Olimpijka Szkolna 2019

frontDSC 5212frontDSC 5236

frontDSC 5097frontDSC 5195

W dniu 04.06. 2019r. w ramach Dnia Dziecka w naszej szkole odbyła się „Olimpijka Szkolna" kl. I i II. Głównymi celami imprezy było: promowanie zdrowego stylu życia w różnych formach aktywności ruchowej, wzrost poziomu sprawności fizycznej dzieci, wyzwalanie ducha rywalizacji, poznawanie i stosowanie zasad właściwego dopingu sportowego.

Konkurencje były dopasowane do możliwości ruchowych i umiejętności dzieci. Podczas zawodów panowała niezwykle spontaniczna i gorąca atmosfera. Temperatura w sali gimnastycznej rosła wraz z każdą konkurencją. Okrzyki, oklaski dodawały otuchy i wsparcia zawodnikom.

Dzieciaki były wspaniałe, walczyły do końca. Na zakończenie wspólnej zabawy zawodnicy – reprezentanci klas otrzymali pamiątkowe PUCHARY i MEDALE.

Po Olimpijce wszyscy bawili się świetnie na świeżym powietrzu zjeżdżając na DMUCHAŃCACH – ZJEŻDŻAŃCACH.

<<<<galeria 1>>>> |  <<<<galeria 2>>>>

Gratulujemy!