Spot profilaktyczny skierowany głównie do rodziców.

W ramach realizacji Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020 z inicjatywy Komendy Głównej Policji został nagrany spot profilaktyczny o tematyce związanej z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży skierowany głównie do rodziców.

Materiał został zamieszczony na stronie internetowej podlaskiej Policji oraz Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

wyszukiwarka

logo akademia rodziny