OGŁOSZENIE DYREKCJI

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

Jesteśmy po pierwszym tygodniu kształcenia na odległość. Zachęcamy do zgłaszania na adres mailowy szkoły Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. praktycznych uwag na temat stosowanych przez nauczycieli sposobów kontaktów z uczniami, ilości materiału oraz sposobu oceniania samodzielnej pracy ucznia. Zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 mamy obowiązek prowadzenia kształcenia i oceniania uczniów na odległość. Jest to bardzo trudny czas dla nas wszystkich, związany z podejmowaniem nowych wyzwań przez nauczycieli, a także rodziców i uczniów. Zdajemy sobie sprawę, że taka forma kształcenia wymaga od Państwa ogromnego zaangażowania w proces uczenia się Waszych dzieci. Dlatego prosimy państwa o wyrozumiałość i cierpliwość.

W klasach V i VI planujemy wprowadzenie lekcji online z wykorzystaniem platformy edukacyjnej www.epodreczniki.pl. Jak na razie mamy problemy techniczne z założeniem kont dla wszystkich uczniów, gdyż nie otrzymaliśmy loginów i kodów dostępu wszystkich uczniów z Systemu Informacji Oświatowej. Najprawdopodobniej nie uda nam się wprowadzić tych rozwiązań w tym tygodniu, więc nauczyciele nadal będą zamieszczali zadania dla uczniów na stronie szkoły w zakładce DL@ UCZNIA.

W klasach I-III i oddziałach przedszkolnych, po konsultacjach z wszystkimi nauczycielami zdecydowaliśmy, że nauczanie będzie prowadzone poprzez kontakty wychowawców z uczniami i rodzicami dostępnymi drogami, czyli przez dziennik elektroniczny, pocztę e-mail, rozmowy telefoniczne, jak również umieszczanie zadań na stronie głównej szkoły.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i zaangażowanie oraz życzymy przede wszystkim zdrowia!