Przedszkola – kryteria przyjęć dzieci - Dotyczy PS 87

Miasto Białystok opracowało procedurę bezpieczeństwa obowiązującą w okresie pandemii koronawirusa na terenie samorządowych przedszkoli. Określone zostały kryteria kwalifikacji dzieci do miejskich placówek. Do 20 maja do godz. 15.00 należy złożyć deklarację uczęszczania dziecka do przedszkola.

<<< Więcej na stronie UM kliknij i przeczytaj >>>

Dotyczy PS 87 - przyjęcia dziecka

Komplet dokumentów należy dostarczyć do przedszkola w wersji papierowej lub wysłać ich skany meilem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W przypadku zakwalifikowania się dziecka do placówki prosimy dostarczyć oryginały dokumentów w dniu przyprowadzenia dziecka.

Lista dzieci zakwalifikowanych zamieszczona zostanie na stronie internetowej przedszkola w piątek 22.05.2020 r. do godz. 14.00

Na stronie internetowej będą dostępne u nas również klauzule RODO, które również należy dostarczyć lub przesłać do przedszkola.

<< pobierz klauzule RODO>>