Apel do uczniów!

W imieniu Pana Prezydenta prosimy o zachowanie zasad ostrożności i bezpieczeństwa w związku z ogłoszonym stanem epidemii. W trosce o zdrowie Wasze i Waszych Bliskich prosimy, abyście zostali w domach i nie spotykali się z koleżankami i kolegami. Przypominamy o konieczności stosowania się do zaleceń służb sanitarnych, które są dostępne na stronach internetowych oraz w mediach publicznych.

Zachowanie zasad dotyczących organizacji spotkań i przemieszczania się daje nadzieję na ograniczenie skutków epidemii.

Pamiętajcie o tym. Zdrowie Wasze i Waszych Rodzin zależy od Was.