ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Plany i rozkłady >>> Plan klas

Plan klas

Drukuj
Plan klas ZSP5 Białystok Plan klas ZSP5 Białystok | Rok szkolny 2019/20120 | Data publikacji: 28.08.2019...


1 A1 B1 C2 A2 B2 C
3 A3 B3 C5 A6 A

1 A
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
      KZ
PÓŁKOŚNIK
113
Język angielski
Sołowianowicz
113
2.
8.55-9.40
    Język angielski
Sołowianowicz
113
KZ
PÓŁKOŚNIK
113
WF
PÓŁKOŚNIK
MS30
3.
9.50-10.35
Religia kat.
Harasimowicz
113
Zajęcia pozalekcyjne
Klimaszewski
MS41
KZ
PÓŁKOŚNIK
113
KZ
PÓŁKOŚNIK
113
KZ
PÓŁKOŚNIK
113
4.
10.45-11.30
KZ
PÓŁKOŚNIK
113
KZ
PÓŁKOŚNIK
113
KZ
PÓŁKOŚNIK
113
KZ
PÓŁKOŚNIK
113
KZ
PÓŁKOŚNIK
113
5.
11.50-12.35
KZ
PÓŁKOŚNIK
113
KZ
PÓŁKOŚNIK
113
KZ
PÓŁKOŚNIK
113
  KZ
PÓŁKOŚNIK
113
6.
12.55-13.40
WF
PÓŁKOŚNIK
MS41
KZ
PÓŁKOŚNIK
113
Religia kat.
Harasimowicz
113
   
7.
13.50-14.35
  KZ
PÓŁKOŚNIK
113
     
8.
14.45-15.30
         
--...



1 B
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Język angielski
Sołowianowicz
119
  WF
Hryniewicka
MS30
WF
Hryniewicka
MS41
 
2.
8.55-9.40
KZ
Hryniewicka
119
  KZ
Hryniewicka
119
KZ
Hryniewicka
119
 
3.
9.50-10.35
KZ
Hryniewicka
119
KZ
Hryniewicka
119
KZ
Hryniewicka
119
KZ
Hryniewicka
119
Religia kat.
Harasimowicz
119
4.
10.45-11.30
Religia pr.
Kiczko
123
Religia kat.
Harasimowicz
119
KZ
Hryniewicka
119
KZ
Hryniewicka
119
KZ
Hryniewicka
119
Język angielski
Sołowianowicz
119
5.
11.50-12.35
KZ
Hryniewicka
119
KZ
Hryniewicka
119
Religia pr.
Kiczko
119
KZ
Hryniewicka
119
KZ
Hryniewicka
119
6.
12.55-13.40
  Zajęcia pozalekcyjne
Hryniewicka
119
    KZ
Hryniewicka
119
7.
13.50-14.35
        KZ
Hryniewicka
119
8.
14.45-15.30
         
--...



1 C
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
KZ
Półkośnik
123
KZ
Półkośnik
123
WF
Półkośnik
MS41
   
2.
8.55-9.40
KZ
Półkośnik
123
KZ
Półkośnik
123
KZ
Półkośnik
123
  Religia kat.
Harasimowicz
123
3.
9.50-10.35
KZ
Półkośnik
123
Język angielski
Sołowianowicz
123
KZ
Półkośnik
123
Zajęcia pozalekcyjne
Klimaszewski
DS1
KZ
Półkośnik
123
4.
10.45-11.30
Religia pr.
Kiczko
123
KZ
Półkośnik
123
KZ
Półkośnik
123
KZ
Półkośnik
123
KZ
Półkośnik
123
5.
11.50-12.35
  KZ
Półkośnik
123
Religia kat.
Harasimowicz
123
Religia pr.
Kiczko
119
KZ
Półkośnik
123
KZ
Półkośnik
123
6.
12.55-13.40
      KZ
Półkośnik
123
WF
Półkośnik
MS30
7.
13.50-14.35
      Język angielski
Sołowianowicz
123
 
8.
14.45-15.30
         
--...



2 A
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Język angielski
Lajdorf
112
    WF
Lajdorf
MS30
 
2.
8.55-9.40
KZ
Lajdorf
112
WF
Lajdorf
MS30
  KZ
Lajdorf
112
 
3.
9.50-10.35
KZ
Lajdorf
112
KZ
Lajdorf
112
Religia kat.
Harasimowicz
112
KZ
Lajdorf
112
Zajęcia sportowe
Zajko
DS1
4.
10.45-11.30
KZ
Lajdorf
112
KZ
Lajdorf
112
KZ
Lajdorf
112
KZ
Lajdorf
112
Religia kat.
Harasimowicz
112
5.
11.50-12.35
  KZ
Lajdorf
112
KZ
Lajdorf
112
Język angielski
Lajdorf
112
KZ
Lajdorf
112
6.
12.55-13.40
  KZ
Lajdorf
112
KZ
Lajdorf
112
  KZ
Lajdorf
112
7.
13.50-14.35
    Zajęcia pozalekcyjne
Lajdorf
112
  KZ
Lajdorf
112
8.
14.45-15.30
         
--...



2 B
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Zajęcia sportowe
Zajko
MS41
Język angielski
Sołowianowicz
109
Religia kat.
Harasimowicz
109
  Religia kat.
Harasimowicz
109
2.
8.55-9.40
KZ
Misiejuk
109
KZ
Misiejuk
109
WF
Misiejuk
MS30
  KZ
Misiejuk
109
3.
9.50-10.35
KZ
Misiejuk
109
KZ
Misiejuk
109
KZ
Misiejuk
109
KZ
Misiejuk
109
KZ
Misiejuk
109
4.
10.45-11.30
KZ
Misiejuk
109
KZ
Misiejuk
109
KZ
Misiejuk
109
Język angielski
Sołowianowicz
109
KZ
Misiejuk
109
5.
11.50-12.35
KZ
Misiejuk
109
Zajęcia pozalekcyjne
Misiejuk
109
KZ
Misiejuk
109
KZ
Misiejuk
109
Religia pr.
Kiczko
109
6.
12.55-13.40
Religia pr.
Kiczko
109
    KZ
Misiejuk
108
 
7.
13.50-14.35
      WF
Misiejuk
MS30
 
8.
14.45-15.30
         
--...



2 C
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  WF
Sasinowska
MS30
  KZ
Sasinowska
108
 
2.
8.55-9.40
KZ
Sasinowska
108
KZ
Sasinowska
108
Religia kat.
Harasimowicz
108
KZ
Sasinowska
108
 
3.
9.50-10.35
Język angielski
Sołowianowicz
108
KZ
Sasinowska
108
Język angielski
Sołowianowicz
108
KZ
Sasinowska
108
WF
Sasinowska
MS30
4.
10.45-11.30
KZ
Sasinowska
108
KZ
Sasinowska
108
KZ
Sasinowska
108
KZ
Sasinowska
108
KZ
Sasinowska
108
5.
11.50-12.35
KZ
Sasinowska
108
Zajęcia pozalekcyjne1
Sasinowska
108
KZ
Sasinowska
108
Zajęcia pozalekcyjne
Klem
108
Religia pr.
Kiczko
109
Religia kat.
Harasimowicz
108
6.
12.55-13.40
Religia pr.
Kiczko
109
  KZ
Sasinowska
108
  KZ
Sasinowska
108
7.
13.50-14.35
        KZ
Sasinowska
108
8.
14.45-15.30
         
--...



3 A
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
KZ
Zajkowska
107
KZ
Zajkowska
107
    KZ
Zajkowska
107
2.
8.55-9.40
KZ
Zajkowska
107
KZ
Zajkowska
107
  KZ
Zajkowska
107
KZ
Zajkowska
107
3.
9.50-10.35
KZ
Zajkowska
107
WF
Zajkowska
basen
Religia kat.
Borek
107
KZ
Zajkowska
107
KZ
Zajkowska
107
4.
10.45-11.30
KZ
Zajkowska
107
WF
Zajkowska
basen
KZ
Zajkowska
107
KZ
Zajkowska
107
WF1
Klimaszewski
DS1
5.
11.50-12.35
Religia pr.
Kiczko
107
  KZ
Zajkowska
107
Język angielski
Sołowianowicz
107
Język angielski
Sołowianowicz
107
6.
12.55-13.40
    KZ
Zajkowska
107
KZ
Zajkowska
107
Religia kat.
Borek
107
7.
13.50-14.35
    Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
MS41
Religia pr.
Kiczko
102
 
8.
14.45-15.30
         
--...



3 B
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
KZ
Nieścior
106
KZ
Nieścior
106
KZ
Nieścior
106
   
2.
8.55-9.40
KZ
Nieścior
106
KZ
Nieścior
106
KZ
Nieścior
106
   
3.
9.50-10.35
KZ
Nieścior
106
KZ
Nieścior
106
WF
Nieścior
basen
  Język angielski
Nieścior
106
4.
10.45-11.30
Religia kat.
Borek
106
KZ
Nieścior
106
WF
Nieścior
basen
KZ
Nieścior
106
KZ
Nieścior
106
5.
11.50-12.35
Język angielski
Nieścior
106
WF1
Klimaszewski
DS1
  KZ
Nieścior
106
KZ
Nieścior
106
6.
12.55-13.40
Zajęcia pozalekcyjne
Nieścior
106
    KZ
Nieścior
106
KZ
Nieścior
106
7.
13.50-14.35
      KZ
Nieścior
106
Religia kat.
Borek
106
8.
14.45-15.30
         
--...



3 C
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
WF1
Klimaszewski
MS30
KZ
Dąbrowska
102
KZ
Dąbrowska
102
  KZ
Dąbrowska
102
2.
8.55-9.40
Język angielski
Sołowianowicz
102
KZ
Dąbrowska
102
KZ
Dąbrowska
102
  KZ
Dąbrowska
102
3.
9.50-10.35
KZ
Dąbrowska
102
KZ
Dąbrowska
102
WF
Dąbrowska
basen
KZ
Dąbrowska
102
Język angielski
Sołowianowicz
102
4.
10.45-11.30
KZ
Dąbrowska
102
KZ
Dąbrowska
102
WF
Dąbrowska
basen
KZ
Dąbrowska
102
KZ
Dąbrowska
102
5.
11.50-12.35
Religia kat.
Borek
102
Religia pr.
Kiczko
107
KZ
Dąbrowska
102
  KZ
Dąbrowska
102
Religia kat.
Borek
102
6.
12.55-13.40
  Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
MS41
  KZ
Dąbrowska
102
 
7.
13.50-14.35
      Religia pr.
Kiczko
102
 
8.
14.45-15.30
         
--...



5 A
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Historia
Paszko
205
WF dz
Klimaszewski
DS2
WF ch
Zajko
DS3
WF dz
Klimaszewski
DS2
WF ch
Zajko
DS1
WF dz
Klimaszewski
DS2
WF ch
Zajko
DS1
WF dz
Klimaszewski
DS2
WF ch
Zajko
DS1
2.
8.55-9.40
WF dz
Klimaszewski
DS2
WF ch
Zajko
DS3
WF dz
Klimaszewski
DS2
WF ch
Zajko
DS3
WF dz
Klimaszewski
DS2
WF ch
Zajko
DS1
WF dz
Klimaszewski
DS2
WF ch
Zajko
DS1
WF dz
Klimaszewski
DS2
WF ch
Zajko
DS1
3.
9.50-10.35
WF dz
Klimaszewski
DS2
WF ch
Zajko
DS3
Matematyka
Lisowska
206
Historia
Paszko
205
Język angielski
Sołowianowicz
124
Język polski
Wardowicz
208
4.
10.45-11.30
Godz. wychowawcza
Wardowicz
208
Język angielski
Sołowianowicz
107
Matematyka
Lisowska
206
Matematyka
Lisowska
206
Matematyka
Lisowska
206
5.
11.50-12.35
Język angielski
Sołowianowicz
124
Biologia
Szymańska
125
Religia kat.
Borek
212
Język polski
Wardowicz
208
Plastyka
Molska
203
6.
12.55-13.40
Język polski
Wardowicz
208
Muzyka
Artysiewicz
216
Język polski
Wardowicz
208
Język polski
Wardowicz
208
Geografia
Bartoszuk
211
7.
13.50-14.35
Religia kat.
Borek
212
WDŻWR
Kotyńska
202
Zajęcia pozalekcyjne
Wardowicz
208
Informatyka1
Klem
144
Technika
Klem
141
8.
14.45-15.30
        Informatyka2
Klem
144
--...



6 A
--

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
WF
Chyża
DS2
WF
Chyża
DS1
Muzyka
Artysiewicz
216
  Język polski
Wardowicz
208
2.
8.55-9.40
WF
Chyża
MS41
Matematyka
Lisowska
206
Historia
Paszko
205
Zajęcia pozalekcyjne
Lisowska
206
Język angielski
Sołowianowicz
124
3.
9.50-10.35
Historia
Paszko
205
Język polski
Wardowicz
208
Matematyka
Lisowska
206
Matematyka
Lisowska
206
Matematyka
Lisowska
206
4.
10.45-11.30
Biologia
Szymańska
125
Język polski
Wardowicz
208
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Borek
212
Technika
Klem
141
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Borek
212
5.
11.50-12.35
Język polski
Wardowicz
208
Język angielski
Sołowianowicz
124
Język polski
Wardowicz
208
Godz. wychowawcza
Artysiewicz
216
Geografia
Bartoszuk
211
6.
12.55-13.40
Plastyka
Molska
203
WDŻWR
Kotyńska
202
Zajęcia sportowe
Klimaszewski
DS1
Język angielski
Sołowianowicz
124
Informatyka1
Klem
144
7.
13.50-14.35
      WF
Chyża
DS1
 
8.
14.45-15.30
      Informatyka2
Klem
144
 
--...


Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl
 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.