ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Prezydent Miasta Białegostoku nagradza naszych nauczycieli

Prezydent Miasta Białegostoku nagradza naszych nauczycieli

Drukuj

front nagroda prez 01518 października w Szkole Podstawowej nr 51 odbyła się miejska gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Prezydent Białegostoku, Tadeusz Truskolaski, pogratulował wyróżnionym pedagogom i złożył nauczycielom życzenia z okazji ich święta.

– Dziękuję wszystkim białostockim nauczycielom za zaangażowanie, poświęcenie czasu i serce okazywane uczniom. Za pracę na rzecz kolejnego pokolenia białostoczan. Życzę pracownikom oświaty wszystkiego najlepszego, wielu sukcesów, satysfakcji z pracy i przede wszystkim zdrowia.

W trakcie uroczystości, Nagrody Prezydenta Miasta Białegostoku, za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze, odebrało dwoje nauczycieli Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 5 w Białymstoku, Pani Katarzyna Rodziewicz i Pan Krzysztof Klem.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>  <foto6>  <foto7>  <foto8> <foto9> <foto10> <foto11>

 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.