ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wieczór poezji religijnej 2021

Wieczór poezji religijnej 2021

Drukuj

front pezja19.10.2021r. w naszej szkole już po raz 18-sty odbył się Szkolny Recytatorski Konkurs Poezji Religijnej. Wzięło w nim udział 26 młodych recytatorów z przedszkola oraz szkoły podstawowej. Jury, któremu przewodniczył Pan Dyrektor Dariusz Mierzyński, przyznało nagrody i wyróżnienia następującym uczniom:

klasy I-III

            I m. Arkadiusz Superson     kl. III b

            II m. Natalia Pietrynczak   kl. II d

            III m. Hanna Gocłowska     kl. d

wyróżnienia

Zofia Kulikowska kl. I d

Patrycja Dudko kl. III b

klasy IV-V

I m. Daria Superson kl. V a

II m. Julian Daniłowicz kl. V a

III m. Julia Żukowska kl. V b

wyróżnienie

Aleksandra Buchowiecka kl. V c

<<<galeria>>>

Przeżyliśmy wieczór pełen wrażeń i wzruszeń. Każdy z uczestników starał się uzewnętrznić swoje uczucia poprzez piękną recytację.Nagrodzeni i wyróżnieni młodzi recytatorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki i kolorowe długopisy.Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy, ponieważ konkurs ten w na stałe wpisał się w tradycję naszej szkoły.

Organizatorzy