II Szkolny Przegląd Pieśni Patriotycznej 2019

front 22szkolny14.11.2019 w naszej szkole odbył się II Szkolny Przegląd Pieśni Patriotycznej. Druga edycja tej imprezy tak jak w poprzednim roku miała na celu popularyzacje wśród naszych uczniów pieśni patriotycznych, rozwijanie uczuć patriotycznych, poznawanie historii naszego narodu i ogólnie - zachęcenie do wspólnego świętowania Dnia Niepodległości. Zamierzeniem organizatorów było także krzewienie kultury muzycznej poprzez prezentowanie umiejętności wokalnych dzieci i organizowanie warunków do twórczej wymiany doświadczeń artystycznych. Wszyscy młodzi wykonawcy zaprezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny i wokalny. Zgromadzona publiczność ze wzruszeniem nagradzała gorącymi brawami młodych artystów.

Dziękujemy serdecznie jury tego konkursu oraz wszystkim wychowawczyniom klas I – III za olbrzymi wkład pracy w przygotowaniu swoich podopiecznych. Z pewnością te piękne utwory na długo pozostaną w naszej pamięci.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.
<<<< G A L E R I A >>>>

Wychowawcy świetlicy