„Recytujemy polskie wiersze” 2019

front wierszeW dniu 14.11.2019 w naszej szkole odbył się II Szkolny Konkurs Polskiej Poezji Patriotycznej. Chętni uczniowie z klas III - ich oraz V–tej i VI–tej pięknie recytowali wybrane wiersze polskich poetów mówiące o miłości do Ojczyzny.

Jury konkursu przyznało nagrody w dwóch kategoriach. Wśród uczniów klas III-ich zwyciężyli:

I miejsce – Gabriela Bożyk – kl. IIIC, II miejsce – Magdalena Niczyporuk – kl. III, III miejsce – Marlena Pajko – kl. IIIB

W kategorii kl V i VI-ej nagrodzono następujących uczniów:

I miejsce - Laura Szczebiot – kl VA, II miejsce – Adrian Horaczy – kl. VA, III miejsce – Jakub Dmochowski – kl. VA

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Dyrekcję naszej szkoły.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za recytację, która dostarczyła nam wielu wzruszeń, a nauczycielom za zaangażowanie w przygotowaniu swoich wychowanków.

Zapraszamy do konkursowych zmagań już za rok.  << GALERIA >>

Alina Wardowicz, Barbara Brzezińska