PRZEDSZKOLE >>> KOLOROWE PORY ROKU-DZIEŃ ZIMY-2020-21

KOLOROWE PORY ROKU-DZIEŃ ZIMY-2020-21

KOLOROWE PORY ROKU – DZIEŃ ZIMOWY

W dniach 25 i 26 lutego 2021r.- Przedszkolaki wzięły udział w obchodach uroczystości przedszkolnej ,,Dzień Zimowy” w ramach programu Kolorowe Pory Roku. Tego dnia dominowały wśród dzieci białe stroje. Podczas uroczystości przypomnieliśmy sobie jak dbać zimą o zdrowie, jak należy się ubierać, jakich zasad przestrzegać w czasie zabaw na śniegu i lodzie. Śnieżne stroje, zimowe akcenty, dźwięczna muzyka porwały wszystkich do wesołej zabawy. W radosnych nastrojach dzieci rozwiązywały zadania, które wyznaczyła Pani Zima były to m. in. zimowe zagadki, puzzle oraz eksperyment z zamarzniętą wodą. Na zakończenie ,,Zimowego Dnia” nie mogło zabraknąć spróbowania "białych" i bardzo zdrowych pyszności - białego sera, mleka oraz witamin w postaci owoców. Był to dzień pełen wrażeń.

received 193112762568178 Copy

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12