"Kto Ty jesteś?" — Polak mały.

frontDSC 692914.10. 2019 r. przy okazji Dnia Edukacji Narodowej klasy pierwsze przystąpiły do pasowania na ucznia. Przy dźwiękach Marszu Radeckiego, dzielnym krokiem weszły na salę i jednym tchem wraz z Panem dyrektorem wyrecytowały wiersz "Katechizm polskiego dziecka", słynne "Kto Ty jesteś?".v

Pan Dyrektor dokonał pasowania oraz wręczył pamiątkowy długopis i dyplom. Naszym bohaterom towarzyszyli rodzice i zaproszeni goście.

Pierwszaki, witamy w naszej szkole i życzymy samych sukcesów!

<<< Galeria1>>>   <<< Galeria2>>>

Ewelina Hryniewicka