ZSP nr 5 w BIAŁYMSTOKU

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ogłoszenie - strajk - 08.0.4.2019

Ogłoszenie - strajk - 08.0.4.2019

Drukuj

UWAGA!!!

Informuję, że w dniu 8 kwietnia 2019r. (poniedziałek) rozpoczyna się akcja strajkowa.

W związku z powyższym zajęcia dydaktyczne, opiekuńcze i wychowawcze w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 5 zostają odwołane. Planowana akcja strajkowa będzie trwała do odwołania. Zwracam się z prośbą o zapewnienie opieki nad dziećmi w domu w okresie strajku.

W zakresie egzaminu gimnazjalnego podjęte zostaną wszelkie możliwe starania w celu przeprowadzenia go zgodnie z obowiązującymi procedurami. W przypadku zmiany decyzji dotyczącej strajku zostaniecie Państwo poinformowani poprzez ogłoszenia na terenie szkoły i przedszkola oraz na stronie internetowej zespołu.

W dniu 4 kwietnia 2019 r. o godzinie 17.00 w dużej sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie z rodzicami dotyczące strajku.

            Rodzice wychowanków oddziałów przedszkolnych i uczniów do lat 8 w związku z koniecznością sprawowania osobistej opieki nad dzieckiem z powodu nieprzewidzianego zamknięcia szkoły na podstawie Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 15 maja 1996 r. (tekst jednolity Dz. U. z 2014 poz. 1632) uprzedzają pracodawcę o nieobecności i jej przyczynach oraz planowanym okresie trwania – szczegółowa INFORMACJA znajduje się poniżej.

<<<Informacja kliknij >>>>

Dyrekcja ZSP 5 w Białymstoku

 

Krótko

Nasz patron
Stefan Batory (węg. Báthory István, ur. 27 września 1533 w Szilágysomlyó, zm. 12 grudnia 1586 w Grodnie) – książę siedmiogrodzki od 1571, król Polski i wielki książę litewski od 1576, po ślubie (w tym samym roku) z Anną Jagiellonką, córką Zygmunta I Starego. Przez wielu historyków uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich królów elekcyjnych.