Dzień Dziecka w przedszkolu 2021

front dz1 czerwca 2021 r. bardzo radośnie świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dziecka. Tego dnia na dzieci czekało w przedszkolu mnóstwo atrakcji. Przedszkolaki bawiły się na dmuchanych zjeżdżalniach, brały udział w konkurencjach sportowych, uczestniczyły w zajęciach z użyciem kolorowej chusty animacyjnej oraz baniek mydlanych. Chętne dzieci mogły również skorzystać z pomalowania twarzy. Na każdą naszą pociechę czekała również słodka niespodzianka.

Uśmiechy dzieci, nieschodzące tego dnia z ich twarzy, pokazywały, że w dzień ich święta czuły się wyjątkowe i szczęśliwe.

<<<g a l e r i a >>>