
8.55-9.40
3 L
EdB
Białasz
3 B
EdB
Białasz
3.
9.50-10.35
3 L
Historia
Mierzyński
3 A
EdB
Białasz
3 S
EdB
Białasz
3 B
Historia
Paszko
4.
10.45-11.30
3 P
Historia
Mierzyński
5.
11.50-12.35
3 S
Historia
Paszko
6.
12.55-13.40
3 P
Historia
Mierzyński
7.
13.50-14.35
3 B
Godz. wychowawcza
Brzezińska
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
3 L
Historia
Mierzyński
10.
16.30-17.15
.....
...



125


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3 K
Biologia
Szymańska
3.
9.50-10.35
5 A
Biologia
Szymańska
4.
10.45-11.30
3 L
Biologia
Szymańska
5.
11.50-12.35
3 P
Biologia
Szymańska
6.
12.55-13.40
3 S
Biologia
Szymańska
3 B
Biologia
Szymańska
7.
13.50-14.35
3 A
Biologia
Szymańska
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



129


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
4 A
Przyroda
SZYMAŃSKA
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
4 A
Przyroda
SZYMAŃSKA
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



201


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
3 S
Język polski
Wardowicz
3 S
Język polski
Wardowicz
8.
14.45-15.30
3 S
Język polski
Wardowicz
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



202


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
4 A
Język angielski
Sołowianowicz
3 A
Język angielski1
Sołowianowicz
4 A
Język angielski
Sołowianowicz
3.
9.50-10.35
3 B
Język angielski2
Sołowianowicz
4.
10.45-11.30
5 A
Język angielski
Sołowianowicz
5 A
Język angielski
Sołowianowicz
3 A
Język angielski1
Sołowianowicz
3 B
Język angielski2
Sołowianowicz
3 A
Język angielski1
Sołowianowicz
5.
11.50-12.35
4 A
Język angielski
Sołowianowicz
3 A
Język rosyjski1
Lajdorf
6.
12.55-13.40
3 A
Język angielski1
Sołowianowicz
3 A
Język angielski1
Sołowianowicz
5 A
Język angielski
Sołowianowicz
3 A
Język rosyjski1
Lajdorf
7.
13.50-14.35
3 B
Język angielski2
Sołowianowicz
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



203


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4 A
Plastyka
Molska
4.
10.45-11.30
3 A
Zajęcia artystyczne
Molska
3 P
Zajęcia artystyczne
Molska
5.
11.50-12.35
5 A
Plastyka
Molska
3 K
Zajęcia artystyczne
Molska
6.
12.55-13.40
3 B
Zajęcia artystyczne
Molska
7.
13.50-14.35
3 S
Zajęcia artystyczne
Molska
3 L
Zajęcia artystyczne
Molska
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



205


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
4 A
Historia
Paszko
2.
8.55-9.40
3 K
Historia
Paszko
3.
9.50-10.35
3 P
WOS
Paszko
4.
10.45-11.30
3 B
Historia
Paszko
3 K
Historia
Paszko
3 L
WOS
Paszko
5.
11.50-12.35
3 A
Historia
Paszko
5 A
Historia
Paszko
3 L
WOS
Paszko
6.
12.55-13.40
5 A
Historia
Paszko
3 S
Historia
Paszko
7.
13.50-14.35
3 B
WOS
Paszko
3 S
WOS
Paszko
3 A
Historia
Paszko
8.
14.45-15.30
3 A
WOS
Paszko
3 K
WOS
Paszko
9.
15.40-16.25
3 K
WOS
Paszko
10.
16.30-17.15
.....
...



206


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3 P
Matematyka
Turowska-Kuzyka
4 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3.
9.50-10.35
3 P
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 P
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 S
Matematyka
Turowska-Kuzyka
4.
10.45-11.30
4 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
4 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 P
Matematyka
Turowska-Kuzyka
5.
11.50-12.35
3 S
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 S
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
4 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
6.
12.55-13.40
3 S
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 S
Matematyka
Turowska-Kuzyka
3 S
Godz. wychowawcza
Turowska-Kuzyka
7.
13.50-14.35
3 A
Matematyka
Turowska-Kuzyka
8.
14.45-15.30
3 P
Matematyka
Turowska-Kuzyka
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



207


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 L
Matematyka
Janczarska
3 B
Matematyka
Janczarska
3 L
Matematyka
Janczarska
2.
8.55-9.40
3 K
Matematyka
Janczarska
5 A
Matematyka
Janczarska
3 K
Matematyka
Janczarska
3 B
Matematyka
Janczarska
3.
9.50-10.35
5 A
Matematyka
Janczarska
3 L
Matematyka
Janczarska
3 L
Matematyka
Janczarska
3 K
Matematyka
Janczarska
3 K
Matematyka
Janczarska
4.
10.45-11.30
3 B
Matematyka
Janczarska
5 A
Matematyka
Janczarska
5 A
Matematyka
Janczarska
5.
11.50-12.35
3 B
Matematyka
Janczarska
3 B
Matematyka
Janczarska
6.
12.55-13.40
3 K
Matematyka
Janczarska
3 L
Matematyka
Janczarska
7.
13.50-14.35
3 L
Godz. wychowawcza
Janczarska
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



208


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3 P
Język angielski
Siemionczyk
3.
9.50-10.35
3 B
Język angielski1
Siemionczyk
3 L
Język angielski
Siemionczyk
3 B
Język angielski1
Siemionczyk
4.
10.45-11.30
3 S
Język angielski
Siemionczyk
3 A
Język angielski2
Siemionczyk
3 S
Język angielski
Siemionczyk
3 A
Język angielski2
Siemionczyk
5.
11.50-12.35
3 P
Język angielski
Siemionczyk
3 L
Język angielski
Siemionczyk
6.
12.55-13.40
3 A
Język angielski2
Siemionczyk
3 A
Język angielski2
Siemionczyk
3 K
Język angielski
Siemionczyk
3 A
Język angielski2
Siemionczyk
7.
13.50-14.35
3 K
Język angielski
Siemionczyk
3 K
Język angielski
Siemionczyk
3 B
Język angielski1
Siemionczyk
3 P
Język angielski
Siemionczyk
8.
14.45-15.30
3 K
Godz. wychowawcza
Siemionczyk
3 L
Język angielski
Siemionczyk
3 S
Język angielski
Siemionczyk
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



211


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
5 A
Geografia
Bartoszuk
3 K
Geografia
Bartoszuk
2.
8.55-9.40
3 P
Geografia
Bartoszuk
3 L
Geografia
Bartoszuk
3.
9.50-10.35
3 B
Geografia
Bartoszuk
3 A
Geografia
Bartoszuk
4.
10.45-11.30
3 S
Geografia
Bartoszuk
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



212


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
3 S
Religia kat.
KS Kamiński
3 L
Religia kat.
KS Kamiński
4.
10.45-11.30
3 P
Religia kat.
KS Kamiński
5.
11.50-12.35
3 S
Religia kat.
KS Kamiński
6.
12.55-13.40
3 P
Religia kat.
KS Kamiński
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
3 L
Religia kat.
KS Kamiński
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



216


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
4 A
Muzyka
Artysiewicz
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
5 A
Muzyka
Artysiewicz
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
5 A
Godz. wychowawcza
Artysiewicz
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



217


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 L
Chemia
Cybulińska
2.
8.55-9.40
3 K
Chemia
Cybulińska
3.
9.50-10.35
3 P
Chemia
Cybulińska
4.
10.45-11.30
3 A
Chemia
Cybulińska
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
3 B
Chemia
Cybulińska
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
3 S
Chemia
Cybulińska
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



218


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 K
Fizyka
Kałmucka
3 P
Fizyka
Kałmucka
2.
8.55-9.40
3 L
Fizyka
Kałmucka
3.
9.50-10.35
3 A
Fizyka
Kałmucka
3 S
Fizyka
Kałmucka
4.
10.45-11.30
3 K
Fizyka
Kałmucka
3 L
Fizyka
Kałmucka
5.
11.50-12.35
3 B
Fizyka
Kałmucka
3 S
Fizyka
Kałmucka
3 P
Fizyka
Kałmucka
6.
12.55-13.40
3 B
Fizyka
Kałmucka
7.
13.50-14.35
3 A
Fizyka
Kałmucka
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



223


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
5 A
Religia pr.
Romańczuk
7.
13.50-14.35
5 A
Religia pr.
Romańczuk
8.
14.45-15.30
3 A
Religia pr.
Romańczuk
3 B
Religia pr.
Romańczuk
3 L
Religia pr.
Romańczuk
9.
15.40-16.25
3 A
Religia pr.
Romańczuk
3 B
Religia pr.
Romańczuk
3 L
Religia pr.
Romańczuk
10.
16.30-17.15
.....
...



141


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 P
Zajęcia techniczne
Klem
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4 A
Technika
Klem
3 K
Zajęcia techniczne
Klem
4.
10.45-11.30
3 S
Zajęcia techniczne
Klem
5.
11.50-12.35
3 B
Zajęcia techniczne
Klem
5 A
Technika
Klem
6.
12.55-13.40
3 L
Zajęcia techniczne
Klem
3 A
Zajęcia techniczne
Klem
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



142


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



144


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
4 A
Informatyka1
Klem
2.
8.55-9.40
5 A
Informatyka1
Klem
5 A
Informatyka2
Klem
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
4 A
Informatyka2
Klem
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



MS30


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 C
WF
Dąbrowska
3 S
WF ch
Dobrzyńska
3 S
WF ch
Dobrzyńska
2.
8.55-9.40
3 S
WF ch
Dobrzyńska
3 S
WF ch
Dobrzyńska
1 C
WF
Sasinowska
3.
9.50-10.35
1 A
WF
Lajdorf
2 B
WF
Nieścior
1 B
WF
Misiejuk
2 B
WF
Nieścior
4.
10.45-11.30
1 A
WF
Lajdorf
2 C
WF
Dąbrowska
5.
11.50-12.35
3 K
WF dz
Klimaszewski
3 L
WF dz
Suproń
6.
12.55-13.40
3 K
WF dz
Klimaszewski
3 L
WF dz
Suproń
7.
13.50-14.35
4 A
WF dz
Klimaszewski
1 C
WF
Sasinowska
8.
14.45-15.30
3 A
WF ch
Suproń
3 B
WF ch
Suproń
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



MS41


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 B
WF dz
Chyża
3 A
WF dz
Chyża
3 A
WF dz
Chyża
2.
8.55-9.40
3 B
WF dz
Chyża
3 A
WF dz
Chyża
3 B
WF dz
Chyża
3.
9.50-10.35
5 A
WF
Chyża
5 A
WF
Chyża
4.
10.45-11.30
1 B
WF
Misiejuk
5.
11.50-12.35
5 A
WF
Chyża
6.
12.55-13.40
2 A
Gimnastyka korekcyjna
Chyża
4 A
WF dz
Klimaszewski
2 C
Gimnastyka korekcyjna
Chyża
7.
13.50-14.35
5 A
WF
Chyża
8.
14.45-15.30
3 L
WF dz
Suproń
9.
15.40-16.25
3 L
WF dz
Suproń
10.
16.30-17.15
.....
...



DS1


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 A
WF ch
Suproń
3 B
WF ch
Suproń
3 L
WFch1
Suproń
3 P
WF ch
Rekść
2.
8.55-9.40
3 A
WF ch
Suproń
3 B
WF ch
Suproń
3 L
WFch1
Suproń
3 P
WF ch
Rekść
3.
9.50-10.35
3 P
WF ch
Rekść
4 A
WF ch
Zajko
4 A
WF ch
Zajko
4.
10.45-11.30
3 L
WF ch
Chyża
3 P
WF ch
Rekść
4 A
WF ch
Zajko
4 A
WF ch
Zajko
5.
11.50-12.35
3 L
WF ch
Chyża
4 A
WF ch
Zajko
3 K
WF ch
Zajko
3 K
WF ch
Zajko
6.
12.55-13.40
4 A
WF ch
Zajko
3 K
WF ch
Zajko
3 K
WF ch
Zajko
7.
13.50-14.35
3 P
WF ch
Rekść
3 P
WF ch
Rekść
3 K
WF ch
Zajko
3 L
WF ch
Chyża
3 P
WF ch
Rekść
8.
14.45-15.30
3 P
WF ch
Rekść
3 P
WF ch
Rekść
3 K
WF ch
Zajko
3 L
WF ch
Chyża
3 P
WF ch
Rekść
9.
15.40-16.25
3 S
WF ch
Dobrzyńska
3 L
WFch1
Suproń
10.
16.30-17.15
3 S
WF ch
Dobrzyńska
.....
...



DS2


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 S
WF dz
Dobrzyńska
3 S
WF dz
Dobrzyńska
3 S
WF dz
Dobrzyńska
2.
8.55-9.40
3 S
WF dz
Dobrzyńska
3 S
WF dz
Dobrzyńska
3 S
WF dz
Dobrzyńska
3.
9.50-10.35
3 K
WF dz
Klimaszewski
4 A
WF dz
Klimaszewski
4 A
WF dz
Klimaszewski
4.
10.45-11.30
3 L
WF dz
Suproń
3 K
WF dz
Klimaszewski
4 A
WF dz
Klimaszewski
4 A
WF dz
Klimaszewski
5.
11.50-12.35
3 L
WF dz
Suproń
4 A
WF dz
Klimaszewski
4 A
WF dz
Klimaszewski
3 K
WF dz
Klimaszewski
3 K
WF dz
Klimaszewski
6.
12.55-13.40
4 A
WF dz
Klimaszewski
3 K
WF dz
Klimaszewski
3 K
WF dz
Klimaszewski
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
4 A
WF dz
Klimaszewski
3 B
WF dz
Chyża
3 S
WF ch
Dobrzyńska
9.
15.40-16.25
3 A
WF dz
Chyża
3 S
WF dz
Dobrzyńska
3 S
WF dz
Dobrzyńska
3 S
WF ch
Dobrzyńska
10.
16.30-17.15
3 S
WF dz
Dobrzyńska
3 S
WF dz
Dobrzyńska
.....
...



DS3


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 A
WF ch
Suproń
3 B
WF ch
Suproń
3 L
WF dz
Suproń
2.
8.55-9.40
3 L
WF dz
Suproń
3.
9.50-10.35
3 K
WF ch
Zajko
4.
10.45-11.30
3 K
WF ch
Zajko
5.
11.50-12.35
3 K
WF ch
Zajko
4 A
WF ch
Zajko
6.
12.55-13.40
3 K
WF ch
Zajko
4 A
WF ch
Zajko
7.
13.50-14.35
4 A
WF ch
Zajko
3 K
WF dz
Klimaszewski
3 L
WF dz
Suproń
8.
14.45-15.30
4 A
WF ch
Zajko
3 K
WF dz
Klimaszewski
3 L
WF dz
Suproń
3 L
WFch1
Suproń
9.
15.40-16.25
3 S
WF ch
Dobrzyńska
10.
16.30-17.15
3 S
WF ch
Dobrzyńska
.....
...



silownia


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
3 L
WF ch
Chyża
6.
12.55-13.40
3 L
WF ch
Chyża
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



tenisowa


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



basen


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 A
WF
Zajkowska
2.
8.55-9.40
2 A
WF
Zajkowska
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



basen


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



boisko


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



boisko


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



boisko


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



boisko


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...



004


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15
.....
...


Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl
 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.