ZSP5 w obietywie naszych uczniów. 2019

frontDSC 3858W dniach 18-21 marca 2019r. dwoje uczniów z klasy 5a, Julia Koroniecka i Piotr Kozłowski, pod opieką Magdaleny Sztok 3a, utrwalali w fotografii zwykłe dni ZSP5, robiąc zdjęcia uczniom oraz pracownikom naszego zespołu szkół. Większość osób bardzo chętnie pozowała do zdjęć. Oby w następnych latach, kandydaci na szkolnych fotografów, godnie i odpowiedzialnie wypełniali swoje zadanie. Zapraszam do obejrzenia fotogalerii.

napis papier niebieski

Magdalena Sztok, kl. 3a