PRZEDSZKOLE >>> Grupy przedszkolne >>> GRUPA III PSZCZÓŁKI >>> UBIERAMY CHOINKE-2020-21

UBIERAMY CHOINKE-2020-21

Wszystkie przedszkolaki czekają na święta z wypiekami na twarzy :) Przygotowują więc ozdoby świąteczne, dekorują przedszkole, poznają tradycje związane ze świętami Bożego Narodzenia. W dniu dzisiejszym dzieci przypomniały sobie zwyczaj ozdabiania świątecznego drzewka. Dzień ubierania choinki w przedszkolu jest dniem wyjątkowym. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zawieszają ozdoby, a gdy nasze wspólne drzewko jest już ubrane wszyscy wiedzą, że święta są tuż, tuż i Mikołaj jest bardzo blisko.

IMG 6636 Copy

1   2   3   4   5   6