ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Plany i rozkłady >>> Plan nauczycieli

Plan nauczycieli

Drukuj
PLAN NAUCZYCIELI ZSP 5 B-stok 2017_2018 31.08.2017 sem1


MierzyńskiChyżaSzymańskaDąbrowskaNieściorZajkowska
BrzezińskaLompartPawelskaWardowiczŁapińskiMisiejuk
LajdorfSiemiończykSołowianowiczZdanowiczBiałaszKotyńska
RećkoJanczarskaLisowskaTurowska-KuzykaPaszkowskaCybulińska
BartoszukSZYMAŃSKABurzyńskaKlemMolskaArtysiewicz
Borek E.KS ChajterHarasimowiczRomańczukBOREK B.Dobrzyńska
Grzegorek S.KlimaszewskiLewończukMarczukRekśćSuproń
Zajko

Mierzyński


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
2 P
Historia
124
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
3 P
Historia
124
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
3 P
*Historia
124
7.
13.50-14.35
2 P
*Historia
124
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Chyża


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 A
WF dz
MS41
2 A
*WF dz
MS41
2.
8.55-9.40
2 B
WF dz
MS41
2 B
*WF dz
MS41
3.
9.50-10.35
3 A
WF dz
DS1
3 B
WF dz
DS1
3 A
*WF dz
DS1
3 B
*WF dz
DS1
3 C
*WF dz
MS41
4.
10.45-11.30
3 C
WF dz
MS41
4 A
WF
MS41
3 C
WF dz
MS41
4 A
*WF
MS41
5.
11.50-12.35
4 A
WF
MS41
3 C
WF dz
MS41
6.
12.55-13.40
2 K
WF dz1
MS41
3 A
WF dz
MS41
3 B
WF dz
MS41
3 A
WF dz
DS3
3 B
WF dz
DS3
7.
13.50-14.35
2 K
*WF dz1
DS2
4 A
WF
DS3
2 B
WF dz
MS41
8.
14.45-15.30
2 B
WF dz
DS3
2 A
WF dz
MS41
9.
15.40-16.25
2 A
WF dz
DS1
10.
16.30-17.15



Szymańska


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 A
*Biologia
125
2.
8.55-9.40
2 A
Biologia
125
3 D
*Biologia
125
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
2 S
Biologia
125
2 S
*Biologia
125
5.
11.50-12.35
2 A
*Biologia
125
6.
12.55-13.40
3 K
*Biologia
125
7.
13.50-14.35
3 B
*Biologia
125
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Dąbrowska


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1 C
KZ
102
1 C
WF
MS30
1 C
*WF
MS30
2.
8.55-9.40
1 C
KZ
102
1 C
KZ
102
1 C
KZ
102
1 C
KZ
102
3.
9.50-10.35
1 C
KZ
102
1 C
KZ
102
1 C
KZ
102
1 C
KZ
102
1 C
KZ
102
4.
10.45-11.30
1 C
KZ
102
1 C
KZ
102
1 C
KZ
102
1 C
*KZ
102
5.
11.50-12.35
1 C
KZ
102
1 C
KZ
102
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Nieścior


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1 B
WF
MS30
1 B
KZ
106
1 B
KZ
106
1 B
KZ
106
1 B
*Język angielski
106
2.
8.55-9.40
1 B
KZ
106
1 B
Język angielski
106
1 B
KZ
106
1 B
KZ
106
1 B
KZ
106
3.
9.50-10.35
1 B
KZ
106
1 B
KZ
106
1 B
KZ
106
1 B
KZ
106
1 B
KZ
106
4.
10.45-11.30
1 B
KZ
106
1 B
KZ
106
1 B
KZ
106
1 B
*WF
MS30
1 B
*KZ
106
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Zajkowska


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1 A
KZ
101
1 A
KZ
101
2.
8.55-9.40
1 A
KZ
101
1 A
KZ
101
1 A
KZ
101
1 A
KZ
101
1 A
KZ
101
3.
9.50-10.35
1 A
KZ
101
1 A
KZ
101
1 A
KZ
101
1 A
KZ
101
1 A
KZ
101
4.
10.45-11.30
1 A
KZ
101
1 A
*WF
MS30
1 A
KZ
101
1 A
*KZ
101
5.
11.50-12.35
1 A
WF
MS30
1 A
KZ
101
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Brzezińska


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
4 A
Język polski
107
3 P
Język polski
123
3.
9.50-10.35
4 A
Język polski
107
4 A
Język polski
107
3 P
*Godz. wychowawcza
123
4.
10.45-11.30
4 A
Język polski
107
3 P
Język polski
123
4 A
*Język polski
107
5.
11.50-12.35
3 P
Język polski
113
3 P
Język polski
123
3 P
*Język polski
123
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Lompart


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 C
Język polski
20
2.
8.55-9.40
3 C
Język polski
20
3.
9.50-10.35
3 D
Język polski
20
2 P
*Język polski
20
4.
10.45-11.30
2 A
Język polski
20
2 A
*Język polski
20
5.
11.50-12.35
3 D
Język polski
20
3 D
Język polski
20
2 P
Język polski
20
2 P
Język polski
20
3 C
*Język polski
20
6.
12.55-13.40
3 D
Język polski
20
3 C
Język polski
20
2 P
Język polski
20
3 D
*Język polski
20
7.
13.50-14.35
2 P
Język polski
20
2 A
Język polski
20
2 A
Język polski
20
8.
14.45-15.30
2 A
*Godz. wychowawcza
20
2 A
Język polski
20
3 C
Język polski
20
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Pawelska


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 K
Język polski
201
2 K
*Język polski
201
3 K
Język polski
201
2.
8.55-9.40
2 L
Język polski
201
2 L
Język polski
201
3 K
*Język polski
201
3.
9.50-10.35
2 K
Język polski
201
2 L
Język polski
201
2 L
Język polski
201
4.
10.45-11.30
3 B
Język polski
201
3 B
Język polski
201
2 L
*Język polski
201
5.
11.50-12.35
2 K
Język polski
201
3 B
Język polski
201
6.
12.55-13.40
2 K
Język polski
201
3 K
Język polski
201
3 B
*Język polski
201
7.
13.50-14.35
3 B
Język polski
201
3 K
Język polski
201
8.
14.45-15.30
3 K
Język polski
201
2 L
*Godz. wychowawcza
201
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Wardowicz


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
2 B
Język polski
113
3 A
*Język polski
113
3.
9.50-10.35
3 A
Język polski
113
3 A
Język polski
113
2 B
Język polski
113
3 A
*Godz. wychowawcza
113
4.
10.45-11.30
2 B
Język polski
113
2 S
Język polski
113
5.
11.50-12.35
2 B
Język polski
113
2 S
Język polski
113
2 S
Język polski
113
6.
12.55-13.40
2 S
Język polski
113
2 S
*Język polski
113
7.
13.50-14.35
3 A
Język polski
113
2 B
*Język polski
113
8.
14.45-15.30
3 A
Język polski
113
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Łapiński


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 P
Język niemiecki
119
2 L
Język niemiecki
119
2 S
*Język niemiecki
119
2.
8.55-9.40
2 P
*Godz. wychowawcza
119
3 A
*Język niemiecki2
119
3.
9.50-10.35
2 S
Język niemiecki
119
3 B
Język niemiecki1
119
2 P
*Język niemiecki
119
4.
10.45-11.30
3 D
Język niemiecki1
119
3 C
Język niemiecki1
119
3 D
*Język niemiecki1
119
5.
11.50-12.35
3 A
Język niemiecki2
119
3 B
*Język niemiecki1
119
6.
12.55-13.40
3 C
*Język niemiecki1
119
3 P
*Język niemiecki2
119
7.
13.50-14.35
3 P
Język niemiecki2
119
2 L
*Język niemiecki
119
8.
14.45-15.30
3 K
Język niemiecki
119
3 K
*Język niemiecki
119
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Misiejuk


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 C
*Język niemiecki2
202
2.
8.55-9.40
2 K
Język niemiecki
119
3 B
*Język niemiecki2
202
2 K
*Język niemiecki
202
3.
9.50-10.35
2 A
Język niemiecki2
202
3 C
Język niemiecki2
202
2 B
*Język niemiecki2
202
4.
10.45-11.30
3 D
Język niemiecki2
202
3 D
*Język niemiecki2
202
5.
11.50-12.35
2 B
Język niemiecki1
202
3 B
Język niemiecki2
202
2 B
Język niemiecki2
202
6.
12.55-13.40
2 B
*Język niemiecki1
202
2 A
*Język niemiecki2
119
7.
13.50-14.35
2 B
*Godz. wychowawcza
202
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Lajdorf


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
1 A
*Język angielski
101
2.
8.55-9.40
1 C
Język angielski
102
3 A
*Język rosyjski1
202
3.
9.50-10.35
3 D
Język angielski1
202
2 A
Język rosyjski1
123
4.
10.45-11.30
1 A
Język angielski
101
1 C
*Język angielski
102
5.
11.50-12.35
2 K
Język angielski
123
3 A
Język rosyjski1
202
3 D
*Język angielski1
202
6.
12.55-13.40
3 D
Język angielski1
202
2 A
*Język rosyjski1
202
3 P
*Język rosyjski1
202
7.
13.50-14.35
2 K
Język angielski
202
3 P
Język rosyjski1
202
2 K
*Język angielski
202
8.
14.45-15.30
2 K
*Godz. wychowawcza
202
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Siemiończyk


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 L
*Język angielski
112
2.
8.55-9.40
2 A
*Język angielski2
112
3.
9.50-10.35
3 D
Język angielski2
112
2 B
Język angielski1
112
2 B
*Język angielski1
112
4.
10.45-11.30
3 A
Język angielski2
112
2 A
Język angielski2
112
3 A
*Język angielski2
112
5.
11.50-12.35
2 A
Język angielski2
112
2 A
Język angielski2
112
2 A
Język angielski2
112
2 B
Język angielski1
112
3 D
*Język angielski2
112
6.
12.55-13.40
3 A
Język angielski2
112
3 D
Język angielski2
112
3 A
Język angielski2
112
7.
13.50-14.35
3 P
Język angielski
112
3 A
Język angielski2
112
3 P
*Język angielski
112
2 L
Język angielski
112
8.
14.45-15.30
2 L
Język angielski
112
3 P
Język angielski
112
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Sołowianowicz


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 B
Język angielski2
109
3 C
*Język angielski1
109
2.
8.55-9.40
4 A
Język angielski
107
3 C
*Godz. wychowawcza
109
2 A
*Język angielski1
109
3.
9.50-10.35
3 B
Język angielski2
109
3 C
Język angielski1
109
3 B
*Język angielski2
109
4.
10.45-11.30
3 C
Język angielski2
109
3 A
Język angielski1
109
2 A
Język angielski1
109
3 A
*Język angielski1
109
5.
11.50-12.35
2 A
Język angielski1
109
2 A
Język angielski1
109
2 A
Język angielski1
109
4 A
*Język angielski
107
6.
12.55-13.40
3 A
Język angielski1
109
4 A
Język angielski
107
3 C
*Język angielski2
109
3 A
Język angielski1
109
7.
13.50-14.35
3 C
Język angielski2
109
3 A
Język angielski1
109
3 C
Język angielski1
109
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Zdanowicz


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 B
Język angielski1
208
2.
8.55-9.40
2 S
Język angielski
208
3 B
Język angielski1
208
2 P
*Język angielski
208
3.
9.50-10.35
2 B
*Język angielski2
208
3 K
*Język angielski
208
3 B
*Język angielski1
208
4.
10.45-11.30
2 S
*Język angielski
208
5.
11.50-12.35
2 B
Język angielski2
208
2 S
Język angielski
208
6.
12.55-13.40
2 B
Język angielski2
208
2 P
Język angielski
208
7.
13.50-14.35
3 K
Język angielski
208
3 K
Język angielski
208
8.
14.45-15.30
2 P
Język angielski
208
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Białasz


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 D
*Historia
124
3 D
*EdB
124
2.
8.55-9.40
3 C
Historia
124
3 B
*EdB
124
3 A
*Historia
124
3 C
*Historia
124
3.
9.50-10.35
3 D
Historia
124
4 A
*Historia
107
4.
10.45-11.30
3 A
Historia
205
3 A
*WOS
124
3 P
*WOS
205
3 C
*EdB
124
5.
11.50-12.35
3 A
*EdB
124
6.
12.55-13.40
3 P
*EdB
124
3 D
WOS
124
7.
13.50-14.35
3 D
*Godz. wychowawcza
124
3 D
*WOS
124
8.
14.45-15.30
3 K
*EdB
124
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Kotyńska


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 D
*WDŻWR
123
2 L
*WDŻWR
123
2 P
*WDŻWR
123
2.
8.55-9.40
3 P
*WDŻWR
123
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
2 S
*WDŻWR
123
9.
15.40-16.25
3 K
*WDŻWR
123
10.
16.30-17.15



Rećko


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 K
*Godz. wychowawcza
205
2 K
Historia
205
2.
8.55-9.40
3 K
Historia
205
2 L
*Historia
205
3.
9.50-10.35
2 L
Historia
205
3 K
*Historia
205
4.
10.45-11.30
3 B
*Historia
205
2 B
Historia
205
5.
11.50-12.35
3 B
Historia
205
3 K
WOS
205
6.
12.55-13.40
2 A
Historia
205
3 K
*WOS
205
2 S
*Historia
205
2 A
*Historia
205
7.
13.50-14.35
2 S
Historia
205
2 K
*Historia
205
2 B
*Historia
205
3 C
*WOS
205
8.
14.45-15.30
3 B
*WOS
205
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Janczarska


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 K
Matematyka
207
3 K
Matematyka
207
2.
8.55-9.40
3 P
Matematyka
207
2 B
Matematyka
207
3 P
Matematyka
207
3.
9.50-10.35
3 K
Matematyka
207
3 P
Matematyka
207
2 K
Matematyka
207
2 K
*Matematyka
207
4.
10.45-11.30
2 B
Matematyka
207
2 K
Matematyka
207
3 K
Matematyka
207
5.
11.50-12.35
2 B
Matematyka
207
3 P
*Matematyka
207
6.
12.55-13.40
3 K
Matematyka
207
3 P
Matematyka
207
2 B
*Matematyka
207
7.
13.50-14.35
3 K
*Matematyka
207
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Lisowska


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 B
Matematyka
108
3 B
Matematyka
108
4 A
Matematyka
107
3 B
Matematyka
108
3 D
*Matematyka
108
2.
8.55-9.40
3 D
Matematyka
108
3 D
Matematyka
108
3 D
Matematyka
108
4 A
Matematyka
107
4 A
*Matematyka
107
3.
9.50-10.35
3 C
Matematyka
108
2 L
Matematyka
108
3 B
Matematyka
108
3 D
Matematyka
108
4.
10.45-11.30
2 L
Matematyka
108
3 C
Matematyka
108
2 L
*Matematyka
108
3 B
*Matematyka
108
5.
11.50-12.35
4 A
Matematyka
107
3 C
Matematyka
108
3 C
Matematyka
108
3 B
*Godz. wychowawcza
108
6.
12.55-13.40
3 C
*Matematyka
108
7.
13.50-14.35
2 L
Matematyka
108
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Turowska-Kuzyka


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 A
Matematyka
206
3 A
Matematyka
206
3 A
*Matematyka
206
2.
8.55-9.40
3 A
Matematyka
206
2 A
*Matematyka
206
3.
9.50-10.35
2 P
Matematyka
206
2 S
Matematyka
206
2 S
*Matematyka
206
4.
10.45-11.30
2 A
Matematyka
206
2 P
Matematyka
206
2 P
*Matematyka
206
5.
11.50-12.35
2 S
Matematyka
206
3 A
Matematyka
206
6.
12.55-13.40
2 A
Matematyka
206
2 A
Matematyka
206
7.
13.50-14.35
2 S
Matematyka
206
2 P
Matematyka
206
8.
14.45-15.30
2 S
*Godz. wychowawcza
206
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Paszkowska


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 D
Fizyka
218
3 K
Fizyka
218
2 K
*Fizyka
218
2.
8.55-9.40
3 C
Fizyka
218
2 A
*Fizyka
218
3 B
*Fizyka
218
3.
9.50-10.35
3 P
Fizyka
218
3 C
*Fizyka
218
3 K
*Fizyka
218
4.
10.45-11.30
2 P
*Fizyka
218
3 A
*Fizyka
218
3 P
*Fizyka
218
5.
11.50-12.35
3 A
Fizyka
218
2 S
*Fizyka
218
3 D
*Fizyka
218
6.
12.55-13.40
2 B
*Fizyka
218
7.
13.50-14.35
2 L
*Fizyka
218
3 B
Fizyka
218
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Cybulińska


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 P
*Chemia
217
2 L
*Chemia
217
2.
8.55-9.40
2 K
*Chemia
217
3 K
*Chemia
217
3.
9.50-10.35
3 C
*Chemia
217
2 S
*Chemia
217
2 A
*Chemia
217
4.
10.45-11.30
3 D
*Chemia
217
5.
11.50-12.35
3 B
*Chemia
217
3 A
*Chemia
217
6.
12.55-13.40
2 P
*Chemia
217
7.
13.50-14.35
2 B
*Chemia
217
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Bartoszuk


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 L
*Geografia
211
3 K
*Geografia
211
2.
8.55-9.40
3 B
*Geografia
211
3 A
*Geografia
211
3 D
*Geografia
211
3.
9.50-10.35
2 A
*Geografia
211
4.
10.45-11.30
2 P
*Geografia
211
5.
11.50-12.35
3 P
*Geografia
211
6.
12.55-13.40
2 K
*Geografia
211
3 C
*Geografia
211
7.
13.50-14.35
2 S
*Geografia
211
8.
14.45-15.30
2 B
*Geografia
211
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



SZYMAŃSKA


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 P
*Biologia
129
4 A
*Przyroda
129
2.
8.55-9.40
2 L
Biologia
129
2 K
*Biologia
129
3.
9.50-10.35
4 A
Przyroda
129
2 P
*Biologia
129
4.
10.45-11.30
2 K
Biologia
129
2 B
*Biologia
129
5.
11.50-12.35
3 C
*Biologia
129
6.
12.55-13.40
2 B
Biologia
129
7.
13.50-14.35
2 P
Biologia
129
8.
14.45-15.30
2 L
*Biologia
129
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Burzyńska


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 S
Informatyka1
142
2.
8.55-9.40
2 S
*Informatyka1
142
3.
9.50-10.35
2 A
Informatyka1
142
2 L
Informatyka1
142
4.
10.45-11.30
2 A
*Informatyka1
142
2 L
*Informatyka1
142
2 K
Informatyka1
142
2 B
Informatyka1
142
5.
11.50-12.35
2 P
Informatyka1
142
4 A
*Informatyka1
142
2 K
*Informatyka1
142
2 B
*Informatyka1
142
6.
12.55-13.40
2 P
*Informatyka1
142
3 D
*Zajęcia techniczne
141
3 B
*Zajęcia techniczne
141
7.
13.50-14.35
3 K
*Zajęcia techniczne
141
3 C
*Zajęcia techniczne
141
8.
14.45-15.30
3 P
*Zajęcia techniczne
141
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Klem


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 S
Informatyka2
144
3 A
*Zajęcia techniczne
141
2.
8.55-9.40
2 S
*Informatyka2
144
3.
9.50-10.35
2 A
Informatyka2
144
2 L
Informatyka2
144
4 A
*Technika
107
4.
10.45-11.30
2 A
*Informatyka2
144
2 L
*Informatyka2
144
2 K
Informatyka2
144
2 B
Informatyka2
144
5.
11.50-12.35
2 P
Informatyka2
144
4 A
*Informatyka2
144
2 K
*Informatyka2
144
2 B
*Informatyka2
144
6.
12.55-13.40
2 P
*Informatyka2
144
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Molska


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 C
*Zajęcia artystyczne
203
2.
8.55-9.40
3 B
*Zajęcia artystyczne
203
2 L
*Plastyka
203
3.
9.50-10.35
2 B
*Zajęcia artystyczne
203
4.
10.45-11.30
3 D
*Zajęcia artystyczne
203
3 K
*Zajęcia artystyczne
203
5.
11.50-12.35
2 P
*Zajęcia artystyczne
203
2 A
*Plastyka
203
6.
12.55-13.40
2 S
*Plastyka
203
3 P
*Zajęcia artystyczne
203
2 S
*Zajęcia artystyczne
203
2 K
*Plastyka
203
7.
13.50-14.35
2 A
*Zajęcia artystyczne
203
3 A
*Zajęcia artystyczne
203
2 P
*Plastyka
203
8.
14.45-15.30
2 B
*Plastyka
203
2 L
*Zajęcia artystyczne
203
2 K
*Zajęcia artystyczne
203
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Artysiewicz


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
4 A
*Godz. wychowawcza
107
2.
8.55-9.40
4 A
*Plastyka
107
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
4 A
*Muzyka
107
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Borek E.


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 P
Religia kat.
212
3 C
*Religia kat.
212
2.
8.55-9.40
3 K
Religia kat.
212
2 P
*Religia kat.
212
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
2 L
*Religia kat.
212
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
3 C
Religia kat.
212
7.
13.50-14.35
2 L
Religia kat.
212
2 S
*Religia kat.
212
8.
14.45-15.30
2 S
Religia kat.
212
3 K
*Religia kat.
212
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



KS Chajter


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
3 P
*Religia kat.
21
4.
10.45-11.30
4 A
Religia kat.
107
5.
11.50-12.35
1 B
Religia kat.
106
1 C
*Religia kat.
102
1 B
*Religia kat.
106
1 A
*Religia kat.
101
6.
12.55-13.40
1 C
Religia kat.
102
1 A
Religia kat.
101
4 A
*Religia kat.
107
7.
13.50-14.35
3 P
Religia kat.
21
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Harasimowicz


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
3 B
*Religia kat.
21
5.
11.50-12.35
3 D
Religia kat.
21
2 K
*Religia kat.
21
6.
12.55-13.40
3 B
Religia kat.
21
2 B
*Religia kat.
21
3 A
*Religia kat.
212
7.
13.50-14.35
2 A
Religia kat.
21
2 A
*Religia kat.
21
8.
14.45-15.30
2 K
Religia kat.
21
3 A
Religia kat.
21
3 D
*Religia kat.
21
9.
15.40-16.25
2 B
Religia kat.
21
10.
16.30-17.15



Romańczuk


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
1 A
Religia pr.
101
1 C
Religia pr.
101
6.
12.55-13.40
1 A
*Religia pr.
106
1 C
*Religia pr.
106
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



BOREK B.


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 S
WF dz
DS1
2 S
WF dz
DS1
2 S
WF dz
DS1
2.
8.55-9.40
2 S
WF dz
DS1
2 S
WF dz
DS1
2 S
*WF dz
DS1
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Dobrzyńska


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 S
WF ch
DS2
2 S
WF ch
DS2
2 S
WF ch
DS2
2.
8.55-9.40
2 S
WF ch
DS2
2 S
WF ch
DS2
2 S
*WF ch
DS2
3.
9.50-10.35
3 A
WF ch
DS3
3 B
WF ch
DS3
2 S
WF ch
MS41
3 A
*WF ch
DS2
3 B
*WF ch
DS2
3 C
*WF ch
silownia
4.
10.45-11.30
3 C
WF ch
DS1
2 S
WF ch
MS30
3 C
WF ch
DS1
5.
11.50-12.35
3 C
WF ch
silownia
6.
12.55-13.40
3 B
WF ch
DS1
3 A
WF ch
DS1
3 A
WF ch
DS1
3 B
WF ch
DS1
7.
13.50-14.35
2 S
WF ch
DS1
8.
14.45-15.30
2 S
WF ch
MS30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Grzegorek S.


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
3 D
WF dz
DS1
3 D
WF dz
DS2
3 D
WF dz
DS1
8.
14.45-15.30
3 D
WF dz
DS1
3 D
WF dz
DS2
3 D
*WF dz
DS1
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Klimaszewski


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2 A
WF ch
DS2
2 B
WF ch
DS2
2 A
*WF ch
DS1
2 B
*WF ch
DS1
2.
8.55-9.40
2 A
WF ch
DS3
2 B
WF ch
DS3
2 K
WF dz
DS2
3 K
WF dz
DS1
3.
9.50-10.35
2 A
WF ch
DS2
2 B
WF ch
DS2
2 K
WF dz
DS2
3 K
WF dz
DS1
2 K
WF dz
MS30
4.
10.45-11.30
3 K
WF dz
DS2
3 K
WF dz
DS1
2 K
WF dz
DS2
3 K
WF dz
DS2
2 K
*WF dz
MS30
5.
11.50-12.35
3 K
WF dz
DS2
3 K
WF dz
MS30
2 K
WF dz
MS30
3 K
WF dz
DS2
3 K
WF dz
MS30
6.
12.55-13.40
2 K
WF dz
DS2
3 K
*WF dz
MS30
7.
13.50-14.35
2 K
WF dz
DS2
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15



Lewończuk


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
4.
10.45-11.30
5.
11.50-12.35
6.
12.55-13.40
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
3 P
WFch1
silownia
3 P
WFch1
DS3
9.
15.40-16.25
3 P
WFch1
silownia
3 P
*WFch1
DS3
10.
16.30-17.15



Marczuk


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
2 S
WF dz1
DS1
3 D
WF dz1
DS3
4.
10.45-11.30
2 S
WF dz1
MS41
3 D
*WF dz1
DS3
5.
11.50-12.35
2 L
WF ch
silownia
2 L
WF ch
DS2
2 L
WF ch
DS2
2 L
WF ch
DS1
2 L
WF ch
MS41
6.
12.55-13.40
2 L
WF ch
DS2
2 L
WF ch
DS2
2 L
WF ch
MS30
2 L
WF ch
DS1
2 L
*WF ch
MS41
7.
13.50-14.35
2 S
WF dz1
DS3
8.
14.45-15.30
3 D
WF dz1
DS2
2 S
*WF dz1
DS1
9.
15.40-16.25
3 D
WF dz1
DS1
10.
16.30-17.15



Rekść


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
3 P
WF ch
DS1
2 P
WF ch
DS3
2.
8.55-9.40
3 P
WF ch
DS1
2 P
WF ch
DS3
3.
9.50-10.35
2 P
WF ch
MS30
3 P
WF ch
DS3
4.
10.45-11.30
2 P
WF ch
DS3
3 P
WF ch
DS3
5.
11.50-12.35
2 P
WF ch
DS3
6.
12.55-13.40
2 P
*WF ch
DS3
7.
13.50-14.35
3 P
WF ch
DS1
8.
14.45-15.30
2 P
WF ch
DS3
2 P
WF ch
DS2
3 P
*WF ch
DS1
9.
15.40-16.25
2 P
WF ch
DS3
2 P
WF ch
DS2
10.
16.30-17.15



Suproń


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
3.
9.50-10.35
3 D
WF ch
DS2
4.
10.45-11.30
3 D
*WF ch
DS2
5.
11.50-12.35
2 L
WF dz
DS1
2 L
WF dz
DS3
2 L
WF dz
DS3
2 L
WF dz
MS30
2 L
WF dz
DS2
6.
12.55-13.40
2 L
WF dz
DS1
2 L
WF dz
DS3
2 L
WF dz
DS2
2 L
WF dz
MS30
2 L
*WF dz
DS2
7.
13.50-14.35
3 D
WF ch
DS2
3 D
WF ch
MS30
3 D
WF ch
MS30
8.
14.45-15.30
3 D
WF ch
DS1
3 D
WF ch
DS2
3 D
WF ch
DS3
3 D
WF ch
MS30
9.
15.40-16.25
3 D
WF ch
DS2
10.
16.30-17.15



Zajko


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
2.
8.55-9.40
2 K
WF ch
DS3
3 K
WF ch
DS2
3.
9.50-10.35
2 K
WF ch
DS3
3 K
WF ch
DS2
2 K
WF ch
DS1
4.
10.45-11.30
3 K
WF ch
DS3
3 K
WF ch
DS2
2 K
WF ch
DS1
3 K
WF ch
DS3
2 K
*WF ch
DS1
5.
11.50-12.35
3 K
WF ch
DS3
3 K
WF ch
DS1
2 K
WF ch
DS1
3 K
WF ch
DS3
3 K
WF ch
DS1
6.
12.55-13.40
2 K
WF ch
DS3
2 K
WF ch
DS3
3 K
*WF ch
DS1
7.
13.50-14.35
2 K
WF ch
DS1
2 K
WF ch
DS3
8.
14.45-15.30
9.
15.40-16.25
10.
16.30-17.15


Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl
Poprawiony: czwartek, 31 sierpnia 2017 16:35  

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.