Otrzęsiny Świetliczaka 2019

frontDSC 7677W dniu 22 października 2019r. w naszej szkole odbyły się „Otrzęsiny świetliczaka”. Głównym celem tej uroczystości było przyjęcie do grona świetliczaków nowo przybyłe dzieci. Zanim uczniowie I klas zostali „pełnoprawnymi” wychowankami świetlicy, musieli przejść bardzo ważny test gotowości świetlicowej. Podczas zabawnych konkurencji śmiechu było co niemiara. Dzieci wykazały się dużą sprawnością fizyczną i wieloma niezbędnymi umiejętnościami.

Na zakończenie Pan Dyrektor pasował każdego ucznia na świetliczaka i nagradzał medalem. Pod koniec imprezy wszyscy uczniowie klas pierwszych i ich nauczyciele bawili się razem na dyskotece.

Życzymy wszystkim świetliczakom wielu sukcesów w nauce oraz radości w życiu świetlicowym!

Dziękujemy bardzo wychowawczyniom klas pierwszych za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu tej uroczystości.

<<<galeria>>>

Wychowawcy świetlicy