WYNIKI KONKURSU NA EKO-OZDOBĘ CHOINKOWĄ

front20200226 10070726 lutego w bibliotece szkolnej zostały wręczone nagrody w konkursie na Eko-ozdobę choinkową wykonaną z surowców wtórnych. Wybór był bardzo trudny ponieważ pomysłowość uczniów była ogromna a prace piękne. W konkursie wystartowało 17 uczniów klas I-III. Jury nagrodziło następujące osoby:

MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ, KLASA
I MIEJSCE Śliwka Dawid, kl. II b
II MIEJSCE Zaremba Franciszek, kl. I b
II MIEJSCE Niemotko Krzysztof, kl. I c
II MIEJSCE Niewińska Marcelina, kl. I b
III MIEJSCE Dudko Patrycja, kl. I b
III MIEJSCE Hryniewicki Jan, kl. I a

Wszystkim gratulujemy kreatywności i życzymy dalszych sukcesów <<powiększ foto>>

Nauczyciele Bibliotekarze