Ogłoszenie logopedy szkolnego 2019

logopeda male logoZ przyjemnością informujemy, że od września br. do grona pedagogicznego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 5 w Białymstoku dołączyła p. mgr Agnieszka Prus – specjalista logopedii.
We wrześniu i październiku będą przeprowadzane przesiewowe badania logopedyczne w klasach I-szych oraz w grupach przedszkolnych dzieci 6-cio letnich. Rodzice zainteresowani konsultacją logopedyczną dzieci spoza wyżej wymienionych grup, proszeni są o bezpośredni kontakt z panią logopedą w piątki w godzinach 8:00- 13:00 w pokoju 122.