Bezpieczeństwo w szkołach - informacje UM

Zespół przy Prezydencie Miasta Białegostoku przygotował procedury bezpieczeństwa obowiązujące w szkołach podstawowych na terenie miasta w okresie pandemii koronawirusa. Od 25 maja w klasach I-III szkół podstawowych mogą być realizowane zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla chętnych uczniów.

<< więcej na stronie UM kliknij >>

Dotyczy SP 48

Deklaracje:
zał. 1 - Deklaracja Szkoły Postawowe klasy I-III
zał. 2 - Deklaracja Szkoły Podstawowe konsultacje

Deklaracje należy dostarczyć do szkoły w wersji papierowej lub
wysłać ich skany meilem na adres:
do czwartku 21.05.2020 do godziny 15.00