"Pluszowy miś- znany nie od dziś" - rozstrzygnięcie konkursu

front mis
Z przyjemnością informujemy, że Miejski Konkurs Plastyczny "Pluszowy miś- znany nie od dziś" został rozstrzygnięty. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem i adresowany był do dzieci w dwóch kategoriach wiekowych. Z białostockich przedszkoli wpłynęły 144 prace. Przyznano nagrody i wyróżnienia. Laureaci o wynikach zostali poinformowani telefonicznie. Serdeczne podziękowania kierujemy do firm, które wsparły nasz konkurs przekazując upominki:
  • Kreatywnej Sali Zabaw KLOCKOLANDIA na Wesołej  - za wejściówki na zabawę w Klockolandii
  • Centrum Zabaw dla dzieci FIKOLAND - za bilety podarunkowe na zabawę w Fikolandzie
  • Manufakturze Słodyczy CUKIER LUKIER - za zestawy cukierków i lizaki :)
  • Hurtowni fotograficznej ERTOM - za albumy i ramki
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy! Zapraszamy po odbiór nagród od 26 listopada w godzinach 7.00-17.00 do gr. IV "Sówki".
<foto1>  <foto2>  <foto3>