Rodzinny Konkurs Literacko-Plastyczny „Mądra bajka, czyli dzieci dzieciom o wartościach” został rozstrzygnięty.

konk1frontZ przyjemnością informujemy, iż zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe Nr 87

Rodzinny Konkurs Literacko-Plastyczny

Mądra bajka, czyli dzieci dzieciom o wartościach”

został rozstrzygnięty. <foto>

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie.

Jury nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace. Oto lista osób nagrodzonych w konkursie:

I miejsce:

Natalia i Ola Rutkowskie

Piotr Leśniewski

II miejsce:

Alicja Drągowska

Łucja i Tymoteusz Koziccy

III miejsce:

Julia Hendożko

Nikodem Szeligowski

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nagrody i upominki za udział zostaną przekazane dzieciom

19 marca 2021 r. (piątek)