8. BIAŁOSTOCKI TYGODZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM

front czytW dniach 3 – 7. 06. 2019 r. w szkole miały miejsce imprezy związane z 8. Białostockim Tygodniem Czytania Dzieciom. Tegoroczną lekturą akcji był „Poradnik Młodego Ekologa” Uczniom klas pierwszych i drugich czytały uczennice klas trzecich naszego gimnazjum. W szkolnej bibliotece miała też miejsce wystawa związana z ochroną środowiska pt: „Formy ochrony przyrody w Polsce”, z którą zapoznawali się nasi uczniowie. Tegorocznej akcji towarzyszył również konkurs plastyczny pt. „Portret Ekoludka”, w którym nagrodzono dziewięcioro dzieci.

Mieliśmy również gościa specjalnego p. Magdalenę Kraszewską pracownika Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku, która czytała naszym uczniom ciekawą książkę "Jak tata się z nami bawił."

<<< GALERIA >>>

Nauczyciele bibliotekarze