Sukcesy I b -2020

f nr2Pierwsza klasa za nami. Był to niesamowity rok, niezwykle pracowity. Efektem pracy jest pasmo sukcesów. Największe z nich to takie osiągnięcia jak;  Olimpiada wiedzy ogólnej "Olimpusek"- sesja zimowa:
Patrycja Dudko - I miejsce
Arkadiusz Superson - dyplom laureata
Wiktoria Gajko - dyplom laureata.
Dodatkowo Patrycja Dudko uzyskała tytuł Najlepszego Rzetelnego Czytelnika w naszej szkole, a tym samym zajęła I miejsce w klasie w konkursie "Lubię czytać" z wynikiem 4033 przeczytanych stron tylko w II semestrze. Na II miejscu Marcelina Niewińska, na III miejscu Franciszek Zaremba.
Gratulujemy serdecznie!  Czas zacząć wakacje. Do zobaczenia w drugiej klasie!

<foto1>  <foto2>  <foto3>  <foto4>  <foto5>