Mini Bal Przebierańców w Ic

front karnW czwartek 11 lutego w klasie I c odbył się ,,Mini Bal Przebierańców”. Tegoroczna zabawa karnawałowa przebiegła nieco inaczej, niż każdego roku, powodem panująca pandemia. Mimo to zabawa wzbudziła u uczniów naszej klasy wiele radości Wśród uczestników trudno było rozpoznać uczniów. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiały wcielania się w ulubione postacie oraz o pyszny poczęstunek zgodny z tradycją „Tłustego czwartku”.  Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie dzieci z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, a to było głównym celem tego balu.

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>  <foto6>  <foto7>  <foto8>

K. Dąbrowska