PRZEDSZKOLE >>> Dzień Rodziny- 2018/19

Dzień Rodziny- 2018/19

MAMO, TATO...

DNIA 28.05.2019 (WTOREK) O GODZ. 16:00 W ŚWIĘTEJ WODZIE, ODBĘDZIE SIĘ PIKNIK RODZINNY ORGANIZOWANY PRZEZ NASZE PRZEDSZKOLE.

DLATEGO:

- KAŻDY PRZEDSZKOLAK MA ZAPEWNIONY PROWIANT NA OGNISKO

- RODZIC ZAPEWNIA TRANSPORT DO I Z PIKNIKU ORAZ OPIEKĘ NAD DZIECKIEM

- JEST MOŻLIWOŚĆ ZORGANIZOWANIA TRANSPORTU DLA RODZICÓW I DZIECI PRZEZ PLACÓWKĘ (PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE POINFORMOWANIE NAUCZYCIELI W GRUPACH DO DNIA 16.05.2019)

- MOŻECIE PAŃSTWO ZABRAĆ ZE SOBĄ POZOSTAŁE SWOJE DZIECI (PROSIMY O ZABRANIE DLA NICH WŁASNEGO PROWIANTU)

- NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ DOBRE HUMORY I MODLIĆ SIĘ O DOBRĄ POGODĘ