Nagrody dla naszych nauczycieli - Dzień Edukacji Narodowej 2019

nagr frontZ okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczyciele ZSP5 w Białymstoku otrzymali odznaczenia i nagrody.

W trakcie wojewódzkich obchodów święta nauczycieli, Minister Edukacji Dariusz Piątkowski, odznaczył Pana Krzysztofa Klema medalem Komisji Edukacji Narodowej. Więcej o uroczystości << tu... >> natomiast Pani Regina Siemiończyk oraz Pani Bogusława Turowska-Kuzyka otrzymały nagrodę Prezydenta Miasta Białegostoku <foto>. Więcej o uroczystości <<tu..>>.

Gatulujemy!!!