Ogłoszenie - strajk - 08.0.4.2019

UWAGA!!!

Informuję, że w dniu 8 kwietnia 2019r. (poniedziałek) rozpoczyna się akcja strajkowa.

W związku z powyższym zajęcia dydaktyczne, opiekuńcze i wychowawcze w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 5 zostają odwołane. Planowana akcja strajkowa będzie trwała do odwołania. Zwracam się z prośbą o zapewnienie opieki nad dziećmi w domu w okresie strajku.

W zakresie egzaminu gimnazjalnego podjęte zostaną wszelkie możliwe starania w celu przeprowadzenia go zgodnie z obowiązującymi procedurami. W przypadku zmiany decyzji dotyczącej strajku zostaniecie Państwo poinformowani poprzez ogłoszenia na terenie szkoły i przedszkola oraz na stronie internetowej zespołu.

W dniu 4 kwietnia 2019 r. o godzinie 17.00 w dużej sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie z rodzicami dotyczące strajku.

Rodzice wychowanków oddziałów przedszkolnych i uczniów do lat 8 w związku z koniecznością sprawowania osobistej opieki nad dzieckiem z powodu nieprzewidzianego zamknięcia szkoły na podstawie Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 15 maja 1996 r. (tekst jednolity Dz. U. z 2014 poz. 1632) uprzedzają pracodawcę o nieobecności i jej przyczynach oraz planowanym okresie trwania – szczegółowa INFORMACJA znajduje się poniżej.

<<<Informacja kliknij >>>>

Dyrekcja ZSP 5 w Białymstoku